Skocz do zawartości

Skórzane Sakwy / Kufry Na Zamówienie


Sulik

Rekomendowane odpowiedzi

Scout-6-300x225.jpg

 

Szukam jakiegoś zakładu, który zrobiłby mi kopię kufrów do motocykla pod wymiar. Nie mogę znaleźć niczego w okolicach Łodzi.

Widzę natomiast całe zagłębie kuśnierskie w okolicach Katowic ale nie mam kiedy tam jechać.

Coś w okolicach Łodzi? Ktoś kojarzy? Dajcie znać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś w okolicach Łodzi?

 

Nie mogę znaleźć niczego w okolicach Łodzi.

 

 

Troche tego jest w Łodzi

Mają być okolice Łodzi. :smile:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecisz w stronę brzezin jest baner że coś takiego robią po prawej stronie dokładnego adresu nie podam ale było chyba przed nowosolną. No i tutaj na rzgowskiej przy zarzewskiej jest człowiek co naprawił mi buty i w ofercie ma że naprawia sakwy zapytaj może zrobi od podstaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do większości z googla... niestety zakłady spoko jeśli chodzi o kurtke skórzaną albo naprawienie torebki - kufry i sakwy to inna bajka. Stąd pytanie do forum.


Jak lecisz w stronę brzezin jest baner że coś takiego robią po prawej stronie dokładnego adresu nie podam ale było chyba przed nowosolną. No i tutaj na rzgowskiej przy zarzewskiej jest człowiek co naprawił mi buty i w ofercie ma że naprawia sakwy zapytaj może zrobi od podstaw

Jeśli mówisz o tym punkcie usługowym przy placu, to już pytałem - tylko naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem ze swoją kurtką na widzewie :smile: jest tam taka sympatyczna Pani która zajmuje się takimi rzeczami i mówiła że właśnie chce iść w kierunku sakw skórzanych :smile: 

Powiedziała że dopiero zaczyna to robić ale jest dobra i nie zdziera kasy :smile: ja za 3 usterki włącznie z suwakiem zapłaciłem całe 30zł :smile: jak rozmawialiśmy o sakwach to dla przykładu powiedziała że takie kosztują jakieś 800-900zł to ona to zrobi za 450 i będzie jej się opłacało :smile: jak chcesz info zapraszam na PW  

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No więc Pani z widzewa wzięła zaliczkę, potem ją oddała, w między czasie trzy razy zmieniła zdanie ale potem porozmawiała z mężem i ona nie chce się stresować. Więc już jej więcej nie widziałem.

Pan z Warszawy zrezygnował po 6 tygodniach nie oddzwaniania.

 

Podbiję temat znowu.

Może ktoś ma jakieś sugestie co do ogarniętego leatherworkera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...