Skocz do zawartości

Pogoda 26.02.2017R


dajczuWK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wczoraj wyjechałam, pierwsze 40km w tym sezonie przejechane. Strasznie zmarzłam, ale było super. Ogromne dziury na ulicach więc oczy trzeba mieć szeroko otwarte.

post-6156-0-17576700-1488180559_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod Dellem znów ktoś jeździ.. na kółku.. :moto: i przeszkadza w pracy :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano jadąc do pracy nie widziałem żadnego moto.. :sad2: ale wracając na bank coś się zobaczy i na pewno ktoś na Dellu będzie klincował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzialem cos na Kopcinskiego, skrecal w Tuwima. Rano jak jechalem na egzamin ok. 0845. I Bandita ok 12, Przybysza/Grabowa. Skuterow nie licze. Wiosna idzie. Wczoraj slyszalem w jakiejs prognozie o 17 stopniach za 2 tygodnie nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odebrałam hanie od mechanika, umyłam przelocik zrobiony więc sezon uważam za otwarty :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też odebrałem Ale niestety po 20 km zdechł i nie obędzie się bez wgrania mapy po zmianie wydechu . 8.03 umówiony jastem w Liberty

Ale sezon otwarty w końcu 20 km przejechałem i 15 km na busie :smile:

Edytowane przez Marttino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

 

Ja też dzisiaj gary przewietrzyłem :smile: Moto na wsi jeszcze stoi ale za to rejony zwiedzone jak na zdjęciu.

 

Idzie wiosna. Sezon otwarty :smile:

 

Pozdr

post-6239-0-05867100-1488220802_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 km dzisiaj nakrecilem, troche oponki dotarlem

No to ładnie ja skromnie może z 50km... Po kupnie nowe opony są tragiczne ja biorę papier ścierny i trę nowe opony zawsze przed montażem, ścieram z nich tą gładką powierzchnię.

Straszna walka z puszkami dziś była przerażają mnie niektórzy i ci z przodu i ci z tyłu, chyba jeszcze gorsi...

 

dajczuWK Masz w Pabianicach teraz gościa z tym samym sprzętem, świeżo upieczony jeszcze prawko robi, ale HD już stoi :decayed:

Edytowane przez crazyy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze się składa bo mój brat mieszka w Pabianicach i często tam bywam, więc możemy się kiedyś ustawić :smile:

 

PS

Iron super na pierwsze poważne Moto :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też wyjadę na komplecie nowych gum. obstawiam, że ok 6-7marca dopiero odbiorę sprzęt. Zazdroszczę Wam dziś pogody. Było idealnie na pierwsze przewietrzenie.
Myślę Panie i Panowie, że temat można kontynuować w spontanach, bo tutaj jakby się data zrobiła nieaktualna :biggrin:
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jakiś moderator to prosimy przerzucić temat pod nazwą "Pogoda na dziś" jeżeli jest to możliwe, oczywiście i jeśli łaska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dziś do pracki przyleciałem.

Fajnie się leciało.

A później kierunek serwis i przeglądzik :-)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że temat do zamknięcia. Od rozmowy o szybkich wypadach jest dział spontan spoty;)

No to zamykamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...