Skocz do zawartości

Następca Yamahy...


Beginner

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w zeszłym sezonie zrobiłem prawko kat. A i znajomy dał mi do użytkowania yamahę midnight star z 2014 roku to właśnie na takim sprzęcie robiłem pierwsze kroki. Dość nie typowy sprzęt jak na pierwsze moto ale darowanemu.....blabla.   Ogólnie bardzo fajny motocykl, ale nie do końca dla mnie. Dlatego jak nadarzyła się okazja kupiłem, a właściwie dostałem od żony własne moto.   Wybór padł na Suzuki V- Strom dl 650. Motocykl od Łódzkiego motocyklisty więc może znajdzie się tutaj poprzedni właściciel. Zdjęcia posiadam tylko takie z dnia przyprowadzenie do domu bo pogoda nie rozpieszcza.

post-5877-0-44988000-1484387341_thumb.jpg

post-5877-0-01495800-1484387361_thumb.jpg

post-5877-0-51126900-1484387382_thumb.jpg

 

Już nie mogę doczekać się wiosny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu a co wg Ciebie mam zrobić z wydechem?

Najprościej to chyba kupić nowy;d

Nie mówię od razu o jakimś akrapie oczywiście;d wszedłem sobie z ciekawości na stronę dominatora i znalazłem w galerii twoj sprzęcior. Inny komin, bez tych owiewek pod zadupiem wygląda dużo lepiej;)

Edytowane przez Lesiu94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśle nad wydecham, ale są inne piorytety. Najpierw muszę Kupić wypełnienie pod czachą. Brakuje też bocznych kufrów na wyprawy. Chciałbym jeszcze stopkę centralną i osłonę silnika dopiero wtedy pomyśle o wydechu. Boję sie tylko że nie uda się z tym wydechem w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...