Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tak jak Arteklik napisał cena powalająca , a dodam na marginesie ,że w policzyłem sobie to wypad z lodzi do radomia i spowrotem wyszedłby taniej nawet niż sam koszt treningu na Lodzkim obiekcie ...


Jak do Radomia dojedziesz. zatankujesz, pojeździsz i wrócisz za 89zł to ucz mnie swojej magii :biggrin: 
Arteklik mówi o 11 kwietnia. 21 jest Trackday z Paramoto nie związany biznesowo z Torem Łódź tylko odbywający się tam.
400zł za szkolenie ze sportowych technik jazdy z byłymi zawodnikami w roli instruktorów, ubezpieczeniem NNW niedaleko domu to moim zdaniem dobra cena.

Co do Twojego postu Mateusz to w grupie zaawansowanej też każą jeździć na xmena :biggrin: jednak nie ma tyle dublowania, ludzie wiedzą co robią. Jak byłem w ubiegłym roku w grupie początkującej to też mnie trzęsło z frustracji momentami.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jednak to są szkolenia jazdy. Po prostu jazdy w bezpiecznych warunkach. Nie krzyczmy na nikogo, pojedziemy na Paramoto zweryfikować wiedzę i podnieść sobie poprzeczkę.
Ze swojej strony i tak każdego początkującego bym wysłał na takie ze 2-3 szkolenia na Kulikowisko, nie sądzę aby po kursie na prawko czy nawet 5 latach jazdy po miescie należało wysyłać od razu do szkoły jazdy sportowej.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to 3mmracing tez skupia sie raczej na "torowej" jezdzie

Kulikowisko to szkolenie z jazdy po zakretach, dla mnie z samej nazwy chodzi o to zeby pokonywac zakrety bezpiecznie i plynnie a nie na kolanie :smile: wiec nie spodziewalbym sie tam rad do ostrego winklowania :smile:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z tego co slyszalem to 3mmracing tez skupia sie raczej na "torowej" jezdzie

We wrześniu w Łodzi będą.
http://www.3mmracingacademy.pl/terminarz-szkolen.html

Coś w sumie bym pojechał.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, sam mowisz ze to szkolenie dla poczatkujacych, nie majace wiele wspolnego z ostra jazda. mysle ze malo kto byl tam w stanie tak dogrzac opony by mialo to wielkie znaczenie..

 

poza tym gdyby mieli sprawdzac cisnienie po kazdej sesji, straciliby ogrom czasu ktory poswiecali na poprawianie bledow itp itd ;) cos za cos moim zdaniem

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piuriel chodzi mi o cenę weekendową - 179 zł . Za tyle spokojnie dojadę na radom , opłacę jazdy i wrócę - z tego co pamiętam koszt torowania w Radomiu 90 zl za sobotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to źle się zrozumieliśmy. Nie wiem ile wolne latanie na radomiu akurat.

Możesz więc mieć rację.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie zdziwilbym sie jakby na radomiu wyszlo wiecej jezdzenia niz na Lodzi

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie zdziwilbym sie jakby na radomiu wyszlo wiecej jezdzenia niz na Lodzi

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Zależy od ilości osób w sobotę bo może być masakra. Jeżeli będzie mało albo normalnie to zdecydowanie więcej latania bo tam nie ma sesji i grup. Latasz ile chcesz. Dopiero jak jest bardzo dużo ludzi to dzielą się na grupy supermoto, torowki i wszyscy inni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Radom to wygląda tak:

 

http://automobilklub.radom.pl/wp-content/uploads/2017/03/CENNIK-ZA-KORZYSTANIE-Z-TORU.pdf

 

Dostępność:

 

https://calendar.google.com/calendar/embed?src=vfib0vnp1b87cdiejsfd8pu000@group.calendar.google.com&ctz=Europe/Warsaw&pli=1

 

Myślę, że taniej się nie da. 

 

Ja jadę w środę 12.04  na sesję 1+2

 

W tygodniu podziału na grupy nie ma, bo i ludzi zwykle mało więc jeździmy ile starczy sił :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trzeba się wcześniej anonsować, zapisywać, cokolwiek? Czy po prostu przyjechać?

 

Trzeba tylko przyjechać. Opłaty i wszystkie formalności na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem w środku tygodnia​ to były 3 maszyny plus moja. Miałem tor na wyłączność, prawie :-P

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na xmena pewnie jest dobra - do miasta, bez spinania pośladów, bo wystarczy.

 

Lepsza jazda to zdecydowanie wybiega poza kształt xmena czyli już faktyczne przenoszenie ciężaru. 

 

Jak dla mnie nie jest złe to, że instruktorzy uczą na xmena początkujących, bo to może nie jest złe. 

 

Ale uznawanie tej techniki za jedynie słuszną, nawet kiedy widzą że ktoś jest na poziomie wyżej, jeśli chodzi o pokonywanie zakrętów ... budzi wiele moich wątpliwości do wszystkiego co oni próbują przekazać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Radomia ,a Łodzi niebo ziemia :smile: 190 zł i śmigam od 8 do 20 na Radomiu to szok . Wiadomo ,że tego się nie przejeździ ,ale czasowo to i tak bez porównania do Łodzi .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie wspominając o kwestie zabezpieczenia zakrętów oponami. Kto będzie winny jak na torze Łódź motocykl szorujący po ziemi strąci innego uczestnika zabawy?

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doceniam możliwość wskoczenia na tor po pracy na 2h i powrót w 10min do domu na kołach. 89zł to nie promocja, ale nie będę dymał do Radomia, żeby jeździć 6x więcej za 2x wyższą cenę.
To nie tesco, że potrzebuje więcej za mniej.
2h po pracy to idealny odstresowywacz.

No i jazda po Łodzi nie wyklucza jazdy po Radomiu ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja doceniam możliwość wskoczenia na tor po pracy na 2h i powrót w 10min do domu na kołach. 89zł to nie promocja, ale nie będę dymał do Radomia, żeby jeździć 6x więcej za 2x wyższą cenę.

 

O to to właśnie. Porównywanie samej ceny nie ma sensu, jeśli nie bierze się pod uwagę innych okoliczności. Radom mógłby być nawet za 1 zł, ale co z tego skoro nie pojadę, bo po prostu zabraknie dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę , zasięg jest po prostu bardzo dobry , jednak też kwestia osobista - ja sobie takie coś muszę zaplanować wcześniej ,żeby ogarnąć wolny czas i wtedy właśnie sobie patrzę na kwestie ekonomiczne.  Jak to mówią : każdy coś dla siebie znajdzie  :smile:

Edytowane przez fuckout2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na wtorek się rozjechała a propo jazdy po torze Łódź :sad2:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś reflektuje na Jastrzębia w Maju?
23 maja - niedziela.
http://www.torjastrzab.pl/motocyklowe-jazdy-swobodne,ww,418

Dodatkowo testowanie Kawasaki będzie.

Podobno H2 powoduje biegunkę :biggrin:

 

Dzięki uprzejmości salonu Monsterbike Warszawa, uczestnicy wydarzenia będą mogli odbyć jazdy testowe motocyklami:

  • Ninja ZX-10R
  • Ninja H2
  • Ninja 650
  • Z1000SX
  • Versys 650
  • Versys 1000

Motocykle demonstracyjne będą udostępniane uczestnikom zajęć po okazaniu dowodu osobistego, prawa jazdy oraz podpisaniu z przedstawicielami salonu umowy użyczenia motocykla.

 

Zapisy na jazdy testowe prosimy składać do 21.04.2017 roku, do godziny 19:00, drogą mailową: salon@monsterbike.eu

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz w załączonym linku jest 23 kwietnia ?

O w mordę faktycznie!

 

No to d*pa, bo 21 jest track day w łodzi a 22 kwietnia Triumph na torze Łódź.

 

Przepraszam za zamieszanie, ale ja nie pojadę. Może zatem inni się skuszą :smile:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...