Skocz do zawartości

Zainteresowania Pozamotocyklowe


Arecki_ELW

Rekomendowane odpowiedzi

na zarządzaniu i marketingu są fajne koleżanki (mowa o SWSPiZ na Sienkiewicza :smile: -miałem okazję się tam uczyć dłuższy czas temu)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zarządzaniu i marketingu są fajne koleżanki (mowa o SWSPiZ na Sienkiewicza :smile: -miałem okazję się tam uczyć dłuższy czas temu)

oj uwierz mi, że na Politechnice też są :PTak czy inaczej, nie idę ( jeżeli wgl się tam wybiorę :P ) tam tylko ze względu na nie - interesuje mnie marketing :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pływanie, jazda na rowerze, bieganie = triathlon i to jest działka na której się ostatnio skupiam :)a poza tym wiele sportów lubie:nurkowanie, windsurfing, narciarstwo, rajdy przygodowe, kajaki, żeglarstwo, łażenie po górach...i kilku nie lubie: spadochrony, paralotnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oprocz motocykli,rowniez samochody,glownie amerykany,kiedys CB radio,jak bylo bardziej popularne w domach niz samochodach,majsterkowanie,sporo bawilem sie w paintball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
działkowy emeryt

yyy... te no... motury :decayed:

a i jeszcze te... no... terenófffki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif, moze ktoś też lubi napęd na 4 kopyta poza asfaltem? :rolleyes:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam łowić rybyPosiadam też akwarium 900 i 400 litrów - bardzo lubię patrzeć na rybki.Mam parę gołębi i jeżdżę od czasu do czasu na wystawy gołębi - sam też wystawiam , nie chwaląc się zdobyłem parę pucharków.Kiedyś dostałem małego węża , miał być mały teraz ma prawie dwa metry - jak popiję wychodzę z nim na spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem małego węża , miał być mały teraz ma prawie dwa metry - jak popiję wychodzę z nim na spacer.

To tak serio, czy pół żartem? Jeżeli z nim wychodzisz to mów gdzie. To będę omijać;D :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuki walki się nie liczą bo 1 rok taekwondo to tak jakby uczyli rozgrzewki :biggrin: , później deskorolka - długo jeździłem lecz też zaniedbałem, jak to w życiu człowieka młodego bywa - a później generalnie najwięcej czasu koszykówka ale temat też zaniedbany - wiadomo, dzieci, rodzina zmienne priorytety a do tego sport raczej wysoce kontuzyjny - osiągi jakieś tam miałem [grałem w szkole - grałem w pracy hehe] ale nie czas by się chwalić - obecnie to chyba wędkarstwo i moto [jakoś tak straciłem głowę, czas i pieniądze ale za to ile radości :laugh2: ]

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

taki szybki temat dotyczący zainteresowań poza motocyklowych.

Jako, że jutro mam wolne w grafiku i nie idę do roboty http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif i zakupiłem ostatnio trochę nowego sprzętu do nurkowania, wybieram się na basen co by owy sprzęt sprawdzić.

Zazwyczaj jeżdżę do Zgierza - 8zł/1h - głębokość basenu max 4m

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu

aczkolwiek widzę, że i w Pabianicach jest coś, tylko jutro dowiem się, czy wpuszczają ze sprzętem - 9zł/1h, głębokość też do 4m jak czytam:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pabianicach

Godzinowo w Zgierzu jutro jest od 17, w Pabianicach jak patrzę od 15:30, więc wolałbym Pabianice, ale to zależy od tego, co usłyszę jutro od nich (a nuż i jakaś wcześniejsza godzina).

Jadę autkiem (sprzęt nie wejdzie na 2oo).

Jak ktoś ma chęć się przyłączyć (ze sprzętem czy bez), pewnie jakoś się ze mną skontaktuje ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! no to i ja się dopiszę w związku ze związkiem zainteresowania to mam te eeee no dziewczyny i eeee lubię taniec brzucha, dłubanie w nosie i zbijanie bąków... no i oczywiście to jestem za uwolnienie krasnali ogrodowych!!!! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

A tak poważniej odrobinę to oprócz grafiki komputerowej którą zajmuję się zawodowo, uwielbiam biegać, tygodniowo średnio wychodzi 110-130km, raz przebiegłem maraton bez przygotowania i nie mogłem chodzić 4 dni :decayed: od tamtej pory (a było to roku temu w czerwcu) postanowiłem że nie mogę mieć słabszego wyniku od mojego szefa z pracy (maraton - 42km195m w 2:56h) i zacząłem trenować tak mi to weszło w krew że biegam do dzisiaj i już raczej tak profesjonalnie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chciałbym sprubowac kiedys ponurkowac w czystych wodach B-) haha a wy na basen pewnie liczycie ze jakies fajne panie będą sie kompac na tzw waleta;-) a co do hobby to pewnie ze motocykle, jako informatyk to budowa pc elektronika itp tuning, zwiedzanie, strzelectwo ale tylko miałem doczynienia z kbks i wiatrowka :-) oraz amatorska jazda na desce 2 sezon najlepsze białe szaleństwo B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liczę jutro na to, że mnie wpuszczą ze sprzętem na basen ;)

a jak będą jakieś fajne koleżanki, to już sobie z dołu pooglądam :biggrin:

 

kbks (gdzie iskry lecą w oczy) i wiatrówa (gdzie wiatr znosi śrut) fajna sprawa, ale nie ma to jak postrzelać z Glock'a 17 czy 19, strzelby gładkolufowej Mosberg, czy też automatu podobnego do uzi o nazwie Glauberyt - z tych miałem okazję postrzelać na Społem będąc słuchaczem szkoły ochroniarskiej ;) polecam.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm poza motocyklowe zainteresowania...

Zgodnie z wykształceniem komputery, gry i parę innych drobiazgów ;)

Zgodnie z zamiłowaniem Japonia, kultura, anime..

Do tego jestem kibicem ManUTD ;)

Do tego oczywiście nie ma nic lepszego niż ubródzić się troche pracujac przy swoim sprzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki szybki temat dotyczący zainteresowań poza motocyklowych.

Jako, że jutro mam wolne w grafiku i nie idę do roboty http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif i zakupiłem ostatnio trochę nowego sprzętu do nurkowania, wybieram się na basen co by owy sprzęt sprawdzić.

Jadę autkiem (sprzęt nie wejdzie na 2oo).

Jak ktoś ma chęć się przyłączyć (ze sprzętem czy bez), pewnie jakoś się ze mną skontaktuje ;)

mój plan się zmienił, baseny albo pozamykane, albo nie lubią nurków http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

o 16:00 zbieram się więc dziś nad zalew sulejowski - albo okolice barkowic mokrych, albo podklasztorza w sulejowie (jakiś kawałek dzikiej plaży, co by wejść do wody i postawić grilla [zabieram]).

jadę 4oo, z kobitą, jak ktoś chce się przyłączyć (czy 2oo czy 4oo), posiedzieć nad wodą, zjeść przy okazji grilla (kiełbasa swoja), albo się pomoczyć, kontakt na 691...526).

 

 

dopisane 22:40 23.08.2012

trip udany, ponurkowane i zgrillowane :smile:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531074_10151163461380250_1018160378_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/558219_10151163460725250_516641459_n.jpg

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś była gitara ale szybko mi przeszło bo raptem po 2 lekcjach gry. Próbowałem sił w modelarstwie ale też nie trwało to zbyt długo :P Moje najbardziej trafione pasje to chyba:

- terrarystyka bo posiadałem kilka ptaszników (w czasach świetności 20szt. :biggrin:) i modliszki, obecnie tylko jednego którego mam zamiar wychować na giganta :P

- fotografia bo lubię oglądać ładne zdjęcia, robić także, posiadałem Canona 500D którego sprzedałem i kupiłem.... => :riding: Ale jeśli tylko widzę jakieś fajne cacko to zawsze lubię go dotknąć i usłyszeć strzał migawki :P

- podczas malowania Kawy zainteresowałem się też lakiernictwem i aerografią jednak brak mi aż takich zdolności manualnych. W niedługim czasie planuje jednak kupić dobry pistolet i bawić się w malowanie czegokolwiek.

- a no i zapomniałem o trójboju który uprawialiśmy przez pewien czas z chłopakami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... te no... motury :decayed:

a i jeszcze te... no... terenófffki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif, moze ktoś też lubi napęd na 4 kopyta poza asfaltem? :rolleyes:

 

Ja na ten przykład lubię 4iks4. Zbudować od podstaw, pogrzebać w fabrycznym i pojeździć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dorzucić mogę jeszcze, że jestem Fanatykiem (choć może to ma zbyt pejoratywny wydźwięk) Star-trek`a Stargate`a Battle Star Galactic`i etc a no i Zombie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Ja na ten przykład lubię 4iks4. Zbudować od podstaw, pogrzebać w fabrycznym i pojeździć

 

znaczy zmota z mechanikiem czy seria upgrade z elektrykiem ? :decayed: ... będzie z kim poupalać ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...