Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2016 - V Edycja


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam wypowiedzi PANA KOnrada w żaden sposób bym się do nich nie odnosił :smile: szkoda czasu... ziomek gówno wie i gówno je. Żeby się wypowiadać na jakiś temat to trzeba mieć jakie kolwiek pojęcie.... Pomysły muszą być dobre, złe się krytykuje i odrzuca taka kolej rzeczy. a pomysł typu zróbmy więcej hałasu ... no to ten.

 

Ja dla odmiany w przyszłym roku chciał bym żebyście zorganizowali helikopter i 4 akrobatów :smile:  (i żebyście wy to zrobili to słowo klucz)  

 

EDIt: 

 

No i najważniejsze AKCJA MOTOMIKOŁAJE 2016 mega udana. Wielkie gratulacje dla organizatorów i wszystkich wolontariuszy.

Cieszę się że mogłem dołożyć jakąś tam cegiełkę od siebie i wiem że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej. Już teraz wiem że jeżeli będę tylko miał trochę wolnego czasu z wielką przyjemnością znów go poświęcę żeby wspomagać takie inicjatywy czynem i groszem.

 

Jeszcze raz MEGA PODZIW dla wszystkich pozytywnych  :smile:

Edytowane przez Kovalchuck (wyświetl historię edycji)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mądrego poczytać, faktycznie jeśli ktoś ma możliwość i pomysł na zorganizowanie jakiegoś eventu dla dzieciaków to piszcie. Ja każdą propozycję wezmę pod uwagę i wezmę udział w organizacji. Z resztą @booggie może potwierdzić ze pomocy nie odmawiam i pomagam w realizacji fajnych pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zawsze musi być burdel i nie mogę spokojnie wypić kawy -_- Miałem napisać elaborat, ale odpiszę w skrócie:

 

 

Udział w finale, przejazd paradą przez Piotrkowską czy wręczanie prezentów to tylko wisienka na torcie i spijanie śmietanki. Doskonale rozumiem Twój przekaz, ale wystarczy spojrzeć na przebieg MotoMikołajów od 1'szej edycji i od razu będziesz wiedział, że z każdym rokiem jest mega progress, a rozszerzenie akcji na inne Domy Dziecka ma tyle samo plusów, co minusów i nie o tym temat, bo analizowaliśmy to nie raz.

 

 

Po co te nerwy? Za szybko enter wcisnąłeś Zbychu? :decayed: Gdzie mamy jeździć motocyklem, paradą 200 maszyn jeszcze? Byliśmy w Manufakturze (ogrom ludzi nas widziało), byliśmy na Piotrkowskiej (ogrom ludzi nas widziało), jechaliśmy Aleksandrowską i Włókniarzy (ogrom puszkarzy), jechaliśmy Pabianicką (kolejni samochodziarze), więc ja się grzecznie pytam o co Ci chodzi chłopie? B) Spędziłeś w siodle kilka godzin, narobiłeś kilometrów, pomachałeś przechodniom z uśmiechem, więc o jaką inną trasę chodzi? Cel jest jeden: odwiedzamy Domy Dziecka z prezentami. Parada jest efektem ubocznym, jakże miłym i ciekawym dla łodzian, ale jednak to tylko dodatek do całej akcji. O tym, aby jak najwięcej ludzi się dowiedziało o akcji też się zajmujemy, ba - nawet rozliczam konkretne osoby z ich działań reklamowych, aby był jak najlepszy PR i szum wokół finału.

 

Nie chodzi o jazdę na moto z odkręconą manetką!!!!!

"Większy hałas" nagłośnienie tematu np. W mediach przed zbiórką.

To miało być na pokrzepienie, że w tym roku udało się ładnie uzbierać to w przyszłym roku postarajmy się jeszcze bardziej. Czy to w samej zbiórce czy też w dożucaniu do puchy.

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...