Skocz do zawartości

Skradziono Kawasaki Ex650C Pomarańczowo - Czarne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

No nie, po prostu no nie... Naszej forumowej koleżance skradziono motocykl KAWASAKI EX650C !
Jak pisze Agnieszka "Do zdarzenia doszło nocą z 14 na 15.09 koło godziny 1.30 w nocy. Motocykl zniknął prawdopodobnie w busie, nic więcej nie wiadomo. Proszę o pomoc w odnalezieniu mojej Rudej. Motocykl w kolorze rudo-czarnym, charakterystyczne dla niego jest to, że jest to wersja na USA i na Azję ,dodatkowo charakterystyczne jest: lewa i prawa owiewka przednia jest popękana i porysowana, z lewej strony na baku znajduje się niewielki pęcherzyk powietrza.
 
Numer rejestracyjny EBE 8HP9. Zgłosiłam na policję zdarzenie jednak liczę że brać motocyklowa oraz dobrzy ludzie pomogą mi odnaleźć mój skarb. Dla ludzi mających jakieś informacje - może ktoś coś widział lub wie, gdzie jest mój motocykl lub podobny proszę o kontakt pod numerem telefonu 514-311-122. DLA ZNALAZCY NAGRODA! POMÓŻCIE PROSZĘ !!"
 
flm_1474042697__14384222_107132295958200
 
flm_1474042729__14348631_107132320958198

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można odnieść wrażenie, że ostatnio Łódź stała się łowiskiem dla jakiejś grupy.

Często łowy robią poza swoim terenem także może to być grupa z innego miasta.

 

Agnieszka podaj więcej szczegółów jak motocykl był zabezpieczony, zniknął z parkingu, garażu, teren strzeżony ?

Może to pozwoli innym zrewidować swój sposób zabezpieczania moto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego samego wieczoru zniknął z łodzi jeszcze gixer, właściciel widział jak odjeżdża granatowym ducato podobnym busem, czy przypadkiem Nico nie ma granatowego ducato ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nico nie ma granatowego ducato ?


No to byłby szczyt wszystkiego..

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...