Skocz do zawartości

Zainteresowania Pozamotocyklowe


Arecki_ELW

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy zmota z mechanikiem czy seria upgrade z elektrykiem ? :decayed: ... będzie z kim poupalać ;)

 

Zmota poszła w obce ręce. Teraz żałuję podjętej decyzji ponieważ budowa zajęła 3 lata, a przedsięwzięcie kosztowało mnie dużo zdrowia jak postanowiłem wynalazek zarejestrować jako SAM. Teraz jest seria z elektrykiem :smile: z chęci podróżowania zrobiona na wyprawówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowo: programowanie (Desktop, Mobile, Web), sieci komputerowe;

Sercowo: perkusja, gitara;

Przygodowo: turystyka, exploracja, żeglarstwo, moto moto moto;

poza tym ciągnie mnie jeszcze kilka rzeczy ale co raz bardziej uświadamiam sobie, że doba jest za krótka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój plan się zmienił, baseny albo pozamykane, albo nie lubią nurków http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

o 16:00 zbieram się więc dziś nad zalew sulejowski - albo okolice barkowic mokrych, albo podklasztorza w sulejowie (jakiś kawałek dzikiej plaży, co by wejść do wody i postawić grilla [zabieram]).

jadę 4oo, z kobitą, jak ktoś chce się przyłączyć (czy 2oo czy 4oo), posiedzieć nad wodą, zjeść przy okazji grilla (kiełbasa swoja), albo się pomoczyć, kontakt na 691...526).

 

 

dopisane 22:40 23.08.2012

trip udany, ponurkowane i zgrillowane :smile:

http://a2.sphotos.ak...018160378_n.jpg

http://a8.sphotos.ak...516641459_n.jpg

nurkowałeś sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że ktoś zapyta (pewnie nurek). sam (tak wiem, 1 i podstawowa zasada nurkowania - nigdy samemu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif ), kobita na brzegu, ale (lekko się tłumacząc) to było czysto treningowe nurkowanie (max 2m w dół, zresztą, więcej się nie dało, za płytkie miejsce), co by sprawdzić sprzęt (jacket - czy trzyma powietrze, zawory nadmiarowe etc., aparat oddechowy + octopus - czy wszystko ok, komputer - czy łapie wodę/głębokość/czas), ładnie się wyważyć etc. ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się...realizować, nie tylko zawodowo, poprzez projektowanie.....rysunek, malarstwo....i studia doktoranckie, a co się tyczy odskoczni.... to stagnacja, codzienność, szachowy pat.... zramolały kabaret starszego pana przy winie z lidla delektującego się słowem pisanym Hłaski czy wszech wiedzą Żuławskiego.... choć były wzloty....pilota szybowcowego i upadki..... z deski do wody....koniec końców....muszę się przebiec z wiecznie niewybieganą owczarnią bo nie mam z kim poprzebijać piłeczki na korcie...a pewnie jutro jestem skazany na szoping kupując n-ty przedmiot do kobiecej kosmetyczki....szafy...garderoby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że ktoś zapyta (pewnie nurek). sam (tak wiem, 1 i podstawowa zasada nurkowania - nigdy samemu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif ), kobita na brzegu, ale (lekko się tłumacząc) to było czysto treningowe nurkowanie (max 2m w dół, zresztą, więcej się nie dało, za płytkie miejsce), co by sprawdzić sprzęt (jacket - czy trzyma powietrze, zawory nadmiarowe etc., aparat oddechowy + octopus - czy wszystko ok, komputer - czy łapie wodę/głębokość/czas), ładnie się wyważyć etc. ;)

 

ano

czyli jak zwykle...ciemno połytko... paskudny akwen, sporo sieci można paskudnie się nadziać.

z fajnej wody w "okolicach" Łodzi polecam jezioro Budzisławskie w Trębach jest baza Divera, woda całkiem czysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie łażenie po górach, dziurach i ruinach byle w doborowym towarzystwie :smile:

 

a poza tym już normalnie dobre kino i dobra książka :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nurkujący koledzy powiedzą na jezioro Białe pod Brodnicą ? Jest idealnie przejrzyste, jedyne co tam żyje to jakieś karłowate okonie- kanibale (serio, to nie pic), okolica bardzo ładna no i żadnych sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się uda, w ten weekend jadę właśnie nad białe popływać, w zeszłym tygodniu nie wypaliło..

tylko chyba koledze chodziło o jezioro białe nieopodal Gostynina?

 

wiem, że jest/była tam też baza nurkowa crazy shark, ale nie wiem czy działa. wie ktoś może?

i jeszcze znalazłem taką: http://www.fundive.pl/baza.php - podobne pytanie - działa?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, szło mi o to co w linkach. Wychowywałem się w okolicy- fakt że popaprałem nazwę- "u nos" tak się na nie mówiło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Jasne_(Pojezierze_I%C5%82awskie)

 

Okolice w ogóle ciekawa i z fajną bazą turystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowa jak Diabli

Zawód mój pierwszy to Introligator, drugi to pracownik ochrony fizycznej. We wrześniu bronię pracy (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza), a teraz postanowiłam zostać "światowej sławy" fotografem. Może zrobię jeszcze karierę jako Sędzina Sądu Najwyższego....

Uwielbiam piłkę nożną ( jeszcze nie opuściłam ani jednego domowego meczu ), tatuaże, auta 4x4, sporty walki. Od dziesięciu lat gram w bilard, kiedyś nawet udało mi się zdobyć wicemistrzostwo gminy Nowosolna ( :decayed: ale naprawdę nie chciałabym przeczytać, ze nikt o tym konkursie nie słyszał ). A ostatnio polubiłam łowienie ryb. I ogólnie jestem b. fajna - co może potwierdzić autor wpisu nade mną http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żeglarstwo przede wszystkim. Najchętniej morskie, chociaż wypadem na jeziora też nie gardzę. Akurat w tym roku tak się złożyło, że nie było kiedy posadzić tyłka na deku jeszcze. Teraz poluję na jakiś rejs na pływach na drugą połowę września ewentualnie październik. Także jakby ktoś miał jakieś informacje o wypadzie na Atlantyk, Północne czy Celtyckie w takim terminie to chętnie posłucham ;)

 

Z pozostałych to jeszcze fotografia i sport, w tym do jeszcze nie tak dawna wszelkie sporty walki, wspinaczka i kiedyś nawet kilka intensywnych lat uprawiania parkour/freerun. Niestety ze względu na wszystkie kontuzje nabyte podczas tych aktywności, muszę je teraz bardzo ograniczać :P Jak to mówią, sport to zdrowie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną to różnie, postaram się krótko&treściwie : muzyka (gra na instr. dętych+nauka gry), fotografia (poziom raczkujący, ale bywa, że satysfakcjonujący ! ), wędkowanie, ale bardzo sporadyczne..... ogólnie ciekawią mnie tematy typowo niebabskie, m.in. militaria; czasem lubię zajrzeć na flightradar24.com i jednocześnie obserwować niebo; zdarzyło mi się zabrać za klejenie makiet architektonicznych (ale nie dało się na dłużej - brak cierpliwości). Ogólnie - próbuję znaleźć coś ciekawego w tego typu zajęciach i chętnie dowiaduję się czegoś nowego czerpiąc z tego przyjemność. Tyle :smile: Pozdro dla wszystkich tak pokręconych jak ja!

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat interesuje się F1. Staram się śledzić wszystkie wyścigi, statystyki oraz ciekawostki z padoku F1. Lubie oglądać również inne serie wyścigowe jeśli tylko są emitowane w mojej skromnej telewizji. Kiedyś interesowałem się piłką nożna lecz odmieniło mi się i zmieniłem zainteresowanie na siatkówkę...(głównie jako widz przed telewizorem)^^

 

A tu małe co nieco z ostatniego wyścigu F1 w Belgi:

http://i1.ryjbuk.pl/9b83f84fa2acb6880b668cdd65ca69fac47d7400/alonso-gif-gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych motocykle to pasja, dla innych środek transportu, ale są zapewne motocykliści, którzy oprócz zamiłowania do swoich maszyn mają jeszcze inne hobby, może jeśli je ujawnią, to pozwoli na wymianę doświadczeń, bądź wspólne wypady nie tylko na moto, ale też w związku z tą drugą odskocznią....

 

Ja od niedawna zaczynam przygodę ze strzelectwem pneumatycznym, co z tego wyniknie, zobaczymy...

 

Siemka jesli chodzi o strzelectwo sportowe zaszczepili mi to w szkole w Koluszkach :-)) teraz wywiało mnie do Łodzi mam 2 długie wiatrówki i pistolet ANSCHUTZ 2002 SUPER AIR DAYSTATE AIR WOLF TWINMASTER SPORT mieszkam blisko dworca Kaliskiego , ostatnio buszowałem na forum strzeleckim i znalazłem na końcu retkini byłą strzelnicę wojskową , super warunki do strzelania , możemy się kiedyś umówić na strzelanko

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kpt. Bomba

Siemka jesli chodzi o strzelectwo sportowe zaszczepili mi to w szkole w Koluszkach :-)) teraz wywiało mnie do Łodzi mam 2 długie wiatrówki i pistolet ANSCHUTZ 2002 SUPER AIR DAYSTATE AIR WOLF TWINMASTER SPORT mieszkam blisko dworca Kaliskiego , ostatnio buszowałem na forum strzeleckim i znalazłem na końcu retkini byłą strzelnicę wojskową , super warunki do strzelania , możemy się kiedyś umówić na strzelanko

 

dla mnie bomba. 5 lat na LOK-u trenowalem.

jakby ktos byl chetny to moge cos zorganisowac tylko nie na brusie a na zdrowiu. rog konstantynowskiej i unii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos byl chetny to moge cos zorganisowac tylko nie na brusie a na zdrowiu. rog konstantynowskiej i unii.

 

Ja zawsze chciałem sobie postrzelać ale nie przy tej pechowej krzyżówce xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...