Skocz do zawartości

Ciekawe Artykuły


ridrick

Rekomendowane odpowiedzi

Ridrick nie wiem czy mnie i innych w tym momencie  nie obraziłeś-mówisz że wiek 40-50 lat to już geriatria??????????? :wacko:


Skąd wiedziałaś, że to motocyklista ??? :P

 

Ja nadal się trzymam tego że raport NIKu o przyczynach wypadków jest najlepszym opracowaniem ostatnich lat.

 

Teraz w lutym ma pojawić się raport dotyczący bezpieczeństwa na drogach i pewnie obsmarują trochę cały system.

Szkoda tylko że te ćwoki rządzące nie realizują planów naprawczych ;)

Nie wiedziałam dziś jestem w średniej formie po wczorajszych baletach ale trochę subiektywna wydała mi się ta opinia i dlatego moja podejrzliwość szczerze mówiąc dawno statystyk nie śledziłam ale jak robiłam uprawnienia statystyki sprawdzałam wtedy kobiety wychodziły na plus tzn że mniej wypadków powodują i chyba nadal tak jest aczkolwiek daleka jestem od szufladkowania prawda jest taka że bezmyślność i brak przewidywania brak rozwagi i skrajny egoizm to są przyczyny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kolejny komentarz Wisławskiego mnie rozwala... jeszcze parę tygodni temu mówił że Kubica to samobójca.... dziś już "jeździ fenomenalnie, fantastycznie".  Do tego wielki "miszcz" Kościuszko, który jeździł w praktycznie tej samej klasie pare ładnych  lat i nawet się nie zbliżył się do wyników Roberta, ale doskonale wie z czym ma problemy Robert. 

Niestety mało która polska "gwiazda" rajdowa potrafi znieść sukcesy Kubicy....

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat się ruszył w sprawie moto-pogotowia? Dopiero dzisiaj odczytałem artykuł.

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pogotowie-na-motocyklach-w-czasie-remontu-pomysl-jest-interesujacy,355076.html

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat się ruszył w sprawie moto-pogotowia? Dopiero dzisiaj odczytałem artykuł.

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pogotowie-na-motocyklach-w-czasie-remontu-pomysl-jest-interesujacy,355076.html

Hehe temat znam. Niestety o co sie jak zawsze...? Problem jest z eciu peciu. Na dzień dzisiejszy oprócz zakupu sprzętu jest problem z finansowaniem. Ustawa O Państwowym Ratownictwie Medycznym nie wymienia motocykla jako potencjalnego pojazdu Systemu co daje podstawe do odcięcia sie od finansowania przez NFZ. W innych miastach Polski jest to różnie inaczej rozwiązane. Narazie temat ucichł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna super akcja  :blink:

 

Coraz więcej wypadków. Policja bierze się za motocyklistów

 

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15411373,Coraz_wiecej_wypadkow__Policja_bierze_sie_za_motocyklistow.html#LokKrajTxt

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…”jeden kierował swoją maszyną, leżąc na niej z uniesionymi nogami na brzuchu”…

 

O co kaman ? Jaką figurę akrobatyczną autor miał na myśli :P ?

 

ja wie, ja wiem :biggrin:

to się chyba nazywa "śledź" i u nas pewien DAWCA na zielonej ninji też tak po dellu lata :P

 

1890989_657541920978698_185378664_n.jpg

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy temu na moto wlepili też wezwanie do zapłaty czy tylko pokazują by się pochwalić :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy temu na moto wlepili też wezwanie do zapłaty czy tylko pokazują by się pochwalić :P

sądzę że blacha pogięta i ch*ja wlepili :smile:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale przeczytałem całość ;)

 

Przed wyborami sejmowymi ujawnię kwity – kto z polityków wziął łapówkę i ile

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem artykuł, bardzo jestem ciekaw, czy gość dotrwa do tego czasu, a jeśli tak, to czy faktycznie ma taką bombę....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co grozi za jazdę bez uprawnień i dokumentów

 

http://www.motocaina.pl/Co_grozi_kierowcy_za_brak_prawa_jazdy,34,18417,0.html

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

http://m.dziennik.pl/auto/jednoslady/motocyklem-po-autostradzie-za-darmo-moze-nie-byc-wyjscia

 

Problem z motocyklistami na drogach.

Czemu żaden kretyn nie wymyślił że zajmujemy 1/1000km miejsca, nie generujemy korków i nie rozpiera... nawierzchni jak inni.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej problem z tym, że nie mają jak zbierać kasy od wszystkich użytkowników dróg.. i bardzo im to przeszkadza.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj te viaboxy to wyjdą wszystkim bokiem...

Zobaczycie, że na podstawie ich logowania będą wystawiane mandaty bo to idealny sposób na odcinkowy pomiar prędkości...

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę o filtrowaniu

 

http://www.scigacz.pl/Jazda,miedzy,samochodami,jest,bezpieczna,24729.html

 

U nas tez mogliby sprawe wyjaśnić.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Za bardzo nie wiem gdzie zamieścić ten post, więc zamieszczę tutaj wraz z linkiem do  artykułu.

Nie żyje Michał Hernik. Polski motocyklista startujący w Rajdzie Dakar.

http://motoryzacja.interia.pl/raport-dakar-2015/dakar/news-dakar-nie-zyje-michal-hernik,nId,1584728

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Uwierzytelnianie przez internet staje się powoli normą. Korzysta się z tego chociażby podczas zakładania konta bankowego - przelewa się 1 grosik, aby potwierdzić własną tożsamość. Warto więc wiedzieć, na czym to dokładnie polega i z czym się to je: http://epoznan.pl/news-news-70484-Alternatywne_metody_weryfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...