Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko zajawka jednak na speedday na poznań jak pojedziesz to już będzie toto za wolne. IMO ograniczające dosyć możliwości jednak.

Proponuję typową torówkę jak Rooland sugeruje.

Do toru w Poznaniu i speedday'a to jeszcze daleka droga, tak daleko nie celuje następnego sezonu. A co do możliwości supermoto i supersporta filmiki z ytube pokazują jak technika jazdy zmienia ta rywalizacje w całkiem równa

https://youtu.be/VS8ud4i9L9Y

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Na krótkim, technicznym torze sumo jest niedoścignione. W moim przypadku jednak zupelnie inna pozycja i no po prostu wole co innego. Już się na crossówkach nalatalem zwyczajnie :smile:
Chcę zostać przy sportach i na torze i ulicy aby pozycja i technika była jak najbardziej zbliżona.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Moto mega sprawa, tylko że tan to już trzeba pomyśleć nad konkretną maszyną najczęściej na motogodziny aby być konkurencyjnym. Lekkość i moc na małych torach i praktycznie każda torówka zostaje w tyle. Już nie mówiąc o tym że na supermoto to nie jest wyścig tylko wojna na torze I to jest mega.

Chociaż rekord na radomiu należy do sporta.

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawy i ułożenia ciała jak na tym filmiki uczył mnie i Marcina zawodowiec na torze w jastrzebiu naprawdę na ciśnie szybkie winkle takie małe detale zrobiły ogromna różnice https://youtu.be/aeUK6aOEJKo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł. Jeszcze go nie czytałem do teraz, ale z drugiej strony Ameryki nie odkryli. Ja jednak myślę, że w swoim czasie będę szukał gotowca już. Nie będę bawił się w przerabianie.

 

np:

 

http://allegro.pl/yamaha-r6-torowa-tor-torowka-2005-i6574990586.html

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzecik!

Ja myślałem o vtr 1000sp tylko się zastanawiam czy to nie za mocny sprzecik dla nowicjusza torowego :smile:

Edytowane przez Marttino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzecik!

Ja myślałem o vtr 1000sp tylko się zastanawiam czy to nie za mocny sprzecik dla nowicjusza torowego :smile:

 

 

Zdecydowanie za dużo... 600tka jest za duża a co dopiero litrowa vka. Dla nowicjusza to 250 będzie idealna na małe tory. Chociaż czy ja wiem czy tylko na małe ... gość 250tką na pozaniu miał 1:55 gdzie był szybszy od bardzo dużej cześci śmigających na dużo większych maszynach.

 

Jakby ktoś szukał to ja mam do sprzedania r6 zrobiona pod tor i mega doinwestowaną (nie mówię tutaj o oplotach i takich pierdołach). Powód sprzedaży ? Chce w terenie polatać :biggrin: :D Jakby ktoś chciał coś się o niej dowiedzieć to PW. A jak nie sprzedam przed sezonem to polatam jeszcze nią w 17stym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie pewien nie planowany wydatek to miałem w planach sprzedać Bandziora, dołożyć i kupić ją od Ciebie. Jednak żona przycisnęła i nie pykło.

Może na przyszły sezon uda się odłożyć bez sprzedawania Bandziora. Historia kierowników tej maszyny zacna więc w ciemno bym brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

akby ktoś szukał to ja mam do sprzedania r6 zrobiona pod tor i mega doinwestowaną (nie mówię tutaj o oplotach i takich pierdołach). Powód sprzedaży ? Chce w terenie polatać :biggrin: :biggrin: Jakby ktoś chciał coś się o niej dowiedzieć to PW. A jak nie sprzedam przed sezonem to polatam jeszcze nią w 17stym ;)


Pamiętam, że wystawiałeś, ale na ten seozn mam już plan i jeszcze nie planuję torówki. (Przynajmniej na razie).

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.altamotors.co/redshiftsm#redshift-page1

Gdyby tylko te elektryki były tańsze, popatrzcie jakie osiągi maja te maszyny niedługo bedzie można machnąć 250km na baterii

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.altamotors.co/redshiftsm#redshift-page1

Gdyby tylko te elektryki były tańsze, popatrzcie jakie osiągi maja te maszyny niedługo bedzie można machnąć 250km na baterii

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

a niech ma nawet tysiąc koni to i tak bez dźwięku z kominów będzie niczym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he mi chodzi o No Maintenance, No wiadomo oprócz rzeczy które się zużywają jak w normalnym moto. Znalazłem koszt tego alta 15k $ wow chyba jeszcze nie na masz rynek te zabawki

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to witamy w grupie niedzielnej szkoly.. same kozaki ale moge Cie gonic zebys mial lepszy czas jak dam rade :smile:

Ten jak szydzi z kolegów

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoje Ci dupe na czasówce w kolejnym sezonie, żeby nie było, że nie masz racji ;)

 

dobra:) przyjmuje wyzwanie:)

Chętnie się podepnę pod to starcie,na podium przecież 3miejsca do obsadzenia :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i mi sie w koncu ida z wami na tor pojechac. Plan na przyszly sezon :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się podepnę pod to starcie,na podium przecież 3miejsca do obsadzenia :smile:

Hehehe, to robimy ligę NdSK.

Regulamin:

1. Motocykl musi być dopuszczony do ruchu drogowego.

2.Kierwonik musi mieć uprawnienia.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...