Skocz do zawartości

Gorąca Prośba - Mow 3 W Łodzi


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, więc w razie potrzeby proszę o przeniesienie w stosowne miejsce.

 

Kochani! Robię to z pewną dozą nieśmiałości ale nie mam póki co innego pomysłu.

W dniach 11-13 maja, Ośrodek w którym pracuję obchodzi 50 lecie istnienia. - http://mow3.szkoly.lodz.pl/index.php/50leciemow3

Z tej okazji zamówiony został przez Stowarzyszenie "Dla Przyszłości", któremu z dumą prezesuję od niedawna, nowy sztandar naszego ośrodka.

Koszty jego produkcji bardzo obciążyły nasze konto, które w główniej mierze służy do finansowania wypoczynku letniego, zimowego oraz zakupu sprzętu turystyczno- sportowego.

Sztandar będzie uroczyście przekazany placówce w dniu 12 maja.

Moja prośba: gdyby ktoś miał możliwość i ochotę przekazać choćby symboliczną złotówkę na konto stowarzyszenia bylibyśmy razem oraz ja osobiście niezwykle wdzięczni.

STOWARZYSZENIE POMOCY MŁODZIEŻY NIEDOSTOSOWANEJ SPOŁECZNIE "DLA PRZYSZŁOŚCI"
91-008 ŁÓDŹ
UL.DREWNOWSKA 151

05 10501461 1000002231110319 
W tytule proszę wpisać "sztandar"

W miarę swoich możliwości finansowych postaram się odwdzięczyć na którymś z ognisk forumowych u mnie na działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...