Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Łódź 2017


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

No to zapraszamy na lublinek :smile:

Wpadne na pewno, ale najpierw pomozcie zdobyc uprawnienia :biggrin:

 

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1685385558146134&id=100000241182229&set=gm.436909153328261&source=48

 

A tymczasem dzieki wszystkim za wspolny przelot, nie spodziewalam sie takiej frekwencji... Bylo jeszcze piekniej niz na motomikolajach ;)

:rock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejazd zarąbisty! Brawo dla Policji za ustawienie wolnej trasy.

Dzięki dla organizatorów z Wspaniałą Imprę!

 

Edit!

Szkoda, że nie miałem tej koszulki forumowej, bo czułem się trochę jak przysłowiowy kundel bez przydziału, ale na szczęście znalazłem "naszych" w firmowych "ancugach", więc chociaż zamieniłem parę słów w "rodzinnym gronie". Mam nadzieję, że na afterparty jakoś się zintegruję...

Edytowane przez Lancet (wyświetl historię edycji)

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z d*p...eczkami z rozpoczęcia musi być :-)

Impreza udana

Zdjęcie z d*p...eczkami z rozpoczęcia musi być :-)

Impreza udana

post-5388-0-24621700-1491661375_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega fajna impreza. Bardzo udana.

I upominki fajowskie.

Brawa i podziękowania dla grup organizujących imprezę.

3756873b1a9ad77acdd21ac6770c0763.jpg

 

LWG

 

SM-N910C - Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyn sporo, faktycznie. Na przejście przez ulicę czekało się 20 minut.... ;) Rozumiem że jest to jednorazowa akcja ale obawiam się że takie zakorkowanie miasta jakie miało w związku z tym dzisiaj miejsce może nastawić do nas wrogo część ludzi "z miasta". Na razie wszystko świetnie się układa, jest sporo inicjatyw pro motocyklowych. Boję się tylko żeby nie przegiąć i nie stracić jakieś szansy na kolejną, fajną inicjaywę tylko dlatego że ktoś decyzyjny z miasta stał dzisiaj w jednym z korków powstających wokół trasy przejazdu.

 

Podzielenie się na kilka grup między którymi piesi i samochody mogłyby przejechać, a my moglibyśmy wtedy dłużej pokazać się stojąc kulturalnie w kolumnie chociażby wszystkim dzieciakom i innym widzom wzdłuż trasy przejazdu. Słowem nie zachowujmy się jak słynne już przejazdy rowerowe których jestem przeciwnikiem w takiej formie jak miały miejsce, chociaż sam jeżdżę codziennie rowerem po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację jednak ciągle uważam że jak raz w roku się tak przejdziemy to nic im się nie stanie.

 

Live my life like I'm a beast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest masa krytyczna lub maraton czy inny bieg to co?

 

Jebie ich to, że stoimy w korku.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest masa krytyczna lub maraton czy inny bieg to co?

 

Jebie ich to, że stoimy w korku.

Masy już niby nie ma - ale niesmak pozostał. Nie ma w ogóle tematu. Dzisiaj miasto było nasze za wszelkim przyzwoleniem władz więc nie ma o czym dyskutować. Pjona i do zobaczenia w Futu :*

 

Live my life like I'm a beast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyn sporo, faktycznie. Na przejście przez ulicę czekało się 20 minut.... ;) Rozumiem że jest to jednorazowa akcja ale obawiam się że takie zakorkowanie miasta jakie miało w związku z tym dzisiaj miejsce może nastawić do nas wrogo część ludzi "z miasta". Na razie wszystko świetnie się układa, jest sporo inicjatyw pro motocyklowych. Boję się tylko żeby nie przegiąć i nie stracić jakieś szansy na kolejną, fajną inicjaywę tylko dlatego że ktoś decyzyjny z miasta stał dzisiaj w jednym z korków powstających wokół trasy przejazdu.

 

Podzielenie się na kilka grup między którymi piesi i samochody mogłyby przejechać, a my moglibyśmy wtedy dłużej pokazać się stojąc kulturalnie w kolumnie chociażby wszystkim dzieciakom i innym widzom wzdłuż trasy przejazdu. Słowem nie zachowujmy się jak słynne już przejazdy rowerowe których jestem przeciwnikiem w takiej formie jak miały miejsce, chociaż sam jeżdżę codziennie rowerem po mieście.

 

Jak jadą sobie rowerzyści bo jest organizowany jakiś rajd  lub  biegną ludzie bo jest maraton  albo mało co jedzie kolumna BOR  to już nikomu nie przeszkadza można stać i podziwiać.  A bardzo dobrze że  było nas dużo że ludzie stali niech stoją  a nie w puszkach siedzą  won do mpk.  Miasto jest dla każdego i każdy ma prawo w nim jeździć. To nie była dobrowolna akcja  tylko Łódzkie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.  Nikt na własną rękę nie blokował miasta.  Niech ludzie wiedzą że  Łódź tętni życiem.  Że jest nas tu coraz więcej i coraz częściej będzie o nas głośno a tym bardziej że mamy wspaniałą drużynę żużlową Orzeł Łódź  który jak dobrze pójdzie to z rok będzie w ekstralidze.   Dla mnie był bomba i mam nadzieję że za rok będzie nas jeszcze więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów byłem o krok od użycia kasku w celu powalenia przeciwnika. Mój brat jest pacyfista i się upieklo. Ale była przepychanka więc trochę jestem zadowolony

 

Live my life like I'm a beast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo fajna, pogoda dotarła na czas, było bardzo dużo moto :smile:

 

Bardzo duże podziękowania dla organizatorów, za wasz poświęcony czas i serce które włożyliście w to, aby taką impreza mogła zaistnieć! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo fajna, pogoda dotarła na czas, było bardzo dużo moto :smile:

Bardzo duże podziękowania dla organizatorów, za wasz poświęcony czas i serce które włożyliście w to, aby taką impreza mogła zaistnieć! :smile:

To fakt, należą się brawa za czas i ilość pracy, bez wątpienia.

Podtrzymuję swoją opinię - można zrobić tak aby motocykliści byli zadowoleni i aby postronne osoby wyciągnęły z tego same pozytywne wrażenia. Co do opinii w stylu "jak się nie podoba to won do MPK", to warto czasem pomyśleć co się napisze. Mieszkam już trochę w Polsce i was lubię jako ludzi ale myślenie tylko o końcu własnego nosa to wypijacie chyba z mlekiem matki, co? ;)

LWG i bez urazy, nie miałem nic złego na myśli. Ot, chciałem odrobinę empatii wprowadzić na salony.

 

Oby za rok jak najwięcej z nas spotkało się w pełnym zdrowiu na podobnym rozpoczęciu. Bezpiecznego sezonu Paniom i Panom życzę kończąc ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na Afterka! Ja już walę piwerko i czekam na dobrych ludzi co to zapewniają mi transport :-)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa i wielkie podziekowania dla organizatorow oraz wszystkich ludzi im pomagajacych stworzyć to bardzo fajne wydarzenie.

Co do parady to była zorganizowana bardzo dobrze oprocz wyjazdu ale to się "wymarze gumką"

A co do ludzi narzekajacych na nas to niestety sawsze tak było jest i będzie ze komuś się coś nie spodoba.

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEGA ZACNIE !!!! :smile: Dziękuję wszystkim osobom, które napracowały się przy organizacji tej imprezy. Dziękuję wszystkim znajomym, z którymi spędziłem dzisiejszy, za***isty dzień :smile: :) :smile:  WIELKIE DZIĘKI  :smile: :) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zaje..sta imprezkę oby więcej takich pozdrawiam i LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...