Skocz do zawartości

Cbr 600 99R


Piuriel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to nie wiem czy dziś na torze Łódź na Kulikowisku nie była ta Honda. Ten dość wąski komin mi się rzucił w oczy chyba, że wszystkie taki mają :P
Piszę, że lata nią 4 sezony więc pewnie jest prosta. Kwestia jak osprzęt. Trzeba się przejechać.
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z Piurielem wczoraj obejrzeć egzemplarz o który pytałem dwa posty niżej.

Napiszę co zaobserwowaliśmy żeby wybić z głowy gdyby ktoś przypadkiem chciał jechać na granice województwa.

  1. Motocykl CAŁY poobijany, każda owiewka gdzieś pęknięta, porysowana, klejona, każda śrubka inna - ponoć poprzedni właściciel gdzieś położył ten motocykl ale że dobrze jeździł to obecny nic z tym nie robił. Sprzęt chwile po rozgrzaniu zaczął bardzo dziwnie i nierówno pracować
  2. Właściciel przyznał, że od początku kiedy go posiada (ok 3 lata) nie robił nic z gaźnikami, jedynie ze 3 razy podkreślił że wymienił świece.
  3. Piuriel stwierdził nieszczelności w układzie wydechowym.
  4. Łożysko główki ramy do remontu.
  5. Ogólnie nie podobała mi się też elektryka - po włączeniu kierunkowskazy pracowały nierówno, nie zawsze chciały załapać, czasem same się wyłączały. W moim subiektywnym odczuciu coś było z tym nie tak.

To tak nam się rzuciło przez ok 10 minut oględzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że anglik :smile:

Ale opony były prawie nowe :biggrin:

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ci Łukasz pisałem, w f4 często i gęsto działy się dziwne rzeczy z elektryką, bardzo często regulator padał, no i fakt że to angol dla mnie juz dyskwalifikuje, co innego gdyby to było góra 5 letnie moto to jeszcze aż takiej korozji może nie być a tutaj podejrzewam że wszystko co rude było już malowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, wiadomo że nie oczekuje nie wiadomo czego od 16 letniego motocykla za 7 tys. Myślałem natomiast, że w tej cenie da się już kupić jakiś sprzęt którym bezawaryjnie polatam do końca tego sezonu (miesiąc :riding:) a w przyszłym nie rozsypie się od samego stania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak jak ci Łukasz pisałem


Dlatego po tym jak sprzedawca potwierdził, że to anglik przestałem dalej oglądać, tylko oparłem się o swój.
Dzięki ponownie Tomek :cheers:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...