Skocz do zawartości

Szkolenie Techniki Jazdy Motocyklem Po Zakrętach - Tor Radom 1 Kwietnia - Turbo Pabianice - Kulikowisko.pl


Szkoła Motocyklowa Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła Motocyklowa Turbo

Filmy z Toru Radom 1 kwietnia 2017 :

https://drive.google.com/open?id=0B0MAxobufA_qWlRsbWdTVmFKdmc

Szukajcie siebie i ściągajcie.
Przepraszam ale wersja totalnie surowa bez obróbki .
Pozdrawiam
Robert  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poza pracą na płynną zakładką to muszę powiedzieć, że na wideo nie mam się do czego doczepić do siebie.
Dzięki Robert :cheers:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Łukasz dokładnie mówiłem to w Radomiu że twoja pozycja już jest okej,teraz zakładka i anryprzeciwskręt .Pozdrawiam Robert 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za nagranie. Teraz przyajmniej zobaczyłem jak wygląda tak naprawdę moja pozycja na moto :smile:. No cóż jeszcze sporo nauki :smile: Dobre z tego wszystkiego przynajmniej to że nie odchylam ciała do pionu :smile:

Robert jechałeś za mną to może napiszesz parę słów jak to z twojego punktu widzenia wyglądało :smile:

Ostatni filmik  MAH02116

Edytowane przez mr.R (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Ja również dziękuję za nagranie. Teraz przyajmniej zobaczyłem jak wygląda tak naprawdę moja pozycja na moto :smile:. No cóż jeszcze sporo nauki :smile: Dobre z tego wszystkiego przynajmniej to że nie odchylam ciała do pionu :smile:

Robert jechałeś za mną to może napiszesz parę słów jak to z twojego punktu widzenia wyglądało :smile:

Ostatni filmik  MAH02116

Popatrzę to się zdzwonimy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od razu mi się humor poprawił.

Edit.
Fajne zdjęcia jak zawsze. Po tych kilku sztukach widzę, że już z pozycją jest wszystko ok. Nawet wygląda na swobodną.
Teraz już będę raczej sam szlifował umiejętności w wolnych chwilach na torze powoli zwiększając tempo i pracując nad linią.

Dzięki, bo mnie dobrze ukształtowaliście :smile:

tenor.gif

 

Mistrz!

post-5324-0-29758700-1493734654_thumb.jpg

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Zdjęcia dają dużo. Ja poprawiłem ułożenie stóp w zakręcie i było mi dużo łatwiej w ostatnią sobotę w Łodzi.
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma na myśli to, że na żadnej nie wyglada jak Rossi tylko jak zwyczajny Kowalski ;) jak ja :biggrin:

 

Pozdrawiam

Łukasz Kowalski

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być na 800 fotek nie masz żadnej?

Oczywiście, że mam ale brakuje mi fotek z materiałem do analizy i porównania do wcześniejszego szkolenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...