Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Łódź 2017


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś chciałby przeżyć Paradę naszych motocykli jeszcze raz to zapraszam do obejrzenia filmiku z Parady:

 

 

Było kozacko!!!

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heidewar w Częstochowie dwa razy do roku jest rozpoczęcie i już się ludzie przyzwyczaili więc jak Łódź raz w roku zrobił rozpoczęcie sezonu to myślę się przyzwyczają a przy okazji pokazaliśmy że jesteśmy na drodze i że jest nas tak wiele ☺

I będzie nas coraz więcej każdego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeogromne brawa dla organizatorów i wszystkich którzy pomagali aby taka impreza powstała.
Parada obstawiona bardzo dobrze, pokazujmy że też jesteśmy na drogach a może o Nas nie zapomną i ludzie w puszkach będą uważać.
Super impreza!
Jeszcze raz brawa brawa brawa.
LwG :smile:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś na sobotę dla Łodzi zamówił na imprezę SUPER SŁONECZNĄ POGODĘ 😊

 

LWG

 

SM-N910C - Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję organizatorom efektów pracy i dziękuję że podjęliście to wyzwanie.

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zorganizować wspaniale. Chyba następnym razem będzie potrzebny większy parking  :biggrin: . W przyszłym roku planuję oprowadzać swoje dwa kółka, a nie jak w tym dwóch uśmiechniętych chłopaków  :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom. Szacun za włożoną pracę i czas - wyszło rewelacyjnie.

Dziękuję za pogodę, która się zlitowała i przestała rzucać żabami na samo rozpoczęcie. Nie wiem skąd i z kim macie takie układy, ale wyszło idealnie B)

Dzięki też wszystkim przybyłym za zrobienie tego oszałamiającego wrażenia swoimi wypieszczonymi sprzętami :moto:

Znaczek już dumnie wpięty w kurtkę :biggrin:

 

Co do przyblokowania miasta i lamentów z tym związanych... Ale to było NASZE święto i skoro taksiarze, biegacze i inne grupy mogą czasem spowodować utrudnienia, to chyba raz do roku my też możemy...??! Wrażenia z parady niezapomniane...

 

Udanego i bezpiecznego sezonu życzę wszystkim :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...