Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2016 - V Edycja


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Część ludzi ( w tym ja i 2 maszyny ze mną) zebrała się do domów jeszcze przed Pietryną, więc stan początkowy na pewno był większy ;) Impreza świetna, szacun dla organizatorów za ogarnięcie takiej watahy maszyn i  w ogóle ogarnięcia imprezy :smile:

Ale też część dołączyła na 2-gi przejazd. Ja byłem w tym roku po raz pierwszy na finale, mam nadzieję być na każdym kolejnym- i oczywiście nie tylko na finale ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to żeby być najlepszym tylko zadbać o uśmiech dzieciaków! :decayed:  Ale jeżeli akcja z roku na rok będzie rosnąć w siłę, w takim tempie jak dotychczas to, na pewno za kilka lat będą sponsorzy itp. :P  3miasto to Gdańsk, Gdynia i Sopot. Do tego okolice to nie ma co się dziwić ze tyle ludzi. :riding:  U nas nie ma nawet gdzie zorganizować takiego przejazdu haha Pierwsi motocykliści by już byli pod DD a ostatni dopiero wyruszali z manu  :hihi: Atomosfera jak zawsze bardzo pozytywna! Uwielbiam to zaskoczenie i uśmiech ludzi dookoła  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety odpadlem tuz przed pietryna - zagtowal sie skubany i zaczal "sikac" plynem z chlodnicy. Stwierdzilem ze szkoda ryzykowac parady..

 

Ale, co najwazniejsze. Ogromny szacun dla organizatorow i wszystkich ktorzy sie pojawili. Wyszlo super, jak co roku :smile:

 

Pozostaje czekac na kolejna edycje i liczyc ze bedzie jeszcze lepsza! :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ilości- nie zgodzę się, że nie ma znaczenia- z tym, że nie chodzi oczywiście o promowanie jednostek, czy każdego, jako siebie samego, ale każda osoba więcej, to szansa by o akcji dowiedziało się więcej osób i być może w przyszłości wsparło. Sąsiedzi moich rodziców, gdy zabierałem moto z garażu byli zaskoczeni, bo nigdy wcześniej informacja o akcji do nich nie dotarła. Kolejny kolega, który z nami jechał mieszka i garażuje 3 ulice dalej. To też w jakiś sposób pokazuje mechanizmy zasięgu i promocji akcji.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, mój sąsiad też jakoś dziwnie patrzył widząc jakiegos typa przebranego za mikołaja wychodzacego z kaskiem :biggrin: wiele osób nie wie o takiej akcji jeszcze, bo media pokazują jakieś beznadziejne info, a nie to co fajne/ważne, a jak juz pokaże, to w sposób beznadziejny :biggrin:

 

Motomikołaje w wiadomościach to bardzo krótki artykuł, połączony jeszcze z innymi mikołajami (biegacze, morsy, sratata, etc.)

 

A motomikołaji było całe mnóstwo w wielu miejscach.

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście widzieli jak na mnie patrzyła sąsiadka która wchodziła akurat jak podjechałem pod bramę na moto. Popatrzyła na moto, na ulicę i na mnie wzrokiem "serio? Zimą?". Głowę daję, że nie wiedziała o akcji :P

zakbar2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc za rok trzeba akcję zrobić z większym rozmachem, zrobić przejazd np. nie Piertyną a Piłsudskiego/Rokicińską wte i nazad, więcej ludzi zobaczy, będzie większy efekt (w postaci datków) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się postawić po 2 stronie :smile:

 

tak jak mnie denerwuje masa krytyczna kiedy jadę moto/puszką, to mogłoby mnie denerwować przejazd motomikołajów, gdybym jechał puszką.

Trzeba jednak znaleść złoty punkt, tak aby się pokazać i nie blokować łodzkich dróg :smile:

 

oczywiście cel pedalotów i motomikołajów to 2 zupełnie inne rzeczy - ale z punktu widzenia kierowcy puszki, który gdzieś tam chce dojechać to może być bez znaczenia :biggrin:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podsumowanie tematu.

 

W przyszłym roku robimy Większy hałas na Większą skalę.

 

Tak by zebrać jeszcze więcej kasy na prezenty dla pociech. A może nawet uda się rozszerzyć nam akcję na inne domy dziecka.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na myśli chmary jadących środkiem "wariatów", niech będzie np. tak jak był przejazd na Aleksandrowskiej.


Na podsumowanie tematu.

W przyszłym roku robimy Większy hałas na Większą skalę.

Tak by zebrać jeszcze więcej kasy na prezenty dla pociech. A może nawet uda się rozszerzyć nam akcję na inne domy dziecka.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dobrze gada, dać mu mleka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podsumowanie tematu.

 

W przyszłym roku robimy Większy hałas na Większą skalę.

 

Tak by zebrać jeszcze więcej kasy na prezenty dla pociech. A może nawet uda się rozszerzyć nam akcję na inne domy dziecka.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 tyle że sam przejazd jest już PO zbieraniu pieniędzy, a tak przy okazji skoro tak mówisz co mamy zrobić i jak powiedz ile poświęciłeś w tym roku czasu na pomoc przy organizacji mikołajów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zaprasza wszystkich chętnych do pomocy przy motomikolajach 2017 jak ma być rozmach to muszą być ręce do pomocy i głowy do pomysłów.

Ta, a potem w podzięce za nowe pomysły przeczytasz "skoro tak mówisz co mamy zrobić i jak powiedz ile poświęciłeś w tym roku czasu na pomoc przy organizacji mikołajów ???". Super, ja tylko spytałem kilka osób czy dołożą się do puchy w Ptaku, sam wrzuciłem coś od siebie i na koniec wsadziłem zad na moto i robiłem tłum w niedzielę, jak widać za mało...

Sorry ale takie podejście "członków stowarzyszenia" nie zachęca do zaangażowania.

Edytowane przez Pan Konrad (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadać każdy potrafi, a nóż może ktoś lajka da za moje wypociny nie ?

 

 

Super, ja tylko spytałem kilka osób czy dołożą się do puchy w Ptaku, sam wrzuciłem coś od siebie i na koniec wsadziłem zad na moto i robiłem tłum w niedzielę.

jejku nie dostałeś przypadkiem od tego nawału pracy odcisków ? 

 

 

Sorry ale takie podejście "członków stowarzyszenia" nie zachęca do zaangażowania.

każda wymówka dobra żeby trzymać łapy w kieszeni, zrób chociaż 1/10 tego co my dla tego forum czy dla dzieciaków to pogadamy "Panie Konrad"

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A nuż" jak już, związki frazeologiczne się kłaniają.

A co do reszty Twej rzeczowej polemiki, zacytuję Ci znakomitego łódzkiego poetę, pana Tuwima:

"Próżnoś repliki się spodziewał,
nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa."

J. Tuwim "Na pewnego endeka co na mnie szczeka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A nuż" jak już, związki frazeologiczne się kłaniają.

A co do reszty Twej rzeczowej polemiki, zacytuję Ci znakomitego łódzkiego poetę, pana Tuwima:

"Próżnoś repliki się spodziewał,

nie dam ci prztyczka ani klapsa.

Nie powiem nawet pies cię jebał,

bo to mezalians byłby dla psa."

J. Tuwim "Na pewnego endeka co na mnie szczeka"

Powiedz mi do czego dążysz.?? Co chcesz osiągnąć? Jesteś tu od niedawna a nakręcasz gówno burze. Nie pasuje Ci nasze postępowanie oraz opinia na pewne kwestie, to po prostu się nie udzielaj i nie wprowadzaj zamętu. Bo uwierz mało wiesz, ile mamy na głowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz błysnąłeś, BRAWA DLA PANA KONRADA, dajcie mu lajka, właśnie takich "POMOCNIKÓW" nam potrzeba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi do czego dążysz.?? Co chcesz osiągnąć? Jesteś tu od niedawna a nakręcasz gówno burze. Nie pasuje Ci nasze postępowanie oraz opinia na pewne kwestie, to po prostu się nie udzielaj i nie wprowadzaj zamętu. Bo uwierz mało wiesz, ile mamy na głowe .

Ach, przepraszam że "świeżak" ma swoje zdanie. Po prostu za słabe uważam komentowanie czyichś pomysłów z miejsca "bo my tu robimy to od zawsze i jest dobrze". A już poniżej krytyki jest ocenianie zaangażowania w akcję przez pryzmat poświęconego czasu  - być może autor pomysłu "zwiększenia hałasu" wrzucił do puszki największą kwotę? Zresztą nieważne, starsi stażem wiedzą lepiej i niech tak pozostanie. Komuś się popsuł moto? Trudno, jego sprzęt, jego problem. Organizator ma coś pomóc? Ale w imię czego? "Przejazd odbywa się PO zbiórce"? Faktycznie, po co jechać w trakcie, jeszcze zbyt wiele osób by się dowiedziało.

Czasem właśnie świeże spojrzenie pozwala dostrzec coś, co przesłania doświadczenie. Ale nieważne. Róbcie jak uważacie, wiecie sami najlepiej co i jak.

I masz rację, nie będę się już w tym temacie udzielał i siał zamętu Za rok nowa akcja, do skarbony trafię ale wierz mi, czytając niektóre komentarze "starych wyjadaczy" cokolwiek więcej właśnie dziś mi się odechciało. Dziękuję i powodzenia.

Edytowane przez Pan Konrad (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był fajny temat a wyszło jak zawsze  :decayed:

 

admin posprząta i będzie cacy :biggrin: mnie i tak cieszy że chociaż w tym 1 dniu kierowcy puszek się do nas uśmiechają, że tak poiwiem - nawet puszki raz w roku gadają ludzkim głosem :biggrin:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]I masz rację, nie będę się już w tym temacie udzielał i siał zamętu [...]

W końcu gadasz do rzeczy... a reszty nawet szkoda komentować, bo nie o tym temat ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...