Skocz do zawartości

Tylko W Sobotę 12.11.2016 Cała Odzież -50%


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Tylko w najbliższą sobotę 12.11.2016 kupicie u nas CAŁĄ odzież taniej aż o 50% od cen na metce!

W swojej ofercie posiadamy:

Kurtki skórzane, tekstylne
spodnie skórzane, tekstylne
kombinezony sportowe FLM i Firefox

http://sklep.metroracing.pl/pl/9-odziez-i-galanteria


* promocja dotyczy rzeczy które posiadamy na miejscu w sklepie
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla Wszystkich korzystających z naszego sklepu internetowego: (przykłady)

 

- cena za towar który nie jest przeceniony wygląda tak: post-3025-0-51943700-1448017466_thumb.pn

 

- cena za towar który został przeceniony ma widocznie dwie ceny starą i nową : post-3025-0-46201800-1448017610_thumb.pn jeżeli coś przecenione jest więcej niż wynosi obecna promocja - lepiej dla Was :smile:



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna, ja Cię zamorduję! Miałem jechać na długi weekend... ale 50% to się chyba przytaszczę do Ciebie. Jesteś złem! :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, 50 % kusiii :biggrin:

 

te ceny co na stronie to już takie jak w sklepie ? bo widze już opisane jako "-50%" . 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie macie PHARAO w moim rozmiarze? :P

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KH coś w krasnalskim rozmiarze bedziesz miała na sklepie!? ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Maciek zależy czego szukasz :smile: ale wpadaj to poszukamy ;)

 

fakt, 50 % kusiii :biggrin:

 

te ceny co na stronie to już takie jak w sklepie ? bo widze już opisane jako "-50%" . 

tak :smile:  nie wszystko w sklepie internetowym jest przecenione, gdyż promocja -50% jest na całą odzież którą posiadamy na sklepie od ceny "z metki" i jest skierowana wyłącznie do użytkowników forum :smile: więc może znajdziesz coś dla siebie - zapraszam :smile:

 

Dlaczego nie macie PHARAO w moim rozmiarze? :P

Logan..... zadajesz trudne pytania  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Również byłem i skorzystałem

No to się minęliśmy.

 

Byłem i zakupione skórzane spodnie sportowe FLM Shooter, idealnie pasujące do mojej kurteczki. Do tego slidery w super promocyjnej cenie! Kasia, Mikołaj - jesteście najlepsi! :smile:

Polecam! Satysfakcja gwarantowana!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...