Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2012 Zgierz+Bełchatów


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

1.Bulba z plecaczkiem2.Crosiak3.BykuOCW4.Suchy5.Maniuś6.Adany z plecaczkiem7.Sajd niestety w tym roku sam8. Mibu (po 13:00)9. Aidekk + plecaczek (kobitka na pewno do Zgierza, ale może zrobi całą trasę z nami)10. Lansl + plecaczek (+2 moto)11. Robert500 (+2 lub 3 moto)12. Enlil13. Pablo74 + plecaczek14. Daniel (najprawdopodobniej tylko do Zgierza ale nad Bełchatowem jeszcze pomyśle bo moge was na trasie nie dogonić )15. Fatcartman (+1 lub +2 moto)16. gosiamil (może namówię kilku innych Horneciarzy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bulba z plecaczkiem2.Crosiak3.BykuOCW4.Suchy5.Maniuś6.Adany z plecaczkiem7.Sajd niestety w tym roku sam8. Mibu (po 13:00)9. Aidekk + plecaczek (kobitka na pewno do Zgierza, ale może zrobi całą trasę z nami)10. Lansl + plecaczek (+2 moto)11. Robert500 (+2 lub 3 moto)12. Enlil13. Pablo74 + plecaczek14. Daniel (najprawdopodobniej tylko do Zgierza ale nad Bełchatowem jeszcze pomyśle bo moge was na trasie nie dogonić )15. Fatcartman (+1 lub +2 moto)16. gosiamil (może namówię kilku innych Horneciarzy ;))17. Strozz

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Bulba z plecaczkiem2.Crosiak3.BykuOCW4.Suchy5.Maniuś6.Adany z plecaczkiem7.Sajd niestety w tym roku sam8. Mibu (po 13:00)9. Aidekk + plecaczek (kobitka na pewno do Zgierza, ale może zrobi całą trasę z nami)10. Lansl + plecaczek (+2 moto)11. Robert500 (+2 lub 3 moto)12. Enlil13. Pablo74 + plecaczek14. Daniel (najprawdopodobniej tylko do Zgierza ale nad Bełchatowem jeszcze pomyśle bo moge was na trasie nie dogonić )15. Fatcartman (+1 lub +2 moto)16. gosiamil (może namówię kilku innych Horneciarzy ;))17. Strozz18. piżmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię, że będzie padało i z 18 osób zostanie 6 wytrwałych :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówie, że będzie padało i z 18 osób zostanie 5 wytrwałych (bo pewnie Aidekk nie pojedziesz). http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

 

.Bulba z plecaczkiem

2.Crosiak

3.BykuOCW

4.Suchy

5.Maniuś

6.Adany z plecaczkiem

7.Sajd niestety w tym roku sam

8. Mibu (po 13:00)

9. Aidekk + plecaczek (kobitka na pewno do Zgierza, ale może zrobi całą trasę z nami)

10. Lansl + plecaczek (+2 moto)

11. Robert500 (+2 lub 3 moto)

12. Enlil

13. Pablo74 + plecaczek

14. Daniel (najprawdopodobniej tylko do Zgierza ale nad Bełchatowem jeszcze pomyśle bo moge was na trasie nie dogonić )

15. Fatcartman (+1 lub +2 moto)

16. gosiamil (może namówię kilku innych Horneciarzy ;))

17. Strozz

18. piżmak

19. Kajman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówie, że będzie padało i z 18 osób zostanie 5 wytrwałych (bo pewnie Aidekk nie pojedziesz).

Aidekk był dziś w Częstochowie i na niejednym zlocie bez pogody i deszcz mu nie straszny ;)Za to zwrócę uwagę na niebieskiego Bandita, czy się pojawi jeśli zacznie padać :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie posralo z tym targeoW oryginale tak to mialo wygladachttp://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,25,19.49107,51.60216?l=ff1fc83bff57e9e9

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jest wszystko jedno.i tak wszyscy podaza za Samcem Alfa :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ja tez sie pisze na taka traske , pewnie bede z plecaczkiem ..... to gdzie sie widzimy dokladnie ???.do zobaczenia !

Dopisz sie do listy .Miejsce i godzine masz w 1 poscie na 1 stronie tematu :smile: Czyli parking castoramy o godz. 10:45.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja msze odpuszczam, gdyz po rozpoczeciu w Czestochowie bede mial skuterek swiety jak nigdy.

Tak się właśnie zastanawiam, jako że żaden ze mnie katolik, że osoby z podobnym nastawieniem do wiary czy choćby chodzeniem do kościoła mogą w Zgierzu w tym parku nad oczkiem wodnym swobodnie przekoczować mszę na ławce i pogadać, zamiast przeszkadzać tym, którzy chcieliby wziąć udział w nabożeństwie. Jeśli są chętni to tak można by zrobić :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doooopaKolega zarazil mnie w robocie zapaleniem oskrzelitak wiec moje rozterki dotyczace pogody w weekend odeszly w niepamiec.Nawet nie wiem czy sie zdaze do Opoczna wykurowac jago mac :sad2:(

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem czy sie zdaze do Opoczna wykurowac jago mac

Kup czteropak i wieczorem na sen grzaniec + cukier ze 4 łyżki + przyprawa korzenna i jesteś zdrowy po 3 takich rundkach :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup czteropak i wieczorem na sen grzaniec + cukier ze 4 łyżki + przyprawa korzenna i jesteś zdrowy po 3 takich rundkach :smile:

ja to bym za jednym zamachem 3 takie rundki zrobil ;) jak dobrze wprowadzisz do organizmu to i do jutra wyzdrowiejesz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulba na przyszłość nie całuj się z kolegami w pracy przed ważnym zlotem ha ha

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam, jako że żaden ze mnie katolik, że osoby z podobnym nastawieniem do wiary czy choćby chodzeniem do kościoła mogą w Zgierzu w tym parku nad oczkiem wodnym swobodnie przekoczować mszę na ławce i pogadać, zamiast przeszkadzać tym, którzy chcieliby wziąć udział w nabożeństwie. Jeśli są chętni to tak można by zrobić :biggrin:

 

Przy kościele jest park i tam można poczekać, ławeczki są, motocykle na widoku będą, a po mszy wszyscy razem pojedziemy nad staw.

Przecież po mszy ma być parada !!!

Jeśli ktoś się nie orientuje gdzie ten park, to itak razem z castoramy lecimy, to tam przczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Bulba z plecaczkiem2.Crosiak3.BykuOCW4.Suchy5.Maniuś6.Adany z plecaczkiem7.Sajd niestety w tym roku sam8. Mibu (po 13:00)9. Aidekk + plecaczek (kobitka na pewno do Zgierza, ale może zrobi całą trasę z nami)10. Lansl + plecaczek (+2 moto)11. Robert500 (+2 lub 3 moto)12. Enlil13. Pablo74 + plecaczek14. Daniel (najprawdopodobniej tylko do Zgierza ale nad Bełchatowem jeszcze pomyśle bo moge was na trasie nie dogonić )15. Fatcartman (+1 lub +2 moto)16. gosiamil (może namówię kilku innych Horneciarzy ;))17. Strozz18. piżmak19. Kajman20. Sailor + Plecaczek :smile: ale tylko Bełchatów... :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...