Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwszy sezon to na torze bardzo dobrze jechał. Byłem pod wrażeniem, bardzo płynnie i równo. Nie mogłem mu uciec.
Co do, kultury jazdy w grupie to nie od razu rzym zbudowano. Każda grupa musi się dotrzeć lub od razu naświetlić reguły. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dzisiaj na forum i nie wiec ocb. Jak jechaliśmy w pierwszą stronę to jakoś nikt nie miał do mnie pretensji. Myślę, że nie chodzi o moją jazdę w grupie tylko o coś zupełnie innego. Po torze chciałem dopompować koła bo mi wykrzyknik wyskoczył na blacie, pech chciał że 3 kompresory na kolejnych stacjach były zjebane. Staliście i się lampiliści, a wiadomo jaka była pogoda, pracownicy stacji mi próbowali pomoc zamiast "kolegów z grupy". Kabzior chciał abyśmy jechali mimo że nawet jednej atmosfery nie miałem na tyle, ch*j tam nie on się wywali. Były jazdy typu zabranie linek mocowania bagażu, które od Darka pożyczyłem, jakieś grymasy o zapaliczkę. :hihi:  Więcej nie będę pisał o tym bo i tak argentyńska telenowela..

 

Mimo wszystko ja jestem mega zadowolony, tor bardzo dużo mi pokazał, powrót z gradem na miękkich gumach też  :smile:

Dowiedziałem się też że do podróży muszę być dobrze przygotowany, bo liczyć mogę tylko na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę ogarnąć kondycję. To po pierwsze.

Dalej już będzie z górki.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kabzior chciał abyśmy jechali mimo że nawet jednej atmosfery nie miałem na tyle, ch*j tam nie on się wywali.

 

A co mieliśmy robić? Dmuchać ustami? Usiąść w burzy na deszczu i się popłakać? Mówię, że pojedziemy wszyscy powoli 30 km/h do następnej stacji, bo jakie inne wyjście było? I co? Nie miałem racji? Następna stacja była 300 metrów dalej. I po tym jak wszystko dobrze się skończyło Ty co zrobiłeś? Wyjechałeś ze stacji i dałeś w rurę i w d*pie z kolegami. Trzeba było powiedzieć, że powrót jest na zasadzie "jadę byle szybciej i kit z resztą grupy" to bym nie stał jak wazon w ulewnym deszczu 30 minut czekając aż wreszcie skończysz piszczeć i się zdecydujesz jechać dalej, tylko wracał sobie spokojnie do domu.

Nieważne, było minęło, EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że chcesz wywalać szczegóły 

 

no faktycznie, sorry ze pożyczyłem ci linki i chciałem je odebrać na kolejny wyjazd tego samego dnia, na który i tak bylem już spóźniony, bo lampiłem się na twój motocykl przez godzinę wkładając linkę kompresora w twój wentyl używając kompresora, który widocznie nie działał. Choćbyś stał tam pół dnia, nic by to nie dało, więc proponowaliśmy razem przejazd powoli do kolejnej stacji, która o dziwo była jakieś 500m dalej, tak jak zresztą Jacek chwilę temu pisał. 

pracownicy stacji to przyszli jak w kocu po którejś propozycji od nas do nich poszedłeś. 

 

najgorszej to było jak chmury to były prawie czarne :biggrin:

Przy okazji - mieliśmy miłe spotkanie z jakimś motocyklista z daleka, z którym zatrzymaliśmy się na jakiejś stacji jak było już słonko. Miło pogadaliśmy i ponarzekaliśmy że jesteśmy wszyscy mokrzy  :riding:

 

Ps2 - z toru na namiot i powrót kolejnego dnia  :laugh2:

Bo na moto jest fajnie, czy leje czy świeci słońce, ważne by mieć z kim jechać :smile:

post-4889-0-77784000-1470570766_thumb.jpeg

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym pojechał.

Tylko, ze we dwóch czy nawet czterech to zwała.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem materiały z toru i mam jeszcze sporo pracy przed sobą.

Kabziora oraz Pita materiały pokazały mi co robię źle.

Momentami widać jak przeciwstawiam się maszynie zamiast kłaść się z nią.

 

Zdecydowanie muszę się wybrać na porządne szkolenie jeszcze parę razy.

 

Dzięki za materiały do analizy Panowie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sierpniu też średnio bo inne plany, ale wrzesień bym podjechał, może tym razem będzie jakoś lepiej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ogarnąć do końca października sobie jakiś grafik torowania na przyszly rok.

Fajnie byłoby ze 4-5 zaliczyć.

Tylko potrzebna solidna ekipa pewniaków, żeby mieć z czym rezerwować.

Tak min po 10maszyn myślę.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście też chętnie polatam z Wami ale szczerze mówiąc Bydgoszcz już mi się trochę objeździła może wśród tych planów weźmiemy pod uwagę też np. Radom czy ewentualnie Łódź jak będzie dostępna ?

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z torem w Toruniu? Aktualnie jest tam chyba najlepszy dojazd ze wszystkich miast (w sensie najszybszy). Na stronie jest napisane, że AFAIR 30 zł za godzinę, można by na kilka h skoczyć. Jest też opcja wynajmu prywatnego. Był ktoś tam i może coś powiedzieć o tym obiekcie? 

 

Ja jutro wyjeżdżam śmigać po bieszczadzkich zakrętach przez 10 dni, potem byłbym chętny na torowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam imprezę rodzinną tego dnia.

Jaki tam koszt ugadaliście?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie. Kwestia kogo trafisz na miejscu na torze.
Mam nadzieję, że kolejny termin torowania nie będzie mi kolidował z niczym.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:






... czy ktoś jeździł z Panem Mrówczyńskim?
http://mmracing.pl/
(nie reklamuję tylko pytam o opinie)



  Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dla tych co tra na sile myslac "jestem gosc" i dla tych co mysla "on to jest gosc bo jedzie na sliderach co zakret"

Dlatego wrzuciłem coby już nie było wątpliwości.

 

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anglesw.jpgcontact%20patch.jpg

Takie coś dla uzmysłowienia sobie co kto może.

 

 

Na tym materiale jest motocykl na jakimś stojaku (trudno powiedzieć stojak bo moto właściwie leży a leżak raczej srednio pasuje😀). Pokazana jest też powierzchnia styku opon z asfaltem co uzmysławia jak ważne są dobre opony.

 

https://youtu.be/J73XRDGPcpE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...