Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem i mega polecam ale niestety znikają szybciej niż Rosso 2/3. ;)

Wiem, ale planuje czesto byc na torze Łódź więc chcę móc skupić się na technice zamiast na trzymaniu d*py na wodzy.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ujeżdżam 2gi komplet Michelin Pilot Power 2ct. póki co złego słowa nie powiem.

 

Mateusz widziałem gdzies u Ciebie (chyba na fb?) jakiś temat odnośnie sposobu zużycia opon, który jest prawidłowy itp itd. możesz to podkleić bo nie mogę znaleźć :/ zakładając że to u Ciebie było


bo dopiero dzisiaj wyszliśmy na spacer po dłuższej przerwie i jakoś mi się przypomniało, zobaczyłbym co o mnie powiedzą moje kapcie :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się chwalic ale chyba przypomina te ostatnią opcję  :decayed:  albo próbuje sobie połechtac ego  :decayed:  musiałbym podrzucić foto komuś kto to oceni obiektywnie.

 

dzieki 

 

a wracając do Pilot Powerów - mają teraz ok 9k km i jeszcze jeżdżą :smile: pozamykane, d*pa uciekła mi 3 razy - 2x na gymkhanie (raz na namalowanej lini - tego dnia co kółko mnie slizgało w tym miejscu, ale nie tylko mnie, wszyscy narzekali na to miejsce, drugi na kostce - podejrzewam jakiś piasek, kamyczek czy coś w ten deseń - na FŁM day na Atlas Arenie, kto jeździł ten wie że idealnie tam nie było z nawierzchnią) i raz w sumie nie wiem czemu, ledwo ruszyłem z pod świateł i postawiło mnie bokiem - było cholernie mokro, chyba jeszcze na cos najechałem bo ledwo sprzęgło puściłem, nawet gazu nie zdążyłem dobrze dodać :smile:

 

toru nie widziały, to sprawdzę w przyszłym sezonie :smile:

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toru nie widziały, to sprawdzę w przyszłym sezonie

 

To lecimy razem!:biggrin:

Ja przed sezonem zakładam ma swoją metzelery m7 i też będzie trzeba je przetestować na torowaniu:p

Edytowane przez Lesiu94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to znaczenie ma czy sport czy nie?

 

a nie ma :biggrin: ?

używasz jakieś lepsze oponki, które lepiej się trzymają, dają Ci więcej radości ale chyba szybciej się też zużywają ? Przynajmniej, tak mi się wydawało :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale planuje czesto byc na torze Łódź więc chcę móc skupić się na technice zamiast na trzymaniu d*py na wodzy.

To nie lepiej kupić torową maszynkę, kupić opony superbike pro i przy naszych umiejętnościach mieć je na prawie kilka sezonów? Trzeba pamiętać że czym więcej się uczymy tym szybciej jeździmy tym większe prawdopodobieństwo gleby. A niestety na torze to normalne. Każdy w końcu się tam wywali albo już wywalił. Macie za ładne maszyny żeby je tam zniszczyć... Sam jeździłem przez pewien czas ulicznym motocyklem na tor i jak kupiłem maszynę docelową to w głowie dużo rzeczy się odblokowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej kupić torową maszynkę, kupić opony superbike pro i przy naszych umiejętnościach mieć je na prawie kilka sezonów? Trzeba pamiętać że czym więcej się uczymy tym szybciej jeździmy tym większe prawdopodobieństwo gleby. A niestety na torze to normalne. Każdy w końcu się tam wywali albo już wywalił. Macie za ładne maszyny żeby je tam zniszczyć... Sam jeździłem przez pewien czas ulicznym motocyklem na tor i jak kupiłem maszynę docelową to w głowie dużo rzeczy się odblokowało...

Na to też jest plan. Mocno mnie kusi kupienie torówki i pewnie tak zrobię lub swoją przebuduję, ale to mało opłacalne by było. Zanim jednak do tego dojdzie to chcę jeszcze polatać i poprawić technike. Na poprawę czasów przyjdzie pora.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to też jest plan. Mocno mnie kusi kupienie torówki i pewnie tak zrobię lub swoją przebuduję, ale to mało opłacalne by było. Zanim jednak do tego dojdzie to chcę jeszcze polatać i poprawić technike. Na poprawę czasów przyjdzie pora.

 

Radom rok temu.

Właściciel tego moto też miał podobny plan jak Ty.... niestety zbyt długo zwlekał. Moto przed glebą stan igła - był piękny. A zgruzowana na jednym z wolniejszych odcinków... :/

 

Tego dnia śmigała jeszcze H2ka (wtedy była druga w Polsce) i kierownik zdrowo nią latał - wszyscy ze wstrzymanym oddechem patrzyli jak się na niej składa i czy będzie klops czy jednak nie ... Na całe szczęście nic sie nie stało.

 

11150714_10153224075059373_1278321177860

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle mocno nad supermoto na takie krótkie tory jak w Łodzi czy Bydgoszczy. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli źle kombinuje....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nie jesteś jedynym, który o tym myśli. Lekkie, zwinne. Jednak przed zakupem chciałbym spróbować a tutaj już będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myśle mocno nad supermoto na takie krótkie tory jak w Łodzi czy Bydgoszczy.

Spoko zajawka jednak na speedday na poznań jak pojedziesz to już będzie toto za wolne. IMO ograniczające dosyć możliwości jednak.
Proponuję typową torówkę jak Rooland sugeruje.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...