Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2012 Zgierz+Bełchatów


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz beda pierwsze fotki i filmik.

Na miejscu pojawilo sie okolo 60 maszyn.

Widok cieszyl oko i ranil serce :smile:

 

Edit 12:00

Prosze bardzo

Picasa Web Albums - Bulba . - Otwarcie zezo...

 

 

Edit 13:50

 

 

No i pojechali :sad2:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Czarnych Orłów dziekuję wszystkim za tak liczne przybycie na otwarcie sezonu motocyklowe w Zgierzu....ilość motocyklistów przerosła nasze oczekiwania ,nie spodziewaliśmy się że na 1szą organizowaną przez nas imprezę stawi się 0,5tys motocykli...za rok postaramy się bardziej :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok również zawitamy . ale fakt maszyn było sporo

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki organizatorom za super rozpoczęcie sezonu, fajnie bo lokalnie i nie było do czego się przyczepićjeśli powrzucam gdzieś filmiki to zapodam linki

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykli było dużo w Zgierzu, a w Bełchatowie... jeszcze więcej. Podziękowania dla oraganizatorów - nawet pogoda dopisała :)P.S. Bulba widzę, że mnie pierwszemu po drodze cyknąłeś fotkę. :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikadziękujemy "CZARNYM ORŁOM" ze Zgierza za wspaniałe zorganizowanie imprezy ,byle tak dalej. Do zobaczenia za rok, wprawdzie nie byłem motocyklem tylko czterema kółkami z powodu choroby ale mam około 400 fotek, mogę wszystkim zainteresowanym udostępnić :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy "CZARNYM ORŁOM" ze Zgierza za wspaniałe zorganizowanie imprezy ,byle tak dalej. Do zobaczenia za rok, wprawdzie nie byłem motocyklem tylko czterema kółkami z powodu choroby ale mam około 400 fotek, mogę wszystkim zainteresowanym udostępnić :riding:

Każde fotki mile widziane :decayed:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykli było dużo w Zgierzu, a w Bełchatowie... jeszcze więcej. Podziękowania dla organizatorów - nawet pogoda dopisała :)P.S. Bulba widzę, że mnie pierwszemu po drodze cyknąłeś fotkę. :smile:)

Zarówno impreza w Zgierzu jak i w Bełchatowie bardzo udane. Jak widać jak organizatorom zależy to nawet pogodę załatwią. :)Wszelkie fotki myślę, że będą mile widziane w galerii forum.Bulba szacun za filmiki ;) Dzięki nim widać ile moto zebrało się pod Castoramą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek ze Zgierza. Nie będę wrzucać całej setki. :smile: I widziałam, że chyba jaquzie filmik robił z przejazdu, nawet grzecznie pomachałam :smile:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuje za wspolnie spedzona niedziele było super byle cześciej ...P.S. z racji tego ze ide dzis na noc do tyrki zdjecia i filmy wkleje jutro no chyba ze jeszcze udalo by mi sie przed praca. Jeszcze raz dzieki serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej pogodzie, można rozpoczynać sezon :riding:Ode mnie tylko kilka fotek wpadło, ponieważ nie wziąłem tego aparatu co trzeba i zdjęcia takie sobie wychodziły :whistling:P.S. Przepraszam za nieobecność w Bełchatowie, ale za długo by to trwało dla mnie niestety.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra dzionek, masa ludzi, super parady zarówno w Zgierzu jak i Bełchatowie, grochówka (Zg) i kiełba (B) wyborowe, pogoda perfect, ech... czego chcieć więcej.... Podziękowania dla organizatorów obu imprez, a my cóż... zbieramy się na Opoczno ;)

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z grupą z Pabianic i zjechaliśmy się z Wami przed Konstantynowem - dalej jechaliśmy razem. Muszę przyznać, że byliście bardzo dobrze zorganizowani - naprawdę (skrzyżowania itp). Aż miło było popatrzeć. A i tempo mieliście całkiem dobre :smile: Przed Bełchatowem się zatrzymaliście a my pojechaliśmy dalej. Fajna grupa! Mam nadzieję, że uda mi się z Wami gdzieś jeszcze śmignąć. Dzięki za wspólną jazdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no , naprawdę fajnie się jechało , Robert najpierw prowadził genialnie , więc myślę że nie raz i nie dwa jeszcze popędziamy...hihihih ... pozdrawiam i wielkie THNX wszystkim... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty dosłownie mówiąć za***iste !!!

Przedewszystkim SUPER ekipa !!!

 

Zgierski zlot mnie zaskoczył, głównie ilością maszyn. O Bełchatowie już nie mówie :smile:

 

Co do organizacji naszego przelotu, to troszkę się nie zgadaliśmy przed wylotem ze Zgierza.

Następnym razem przy takiej dużej grupie motocykli , jadących na zlot, odrazu będziemy blokować wszystkie skrzyżowania i wyznaczymy do tego osoby.

Dzięki temu będziemy poruszać się cała grupą i nikt się nie odłączy. Bo z początku, ciągle kogoś światła łapały czy podporządkowane skrzyżowania.

Ale poźniej był terror :biggrin: i wszyscy razem lecieliśmy. Nikt się itak nie przyczepi bo parada to parada :biggrin:

 

Suchy nikt do Ciebie nie ma pretensji że nie pojechałeś do Bełchatowa, jasna sprawa że nie zawsze i wszędzie można pojechać, czy też coś zrobić.

Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za stworzenie tego forum !!! Dzięki temu możemy uczestniczyć w takich imprezach, i wypadach z taką świetną ekipą!!! :smile:

 

Dzięki wszystkim za wspólny wypad !!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...