Skocz do zawartości

Dzień Dziecka Dla Naszych Podopiecznych Z Dd 29.05.2016


salat

Rekomendowane odpowiedzi

flm_1463426908__dzien-dziecka2maly.jpg

 

Cześć

 

W tym roku my i dzieciaki z naszych domów dziecka zostaliśmy zaproszeni na imprezę z okazji dnia dziecka przez Stowarzyszenie Kompania Brus

Impreza odbędzie się w niedzielę 29.05.2016 między godziną 11 a 17, w programie będzie zwiedzanie bardzo fajnie urządzonego schronu, szukanie skarbów z wykrywaczem metali, grupy rekonstrukcyjne, zwiedzanie zajezdni tramwajowej. 

Oczywiście jak przyjedziemy liczą grupą motocyklami to również staniemy się sporą atrakcją dla wszystkich dzieciaków. Impreza ma charakter otwarty czyli każdy może przyjechać z własnymi dziećmi.

Tym razem szczególnie zapraszam szczęśliwych posiadaczy motocykli które poza asfaltem sobie radzą bo takim będzie najłatwiej przewieźć dzieciaki, a to zawsze jest duża frajda. 

 

Raz jeszcze zapraszam gorąco wszystkie motocyklistki i wszystkich motocyklistów - dzieciaki z dd bardzo na was liczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz na mnie liczyć! Event dodany do terminarza :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę, ale poza asfaltem nie jeżdżę ;)

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki off czasem zaliczę więc jeżeli nic mi nie wypadnie w tym terminie to jestem! :smile: Dla uśmiechów na twarzach dzieciaków zawsze warto się pojawić! :riding:  Zachęcam pozostałych!  :whip:  :hihi:

Edytowane przez esquina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście postaram się być ale nic nie obiecuje bo 29.05 akurat będę wracał z pod poznania lecz myślę że się uda dotrzeć chociaż do 14 ;) I na parę godzin wpaść :smile:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że parę osób się pojawi :smile: 

Z nowych informacji ustaliliśmy że po dzieciaki pojedzie zabytkowy autokar, na razie nie wiem co to będzie ale na pewno coś fajnego. Jeżeli ktoś chciałby pojechać z dzieciakami za autokarem to wstępnie umówiliśmy się na godz 10 w dd8 

W sobotę napiszę jaki jest dokładny plan "dostarczenia" dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!!!! Schron na Brusie spalony !!!!!! Uległ podpaleniu właśnie obejrzałem Wiadomości TVP3 Podobno stało się to dzień (parę godzin) przed Nocą Muzeów. I co dalej z tematem ????

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie napisałeś stało się to już jakiś czas temu i nie cały schron tylko jedno pomieszczenie a ze były tam farby to dymu było sporo. Chłopaki mimo tego organizują imprezę z większą ilością atrakcji plenerowych, oczywiście tym bardziej na nas liczą bo motocykle to zawsze spora atrakcja

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no chyba że tak, usłyszałem tylko tylko co w  skrócie zrelacjonowałem. Sorki za niepotrzebne zamieszanie

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem piękny zabytkowy Ikarus pojedzie na godz 10 do dd8 a z tamtą do dd2 czyli ok 10.45 powinien być na Aleksandrowskiej wiec jak ktoś chce eskorto2ac dzieciaki to zapraszam. Natomiast wszystkich raz jeszcze zapraszam na teren schronu Brus na imprezę

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja również, mimo planu podjechania, nie podjadę powozić po offroadzie :sad2: właśnie jadę na kajaki nad zalew sulejowski..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam uwieczniał radość dzieciaków (i nie tylko) ? Poproszę jakieś fotki :-) Ależ bylo gorąco ale przyjemnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tan bylem, dzieciaków niestey nie woziłem :-( fotki robiłem....ale i numer odwaliłem bo zamiast format karty zrobić to ja byztrzacha restart ustawien zrobilem :-((((( wiec na zdjęciach i filmikach jest znacznik 2013 :-/

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...