Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2012 Zgierz+Bełchatów


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze swoje wrażenia:Na początku przyjechałem do Zgierza, niestety nie ze wszystkimi spod Castoramy - motocykl akurat miałem w Łęczycy, więc nie opłacało mi się jechać do Łodzi by później wracać do Zgierza :decayed: Byłem trochę za wcześnie, było kilka motocykli. Myślałem że zlot będzie wielką porażką, spotkałem Adamf3. Porozmawialiśmy, czas zaczął szybko uciekać, w pewnym momencie wpadła cala ekipa do parku. Dostaliśmy oczy jak przysłowiowe "5 złotych" Nie spodziewałem się takiej ilości motocykli. Spotkałem Suchego który nagrał nam dwa motocykle które miały jechać do Bełchatowa. Podłączyliśmy się z Adamem i pojechaliśmy. Bełchatów bardzo fajnie zorganizował impreze. Lubie pokazy stuntu - szkoda że nie mogłem zostać do końca, tylko wcześniej uciekłem razem z Małą. Bardzo sprawnie porusza się na swoim GS500 - z wielkim uśmiechem na twarzy wróciłem do domu. Niedziele uważam jak najbardziej za udaną :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fot i filmik pod linkiem (kościół + parada):

www.youtube.com/watch?v=FmrO2LtjHys

 

wybaczyć jakość, nie tachałem aparatu :/ kręcone i cykane HTCkiem ;)

 

ps. nie mogłem patrzeć na słabszą jakość, lepsiejsza pod linkiem:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=hrhhO9tzkU0

:smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie zalatwic kontakty do chlopaka od niebieskiej SV bo on jest z Politechniki (kumpel kumpla) chcesz? czy nie wpadl ci w oko?:biggrin: haha

chcę, chcę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif hehe, nieee, nie wpadł mi w oko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to Wy lecieliscie z nami? znaczy ze mna (Fazer) i Mario(Suka granatowa) ? bo tak sie zastanawiam kto do nas dolaczyl pod UM:]

Dokładnie tak http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Nie spodziewałem się że tak szybko dojedziemy do Bełchatowa :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fot i filmik pod linkiem (kościół + parada):

Fajne, jednak się nie załapałam :P

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty Manius, to i ja, Julka , Psycho, oraz Czako, bo razem siedzieliscy w Belchatowie pod jakas bramka.A czemu o to pytasz Arthurze? :biggrin:

:cheers:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...