Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wziąłem się za robienie kondycji, po Bydgoszczy.

Powinno być lepiej.

Zobaczymy, teraz planuje lecieć na kołach przy najbliższej okazji.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ma wady i zalety :biggrin: 

 

teraz jechaliśmy na sesję popołudniową - od 15.

wyjechaliśmy chyba 20:30

Powrót na kołach gdy jest ciemno do lekkich i przyjemnych raczej nie należy, ale jak zawsze - były osoby które wracały o kołach i to nawet niektórzy z plecakami :biggrin: 

 

przyczepka to jednak co najmniej 30 minut pakowania, ale też gwarancja ze w razie bum wrócisz :biggrin: 

w nocy dużo fajniej się wraca na 4 kolkach, zwłaszcza po Bydgoszczy gdzie wracaliśmy w deszczu (chociaż tyle że był dzień bo sesja poranna)

 

Ale powrót w nocy w deszczu na kołach - to musi być katorga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja powrót na kołach naprawdę odradzam, wracałem raz i było mega ciężko, więcej na kołach już nie pojadę. Jeśli już nie ma wyjścia to radzę zakończyć jazdy max o 18.30 i zbierać się do domu, ale najlepiej wypożyczyć przyczepę jeździć na torze do końca i spokojnie wrócić autem.

 

Dobrej zabawy życzę.

 

P.S dzięki Darek do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty. Wystarczy dobrze się odżywiać i trochę ćwiczyć.. Po jakichś 5-8 latach coś już będzie :smile: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma forma do wracana na kołach :biggrin: ?

 

jak leje i ciemno to siłą chmur nie przesuniesz a słońca nie nastawisz :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że masz więcej siły po torowaniu na sam powrót. Jak nie masz formy to większe szanse, że nie dojedziesz i będziesz spał w rowie :biggrin: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopy gdzie Polish Power.

 

W Bydgoszczy byłem kilkakrotnie na 2oo, ostatnio ze względu na brak ładowania laweta, akurat to był fart bo lało nieziemsko w drodze powrotnej ale chłopaki dali radę wrócić .

Na początku sezonu byłem na Kulikowisku w Radomiu  stamtąd pojechałem do Łęczycy na obstawkę ślubną i powrót do Łodzi.

Po ostatnim Kulikowisku w Radomiu na drugi dzień pojechałem nad morze i wróciłem w ten sam dzień - taki spontan.

 

To wszystko na 2oo, a już lekki przebieg życiowy mam.

 

Oczywiście, że puszką jest zapobiegawczo i komfortowo ale kiedyś będziemy skazani na puszkę więc puki co korzystajmy z uroków moto żeby było co wspominać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfort, gdy masz świadomość że zawsze wrócisz, bez względu na to co wywiniesz na torze - jest bezcenny  

 

oczywiście że da się wracać, pamiętam jak z Radomia wracałeś szybciej na ten ślub, bo byliśmy razem na torze. Ja też wracałem tego samego dnia na kołach bez lusterka i z połamaną klamką hamulca i bez migacza. Da się, ale ... coż :biggrin:  :biggrin:

w deszczu z Bydgoszczy - fakt wracaliśmy, ale w dzień :biggrin: 

Po torze w nocy i deszczy - nie widzę tego, choć wracało się czasami w nocy i deszczu, ale nie po torze. 

 

Piuriel - wydaje mi się, że PIT to samotny jeździec jeśli jedzie na tor :biggrin:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh

No to będę jechał za nim na swoim moto jak nie na plecaku :P 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co ja się cieszę z każdego km na moto, chociaż kanapa twarda jak deska po długim przejeździe, jestem happy

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co ja się cieszę z każdego km na moto, chociaż kanapa twarda jak deska po długim przejeździe, jestem happy

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Cholerna księżniczka  :P 

Następnym razem się możemy zamienić na moto i zobaczysz jak jeżdża prawidziwi gangsterzy :P

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerna księżniczka :P

Następnym razem się możemy zamienić na moto i zobaczysz jak jeżdża prawidziwi gangsterzy :P

Może jak przejdę na ciemna stronę IT i zacznę ściągać mp3 z internetu bede twardszy , narazie chciałbym miękka kanapę

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piuriel - wydaje mi się, że PIT to samotny jeździec jeśli jedzie na tor

 

Ogólnie lubię jeździć w grupie ale tor jest z reguły od rana , mam wadę w postaci notorycznego spóźniania się bo zawsze jeszcze mam do zrobienia coś zanim mogę ruszyć. Dlatego najczęściej wyjeżdżam późno i zapier**lam, a nie chciałbym nikogo narażać, kiedy liczy się przelotowa to łatwiej jedzie się samemu w swoim tempie 200+  :P .

 

Ale Piuriel turystycznie jak najbardziej możemy gdzieś polecieć, jak jadę w grupie to nie szaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęcające :biggrin:

 

Z tytułu że pierwszy raz będę jeździć na torze to chciałam się zabezpieczyć... jak to mówią "Przezorny zawsze ubezpieczony" Mam nadzieję że nie trzeba będzie z tej opcji korzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy znaczy na + czy na - ? Póki co to pochłania zapiekankę na BP w Gdyni bo na Helu było fajnie (jakaś inscenizacja i ludzi tłum żołnierze fajerwerki - bajkowo). Dobrze, że na 12 się zjeżdżalni :-)

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w 1,5h do zrobienia, może troche więcej :biggrin: prędkość czysto turystyczna  :decayed:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...