Skocz do zawartości

Potrzebny Motocyklista! :d


Major

Rekomendowane odpowiedzi

Ale "masowanie" mialo byc po gumowaniu :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że Honda F4 to wystarczający sport dla nowicjuszki :smile: do 70km się rozpędzi :smile:  chyba ze Pani chce poznać nowego kolegę na wieczór   :decayed:  :decayed:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że trochę kich, kolego zgłasza się po prośbie i nie ma 1 osoby żeby mu pomóc.

Gdyby nie fakt że ograniczył się do sportów to bym podjechał.

 

Nie bądźcie tacy i poratujcie go, po to jest forum  :riding:

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt ns jakimś nowiutkim sprzecie sie nie zgłosi to przypomnij mi sie to ja polecę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt ns jakimś nowiutkim sprzecie sie nie zgłosi to przypomnij mi sie to ja polecę ;)

Chcesz postrzelac z komina - którego HAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...zalezy jakie ma amortyzatory..ponizej c nie biore;) ps. Hmm powyzej 50 km/h toz to juz czyste szalenstwo;))))) dzisiaj ciagnalem sie na nowej obwodnicy na lewym autem za takimi szalencami;) a z 8 dych mieli..jeden to sie poskladal jakby z 3 paki lecial;)

 

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór panieński przełożony na 30 lipca, wtedy będzie potrzebny jakiś książe na rumaku :P

Ale tylko jeden, ja rozumiem ze na wym wieczorze panienskim będzie więcej niż jedna panna. Dawaj listę ile ich będzie i jakiego wzrostu to sie podzielimy.

Proponuje podział

1) wysokie zgrabne na turystki

2) trochę nisze też zgrabne na scigacze

3) naturystki na nakedy

4) z brodą na czopery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

4) z brodą na czopery

 

Gościu, jestem daleki od antagonizmów, ale przegiąłeś, zwłaszcza na GS F800.

 

Malor, jestem starszy pan, przypomnij się z tydzień przed terminem, może faktycznie zbierzesz większa partię i będzie fajny przejazd.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, jestem daleki od antagonizmów, ale przegiąłeś, zwłaszcza na GS F800.

Bez spiny kolego punkty od 1 do 4 pisane były żartem. Ja nadal posiadam swoją Virówe piękny sprzęt a silnik jak chodzi no i ten dźwięk V-ki. 

Niestety przy 185 cm wzrostu znacznie lepiej się jeździ maluchem na sterydach (tak brzmi GS).

Inna sprawa jest to ze ja nie uważam BMW za jakiegoś super producenta motocykli, maja swoje wady, i dziwne wkurwiające konstrukcie które potrafią sie popsuć.

Niestety po roku 2008 w klasie 650-1000cc turystycznych enduro brakuje modeli z silnikami innych niż single. Gdy ja kupowałem swojego był oprócz Gs-ow były KTM ADV (pali jak smok), triumph tiger(mało było tego runku i cena też spora).

 

PS. Zawsze możesz zaproponować swój podział ;)

Edytowane przez Luke (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...