Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Gorszy niz w Bydgoszczy.


Nie mniej jednak widziałem filmiki jak łokcie skrobali chłopaki więc jest ok.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w 1,5h do zrobienia, może troche więcej :biggrin: prędkość czysto turystyczna  :decayed:

Z Gdyni pod garaż (polesie), 2,5h z jednym tankowaniem bo trochę przegapiłem stację Ale jakby liczyć od Gdyni do zjazdy z Autostrady na Łódź to pewnie z 2h.

Prawdopodobne żeby zrobić to w 1,5h tylko żeby samochody nie przeszkadzały  :decayed: .

Trawa odrobaczanie kombi - masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam Wszystkim za super spędzony czas na torze i samą przejażdżkę.

 

Z wyliczeń wynika, że zrobiliśmy w ten dzień jakieś 430km w tym około 100 po torze.

 

W drodze powrotnej moja nawigacja jak zwykle wybrała drogi gdzie psy du**mi szczekają (a faktycznie trochę burków było i nawet zająć mi spod kół uciekł w ostatniej chwili)

ale potem już dotarliśmy do cywilizacji i śmignęliśmy jak należy.

 

Do zobaczenia oby jak najczęściej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę podziękować za super dzionek spędzony na motorze :smile:. Jestem mega zadowolona, i już czekam na następny wspólny wyjazd na tor.

 

Jeszcze trochę rzeczy mam do poprawy ale jak to mówią trening czyni mistrza :P

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ewelina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram się opisem jak pochodnia.

 

Szkoda, że nie mogłem lecieć tym razem.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłynąłeś ładnie z opisem.

Teraz zazdroszczę, ale miałem imprezę rodzinną.

Druga połowa września się wybiorę.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpiu może tak

dzień 1 :przybyłem

..

..

nie pamiętam

dzień 3 - wybyłem ?

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Witam,to co Radek opisał tak,to prawda kobieta w swej torebce ma wszystko i to dzieki Ewelinie dojechalem do domu o 23.mogłobyc znacznie pózniej bez trytytek wielkie dzieki.

Wracajac do motorynki o poj 150 to daje obraz jak jescze duzo pracy i nauki przede mną,ale po przesiadce na moja gisiunie po treningu na malcu czulem sie jak bym siedział na byku,tego byka ujarzmiłem i jazda rewelacyjna.Towarzystwo doborowe,ja piszac teraz jestem,jeszcze podekscytowany wczorajsza jazda i obolały zachecam wszystkich do jazdy na tym torze.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na terminy w Jastrzębiu i widzę najbliższy weekend kiedy znowu mnie nie ma  :wry: 

Ja koniecznie jakiś tor jeszcze chcę zaliczyć. Jakby coś ktoś planował to jestem skory nawet w Ciągu tygodnia lecieć jednak dopiero po 4 września dopiero jestem. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę lecieć w ten weekend co mam wolne ale to jednak dopiero ostatni weekend września. Wcześniej mam wszystkie weekendy zajęte a w tygodniu odpada bo mam ważny projekt w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do przedmówców, wypad jak najbardziej udany. Tor naprawdę wymagający i przy tym ustawieniu jakie mieliśmy bardzo techniczny. Trening na Pocket Bike pokazuje fajne techniczne detale których gdzieś w jeździe miejskiej nie używamy i pewnie zapomniany. Pozdrawiam

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ten weekend mam jeszcze zajęty mocno. Potem chętnie pojadę na tor nawet w tygodniu. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja weekend mam z córą więc na torowanie się nie piszę ale może, może... będę u kumpla w pobliżu na działce to ewentualnie podjadę zobaczyć jak szarżujecie  :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na terminy w Jastrzębiu i widzę najbliższy weekend kiedy znowu mnie nie ma  :wry: 

 

Ja koniecznie jakiś tor jeszcze chcę zaliczyć. Jakby coś ktoś planował to jestem skory nawet w Ciągu tygodnia lecieć jednak dopiero po 4 września dopiero jestem. 

Ja zastanawiam sie nad 21 lub 28 wrzesien wolne jazdy,moze ktos sie zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie na tor Łódź 17września.

Wolne jazdy na Jastrzebiu tez chetnie zalicze jak pogoda pozwoli więc jak coś to innych planów nie mam.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam torowicze. Może ktoś chciałby się przesiąść na typową torówkę i nie mieć tak dużego stresu przy pokonywaniu coraz to szybszych okrążeń ? Bo akurat sprzedaje swój sprzęcik... http://motocykle-lodz.pl/topic/12377-r6-2004-na-tor/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrócona skrzynia moim osobistym zdaniem powinna być w kazdym moto... mega sprawa. Dużo fajniej wbija się biegi w dół zamiast w górę. A służy to temu, że podczas złożenia i wyjściu z zakrętu jak obroty już się kończą to łatwiej wbić wyższy bieg naciskając w dół niż podciągając stopę do góry. Mniej się szarpie motocyklem. Ja też miałem obawy przed odwróconą skrzynią... po kilku pierwszych kółkach uważam ją za dużo fajniejsze rozwiązanie niż tradycyjne :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...