Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Było spoko. Na pewno technikę poprawiłem znowu.
"To uczucie jak się zwieszasz na winklu z moto i czujesz o co w tym chodzi. :biggrin: "

Spory tłok jednak, kiepsko z wyprzedzaniem, chociaż wyjątki zjeżdżały na zewnątrz i można było lecieć.
Jak sobie odpuszczałem, żeby kierownik lub kierownica przede mną odjechali na jakieś 100m abym mógł wpaść swoim tempem w sekcje to czasem ktoś z tyłu nie wiedział o co chodzi i wyprzedzał co psuło misterny plan.
Po dwóch sesjach wypracowaliśmy sobie z ekipą w padoku system i jechaliśmy sekcje nie wyprzedzając się.

Generalnie polecam. Zmęczony, ale sporo się znów nauczyłem. Jeszcze ze 2-3 szkolenia i Marc Márquez będzię mi mógł najwyżej spodnie z kurtką spinać w kombi ;)

Ogromne wrażenie zrobiła na mnie nowa R1 z acrapem. Kierownik fantastycznie ogarniał a maszyna grzmiała niesamowicie. Dźwięk tłumaczył określenie silnika bigbang :biggrin:

Ducati Monster 1200s wygląda zacnie, brzmi spoko, ale kierownik jakby nie był Mateuszem :biggrin: Dublowałem 3 razy na sesję ;)

W piątek sam polatam na monsterku R i zobaczymy co to to potrafi i jaki daje feedback.

Pora na sobotnie piwko.

Kondycja dużo lepiej niż na Bydgoszczy, bo pracowałem nad tym :smile:

Edit. 9 października jest kolejne szkolenie. Niedziela. Zapisuję się jakby ktoś pytał :P

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne wrażenie zrobiła na mnie nowa R1 z acrapem.

 

Kierownik bardzo dużo lata po europejskich torach inną litrową maszynką więc nie ma się co dziwić, że troszkę tam ogarniał :smile:

 

a tak z ciekawości ... na takim szkoleniu to można sobie po swojemu pozapie*dalać czy wszystko pod dyktando uczących ? 

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że nie wpadł do wielkiej kadzi z magicznym wywarem winklowym jak był mały tylko to praktyka :biggrin:

Wielki szacun dla kolegi, na ulicznej maszynie taka jazda.. zazdroszczę i też do tego dąże.

a tak z ciekawości ... na takim szkoleniu to można sobie po swojemu pozapie*dalać czy wszystko pod dyktando uczących ?

Średnio idzie pozapierdalać. Jak trafisz w grupę to jakąś sekcję można zaliczyć, jakieś szybsze kółko, ale nie polecisz sesji 20 min ogniem. To nie trackday niestety.

Fakt, że byli chłopaki torówkami z kocami na gumach i się bawili chyba ok.

f0162b5243c066e8b0dda12263591228.jpg1c0fc2596d76c898076f7061f77e9c44.jpg6f31c71f57a472b9920a9dfbe5854480.jpg

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory tłok jednak, kiepsko z wyprzedzaniem, chociaż wyjątki zjeżdżały na zewnątrz i można było lecieć.

 

Z ciekawości się zapytam. Ile jeździło motocykli na jednej sesji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości się zapytam. Ile jeździło motocykli na jednej sesji?

 

A wiesz, że nie liczyłem.

 

Chyba komplet czyli ok 15+/-

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest 9 ?

bo widziałem ze 8 chyba kulikowisko

 

jedno torowanie mi uciekło, wiec muszę nadrobić :biggrin: 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie, 8 jest Kulikowsko ale w Bydgoszczy :biggrin:

ja pewnie namyśle się później, bo jeszcze kupa czasu

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też nie pojadę latać na mokrym. Coś widziałem w prognozach,że październik jeszcze ma błysnąć na początku upałami :smile:

Oby tak było.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też nie pojadę latać na mokrym. Coś widziałem w prognozach,że październik jeszcze ma błysnąć na początku upałami :smile:

 

Oby tak było.

 

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-lodz,cId,19059

 

Niby powinno być ok, ale wiadomo, że długoterminowa to skuteczność porównywalna z wróżeniem z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek ma być spoko pogoda, być może to ostatnie gwizdki takie. Może ma ktoś ochotę coś polatać po pracy?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipson nie lajkuj tylko mów co robimy :biggrin:
Mateusz? Coś masz dla amatorów ze szkoły niedzielnej?  ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipson nie lajkuj tylko mów co robimy :biggrin:

Mateusz? Coś masz dla amatorów ze szkoły niedzielnej? ;)

Polecę gdzieś w miarę rozsądku aby ciemna nocą nie wracać, może karpiu dołączy jeśli odebrał juz kwita.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę gdzieś w miarę rozsądku aby ciemna nocą nie wracać, może karpiu dołączy jeśli odebrał juz kwita.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

No miodzio. Jaka godzina Ci pasuje? Ja od 15 moge być już gotowy.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ze wszystkim wyrobię to też bym się do was podłączył na piątek, bo to już pewnie ostatki...  :riding:

 

P.S. Widzę, że inżynierowi się w końcu udało :smile: Gratulacje, teraz możesz latać bez zbędnych stresów :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...