Skocz do zawartości

Suzuki Sv650S Do Oceny - Okolice Łasku


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Prosba dotyczy suzuki sv650s  rocznik 2010

 

Czy to  moto kogos z forum? zna ktos moze wlasciciela i moze pomoc w ocenie? 

 

Nie znam sie zupelnie jesli chodzi o strone techniczna wiec bede wdzieczny o kazde zdanie dotyczace jego stanu ewentualnie historii.

 

wiecej w linku -----> http://olx.pl/oferta/suzuki-sv650s-CID5-IDfnmr5.html#35c1e6803b

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no to wypowiem się delikatnie bo pamiętam jak sama szukałam sv-ki ...  :ph34r:  :biggrin:

 

 Generalnie to moto wydaje się być warte swojej ceny bo doinwestowane: owiewki, crash pady, zaślepka pasażera, przyciemniana szyba, mocowanie tablicy też akcesoryjne. Rocznik dobry i słuszny przebieg.

 

Co do informacji zawartych w opisie.. chyba mniej się nie dało :biggrin: 

 

Wypadałoby zobaczyć jak te opony wyglądają, jak wyglądają zębatki i chłodnica czy prosta, czy lagi nie są obrysowane i klamki ( bo owiewka po prawej stronie jest chyba porysowana) no i spr miernikiem bak czy nie był malowany- te zdjęcia niestety niewiele oddają.

 

No i trzeba odpalić, posłuchać i .... przejechać się jak dotychczasowe rzeczy będą OK :smile:

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Po ogledzinach na miejscu widac ze moto lezalo na prawej stronie.

 

Minusy: Porysowana dolna owiewka, lekko wgnieciony bak na wysokosci manetki, przytarty ciezarek na kierownicy i wydech plus wymieniony crashpad. Brak takze siedzenia pasazera jest tylko osłona czy jak to sie nazywa.

 

Plusy: Silnik ladnie i rowno pracuje, suchy, nigdzie sie nie poci. Owiewki cale, niepoklejone, mocowania nie polamane co moglo by swiadczyc ze nic powaznego sie nie dzialo (takie moje gdybanie). Przebieg 23 tysiace z kawalkiem

 

Z tego co poinformowal mnie sprzedajacy, moto kupione w Anglii od ubezpieczyciela kilka tygodni temu.

 

Teraz dwa pytania:

 

1. Czy kupujacy nabywajac moto od ubezpieczyciela w UK nie powinien dysponowac jakims papierem dotyczacym uszkodzen w chwili zakupu? Rozwiałoby to watpliwosci czy moto mialo tylko szlifa czy np jest po konkretnym dzwonie.

2. Czy to malowanie wystepowalo w sv650s z roku 2010? - niebieski z bialym pasem od zadupka przez bak az po czasze.

 

Dostale tez numer VIN - jesli ktos moze cos z niego odczytac to bede wdzieczny JSBY132200108100

Edytowane przez Siwy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA tak, mam znajomego który rozbił taką sv, własnie chyba 2010 czy 2011 rok, sprowadzał z anglii w identycznym malowaniu. po forum jeździ jeszcze jedna taka :smile: ale nie pamiętam kto jest właścicielem bo widziałem go ze 2-3 razy na spocie.

 

a co do takich rzeczy może podpytaj Sołtysa - on się zajmuje (zajmował?) sprowadzaniem moto z Anglii własnie, więc powinien coś wiedzieć

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to anglik, proponował bym sprawdzić czy ruda nie szaleje :smile: u mnie trochę starszy braciszek bo 2003r i w niektórych miejscach jest dramat :smile: 

Z tego co wiem mój też pochodzi z wysp.

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...