Skocz do zawartości

Ciekawe Hobby


bmors82

Rekomendowane odpowiedzi

Pitrx, masz doświadczenia z tą "firmą" sjs ?

 

Widziałeś może to subaru w akcji które mają w ofercie albo lancera?

Jak pytasz o SJS, to polecam. Byłem kilka razy w Kielcach na torze i zawsze wracałem z planami żeby tam wrócić ;-)

Możesz jechać swoim autem, lub wynająć jazdy ich autami. Mają dobrych instruktorów, ja pierwszym razem trafiłem na jazdy z Kajto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyglądałem tak kiedyś. Jakbym Wam pokazał moją przemianę o 25kg to byście zobaczyli jak informatyk wyglądał przed i po :-)

jak długo targasz żelazo? Jak stawy i plecy? 

Ja akurat mieszałem siłownie z crossfitem. Z reguły sama siłownia w okresie jessienno zimowym a wiosna lato crossfit. Jakoś tak sport wydolnościowy zapewniał mi lepsze samopoczucie pomimo spadków siły i masy. Z natury jestem chucherko i waga 80kg przy 174cm była w moim przypadku nadwagą pomimo bf ~10% 

Teraz po kontuzji z grudnia dopiero zaczynam się ruszać i zastanawiam się czy wracać na siłownie czy zostać przy wydolnosciowym treningu. Waga spadła do 71kg obecnie :sad2:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z siłownią zacząłem w wieku 15 lat. I od tamtej pory z małymi przerwami coś tam sobie ćwiczę.

Na poważnie ok 5-7 lat.

 

W 2004 roku miałem swój pierwszy sezon w kulturystyce a później 2 lata trójbój. Oczywiście jak na złość kiedy wyniki zbliżały się do 300kg w MC i 250kg w siadzie nabawiłem się przepukliny kręgosłupa czyli potocznie mówiąc wypadł mi dysk :-)

 

Od kwietnia zrzuciłem z siebie już ponad 20kg i cisnę dalej. 16 lipca wychodzę znów na scenę kulturystyczną na zawodach w Sopocie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi 4 tabletki metki dla twojej sylwetki , a tak na poważnie jakbyś gdzies sie wybierał w teren rowerem chętnie sie podłączę pomęczyć moja dual-ówke

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepukliny kręgosłupa czyli potocznie mówiąc wypadł mi dysk

No własnie odcinek lędzwiowy, mięsnie brzucha skośne też czasem strzeliły..

 

jakbyś gdzies sie wybierał w teren rowerem chętnie sie podłączę pomęczyć moja dual-ówke

Chętnie. Znasz jakieś fajne tereny pod rower? Wiem, że w parku wzniesień Łódzkich mamy tor w lesie i w Łagiewnikach również. 

 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik mi nie ryra, ale hopy wydają sie srogie ,ciekawe czy bym je teraz powalił. Kilka lat temu i kilka kilo mniej człowiek by sie nie zastanawiał

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, to coś objeździmy. Osobiście polecam jednak tor w lesie na terenie parku wzniesień Łódzkich. Jest sporo kombinacji od 3-5m spadów po wężowanie na bandach. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na co dzień pracuję jako informatyk
Sporo osób z Łodzi pracuje w IT. Sam jestem programistą


No to paru nas już jest. Musimy utworzyć oddzielne podforum dla IT na motocyklach :biggrin: 

 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serio ktoś byłby chętny to ja dojadę. Niedługo będę miał znów Multisporta więc na 99% siłowni wejdę. Tylko pedalskie Pure stawia opór :P

Aktualnie przez przygotowania do zawodów ciężko z czasem ale od sierpnia chętnie pomogę zrzucić trochę balastu.

 

Dieta, trening, suple - koko dżambo i do przodu - to moje motto! Fajne, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym złapał parę kilo a nie zrzucił. Będe miał na uwadze. Zawsze z kimś raźniej. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to paru nas już jest. Musimy utworzyć oddzielne podforum dla IT na motocyklach :biggrin:

 

 

Tez w tym troche robię mam part time w kontrakcie ale tylko sieci itp. Admin w US ogarnia resztę. A znacie dowcip o informatykach ?

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Jak tylko masz możliwość regularnie szamać to pomyślimy nad jakąś porządną michą :smile:

Co do siłki chętnie sie podłączę ale tak na poważnie, bo jeszcze jakieś 2 lata temu nie było dnia kiedy bym czegoś nie robił na sportowo a głownie silka i crossfit

 

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy Bodybuilding team FMŁ :biggrin: 

Co więcej można by założyć firmę z kompleksową obslugą IT. Co więcej ja prowadzę działalność nawet :biggrin: 
Ja siędzę w administracji i aplikacjach itp, Lipson w sieciach a Kurpi? Co robisz? 

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie sieci i wszystko co związane z linuksami. Hostingi itp , zarządzam sobie :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Wymuszenia, haracze, gwałty na zlecenie i bez :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wymuszenia, haracze, gwałty na zlecenie i bez


Interesuje Cie praca w młodym ambitnym zespole nastawionym na sukces widzę :biggrin: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo robota to hobby ubogich

Jak tak gadam ze swoim szefem (kupił sobie odrzutowiec, więc do tych ubogich nie należy), to robota dla niego to nawet nie jest hobby tylko sens życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...