Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem ze Szklarskiej, może zmienimy kierunek bo tam takie winkle ze szok ! :moto:

P.S.

Ekipa na busa ostatecznie w czw. pakujemy moto na auto. Myśle ze tak na godz.18 chyba że wszyscy na spot jada, ale pózniej będzie ciemno, a rano w pt. nie będzie czasu.

Rozumiem ze deklarowani sa nadal chetni?

Jestem nadal aktualny Bogus.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rezerwacja miejsc na busa. @Lipson @Piuriel @Majk - komplet.

Gdyby z waszej strony coś uległo zmianie proszę o info.

Jak pisałem wcześniej pasy transportowe we własnym zakresie na moto min. 3 szt. 

 

 

Wyslalem do was PRIV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zarezerwowaliście już coś hotele?

 

ja dopiero dziś wróciłem z piknik coutnry, rezerwuje jutro jeden z hotelów o którym pisałem telefonicznie, jak upewnię się że parking  dobrze strzeżony :smile:

 

prawdopodobnie będę szukał jakiegoś 1 os. pokoiku, przy okazji dopytam o drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z kumplem pewnie też pojedziemy w czwartek. Szkoda wstawać o 4. Pospimy do 7 na spokojnie i jadymy na tor.

 

Będziemy w hotelu Elda 2, Fordońska 399. Przy trasie 80 to jest. Dojazd na kartodrom prosty i przyjemny.

Moto trzymam u kumpla. Z jasnych przyczyn - Nico :P - adresu nie podam :smile:

 

PS. Dzisiaj z booking.com jest promo i 2 osobowy z łazienką kosztuje 98zł

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zrezygnowalem z Eldy, bo parkign za doplata, do tego sniadanie tez nie.

 

 

ja wzialem sobie w WIlla Maksymilian Bed and Breakfast, tez znizka, 25%. 100 zł za 1-osobowy ze śniadaniem i parkingiem. Nie wiem czy warto, ale dowiem sie w czwartek  :laugh2:

https://www.booking.com/hotel/pl/willa-maksymilian.pl.html?aid=356980;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaLYBiAEBmAEeuAEMyAEM2AEB6AEB-AELqAID;sid=41936b431a26fb2934bf414b8d4f06c0;dcid=2;label=postbooking_confpage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem go rezerwować. Piszą, że jest prywatny parking...

Jest ale brama nie jest zamykana. Wejdź na ich stronę, mają jeszcze jeden hotel, ciut droższy ale parking zamykany itp. Do tego 100m od toru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja wzialem sobie w WIlla Maksymilian Bed and Breakfast, tez znizka, 25%. 100 zł za 1-osobowy ze śniadaniem i parkingiem.

 

Faktycznie koleś powiedział, że moto można wjechać na teren posesji i będzie za murem wtedy. 

To ja też zarezerwowałem tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ... po drodze po piwku, piwko na noc i spac, bo spimy w tym samym miejscu :cheers:

ja gdzies bede jechal po 17/18 z Ldz.

 

dzwoniłem upewnić sie czy napewno rezerwacja z booking.com działa, dopytał mnie czy mamy jakiś spot motocyklowy, bo wlasnie też ktoś już dzwonił i pytał o ten motór pod płotem :hihi:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ... po drodze po piwku, piwko na noc i spac, bo spimy w tym samym miejscu :cheers:

ja gdzies bede jechal po 17/18 z Ldz.

 

dzwoniłem upewnić sie czy napewno rezerwacja z booking.com działa, dopytał mnie czy mamy jakiś spot motocyklowy, bo wlasnie też ktoś już dzwonił i pytał o ten motór pod płotem :hihi:

 

Hehe, zaraz się okaże że całą posesję zawalimy motongami :smile:

Ja też myślę ok 18, napisałem w rezerwacji że będę po 20. Autostradę planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage godzine - chcialbym jak najszybciej, bez zadnych bocznych drozek, bo i tak bedzie sie juz robic cimno, a mzoe i zimno i mokro, tego nie wiadomo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę, lecę moto w piątek. Jakby ktoś chciał zmierzyć głośność wydechu to w Nastapolu na Kasprzaka jutro jest diagnosta od moto w godzinach 10-18 koszt 20 zł ( info telefoniczna). Lewa

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wyjezdza w piatek na przyczepach? Proponuje wyjechac razem bedzie razniej?

Ja z Jargonem. Grupą zawsze raźniej, ale zostawiam decydujący głos kierowcy. Będziesz Mateusz na spocie jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi ciężko uwierzyć w te 104db

Co Ty masz boxera litrowego na prostych rurach?

Jak byl wykonywany pomiar?

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...