Skocz do zawartości

Bistol


Bistol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!! Mam na imię Daniel, jestem z Piotrkowa Trybunalskiego. W wolnym czasie lubie zajmować się mechaniką, głównie aut, ale przy moto też mogę podłubać. Moja przygoda z moto zaczęła się z 3 lata temu kiedy to po skuterze wsiadłem na Hondę NSR a teraz już Bandziora. Zawsze miałem słabość do nakedów i moje w sumie pierwsze z takich normalnych moto to właśnie Bandit poza kosiarką na której śmigałem wcześniej jak już pisałem. W posiadanie bandziora wszedłem koło czerwca tego roku, kupiłem dosyć okazyjnie od Niemca co kluczyki do garażu zgubił i 16 lat w garażu stał. :biggrin: (z oryginalną 16 letnią oponą z przodu)- autentyk. Na początku nie byłem aż tak obeznany w temacie a z podniecenia nowym moto w super stanie nawet nie zmiarkowałem się, że kupiłem przedliftowe moto z 2000 roku. :biggrin:  Do tej pory jest to dla mnie nie lada trochę zagadka, ale z tego co dowiedziałem się przy ubezpieczaniu, że przez rok wychodziła taka seria i jest to ostatni "nielift" z 2000 roku. :blink: Ile w tym prawdy nie wiem, ale moto jest w porządku. To tyle chyba na dzień dobry i mam nadzieję, że jakoś nasza współpraca się otworzy i ujrzy światło dzienne na drodzę. LWG :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, historia podobna jak mojej S-ki ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...