Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2016 - V Edycja


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Serio, wielki szacun. Rano jak szedłem po osiedlu to wspominałem do żony, że dzisiaj moto mikołaje a taka pogoda. Asfalt przyprószony śniegiem, -1*C..


picture_2052.gif

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za świetną imprezę :smile: Śnieg rano lekko przerażał, ale jak się okazało, strach ma wielkie oczy!!! Pozdrawiam wszystkich motomikołajów, LWG i do wiosny :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 3 raz brałem udział w tak zacnym wydarzeniu i mogę z czystym sumieniem napisać ze co roku jest coraz fajniej. Brawa dla organizatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Motomikolajom za tak wspaniale spedzony dzien, organizatorom za wspanialy przejazd przez ulice naszego miasta w szczytnym celu, bylo super ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wielka prośba nie pamiętam kto nagrywał występ dzieci z dd2 ale był bym wdzięczny za dostęp do tego materiału

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wielka prośba nie pamiętam kto nagrywał występ dzieci z dd2 ale był bym wdzięczny za dostęp do tego materiału

Z góry dziękuję.

Chyba tylko ja nagrywałem super występ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co piszą w mediach i mam wrażenie, że połowa robi antyreklamę tej szczytnej akcji -_- Jak Łodzianie przeczytają, że zebraliśmy 18.700 zł w samej Manufakturze, a kupiliśmy za to szczoteczki do zębów, to aż mi wstyd później to sprostować...

 

Jedyne rzetelne info w formie tekstowej na ten moment zaprezentowało Radio Łódź, widać że przed opublikowaniem artykułu chwilę czasu spędzili nad wiarygodnym przekazaniem informacji: https://www.radiolodz.pl/posts/30886-motomikolaje-wspieraja-lodzkie-domy-dziecka

 

Reszta to jakiś żart, brawo dla Radio Łódź B) Brawo Wy, brawo My - alleluja

Też mnie trochę dziwił że byliśmy w dd 2 i 8 a tu w dzienniku łódzkim napisane że byliśmy też w domu opieki na ulicy Zbocze Wtf??? A w ekspresie nawet nie ma wzmianki o Zuchow. Masakra, gówno wiedzą a pisząc co chcą. Edytowane przez Buziak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co piszą w mediach i mam wrażenie, że połowa robi antyreklamę tej szczytnej akcji -_-  Jak Łodzianie przeczytają, że zebraliśmy 18.700 zł w samej Manufakturze, a kupiliśmy za to szczoteczki do zębów, to aż mi wstyd później to sprostować... 

 

Jedyne rzetelne info w formie tekstowej na ten moment zaprezentowało Radio Łódź, widać że przed opublikowaniem artykułu chwilę czasu spędzili nad wiarygodnym przekazaniem informacji: https://www.radiolodz.pl/posts/30886-motomikolaje-wspieraja-lodzkie-domy-dziecka

 

Reszta to jakiś żart, brawo dla Radio Łódź  B) Brawo Wy, brawo My - alleluja 

 

Prezes, je**ć pismaków. To akcja dla dziecków a gryzipiórki tylko szukają zapełnienia szpalty. Nic i tak nie zmieni idei.

Ps. Art 14 Ustawy prawo prasowe czyli autoryzacja wypowiedzi, dobra rzecz ;)

flm_1480891886__20161204_115953.jpg

Edytowane przez Pan Konrad (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już 5 akcja, w której uczestniczę, czasem na swoim moto, czasem jako plecak  :riding: i z roku na rok jest coraz wspanialej! Serce rośnie jak widzę zadowolone dzieciaki, uśmiechniętych ludzi na ulicach, ilość nas motocyklistów, która przybywa z roku na rok coraz tłumniej. A przede wszystkim bardzo podobała mi się eskorta policji, w żadnym roku nie było tak bezpiecznie jak dziś! Kawał dobrej roboty odwalili  :biggrin:

No i gratulacje dla wytrwałych, którzy przyjechali na własnych  :moto:

Przyłączam się do gratulacji dla wszystkich  :riding: .

 

WIELKIE BRAWA DLA ORGANIZATORÓW  :rock: jak zwykle pełna profeska od początku do końca. 

 

Czekam na kolejne przygotowania do akcji Motomikołaje 2017 i oczywiście kolejny rekord, przynajmniej 22 tys zł  :dance:

Kolejna paczka fotek. 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile motomikłajów się stawiło? Obejrzałem z nudów filmik z zwolnionym tempie i wyszło mi, że po Pietrynie przejechało ok 130 maszyn. Pytam, bo widziałem w necie informację, że w Trójmieście brało udział 1600 maszyn. Było dużo, no ale chyba troszkę przesadzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po Pietrynie przejechało ok 130 maszyn

Część ludzi ( w tym ja i 2 maszyny ze mną) zebrała się do domów jeszcze przed Pietryną, więc stan początkowy na pewno był większy ;) Impreza świetna, szacun dla organizatorów za ogarnięcie takiej watahy maszyn i  w ogóle ogarnięcia imprezy :smile:

Edytowane przez Martucha (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile motomikłajów się stawiło? Obejrzałem z nudów filmik z zwolnionym tempie i wyszło mi, że po Pietrynie przejechało ok 130 maszyn. Pytam, bo widziałem w necie informację, że w Trójmieście brało udział 1600 maszyn. Było dużo, no ale chyba troszkę przesadzili...

Niestety nie byłem w stanie dojechać do Łodzi na imprezę, chociaż pieniądze poszły na konto, to byłem popatrzeć na Gdańsk, nagrywałem finał przejazdu (dla chętnych link) - trwał 15 min.

Na placu mówili, że było 1565 maszyn, ale jak Suchy powiedział, tam jest juz 14. raz, mają tak naprawdę 3 miasta + okolice, więc i motocyklistów więcej :smile:

 

Jak w rozmowie z jednym z Mikołajów organizacyjnych powiedziałem, że jestem z Łodzi, i że też mamy Motomikołaje to się bardzo ucieszył, że taka akcja się rozszerza na inne miasta i życzył nam podobnego rozmachu, pieniędzy i atmosfery :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...