Skocz do zawartości

Gfs 600N K3 '03 Czyli Mój Wymarzony Bandzior!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień do nocy. Za 300 zł mam zupełnie nowy motocykl. Jako że świeżak jestem to nie miałem pojęcia jak ma pracować skrzynia i w sumie cała reszta. Teraz juz wiem. Motocykl odpala od reki, bez ssania. Nie dlawi się, wkreca od razu bez problemów. Biegi wchodzą pewnie i szybko bez dziwnych zgrzytów i oporów. Jestem zadowolony z tego tuningu :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj taki upgrade wpadł. Niestety ciężarki nie pasują do kiery TRW i muszę chyba kupić oryginalne od Lucasa.

 

045171664e54226ab99710605a64abe6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki upgrade wpadł. Niestety ciężarki nie pasują do kiery TRW i muszę chyba kupić oryginalne od Lucasa.

 

045171664e54226ab99710605a64abe6.jpg

Very Nike ;)

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciężarki to będzie problem. Te Barracudy są całe czarne ale przez to, że mam kierę TRW o ściance 5mm to dziureczka w środku ma tylko 12mm. A te wszystkie uniwersalne są na 18mm jeśli dobrze pamiętam. No na pewno nie na 12mm :-)

Więc albo jakiś workaround albo oryginalne ciężarki TRW, czyli dopłata 90zł do interesu. Jeśli już to wezmę czarne, pod manetki a nie pod klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc albo jakiś workaround albo oryginalne ciężarki TRW, czyli dopłata 90zł do interesu. Jeśli już to wezmę czarne, pod manetki a nie pod klamki

 

90 dych to jeszcz nie tak źle;) przynajmniej kupujesz raz i masz spokój,d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te manetki barracuda, to jest alu czy gruby plastik ? Bo też się nad takimi zastanawiam.

Edytowane przez xXlukaszkrwXx (wyświetl historię edycji)

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Amorek ogarnięty. Z wszystkich możliwych wyliczeń i danych ma pasować plug and play. Wymiana za maks 2 tygodnie. Bandit będzie mial pełną regulację tylnego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ohlins. 

Weź ogarnij te ledowe kierunki, bo jadąc za Tobą patrzę na innych w którą stronę migają gdyż nie widać :P 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są miodzio. Będą pokazywać gdzie masz zamiar pojechać :biggrin: Zupełnie nie jak kierunkowskazy :biggrin: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Karpiu żyjesz? Bandzior żyje? Co modzisz na nadchodzący sezon?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje żyje. Bandzior ma rozebrany przód i hamulce przechodzą proces odrodzenia. Czyszczenie zacisków, tloczkow itp. Do tego nowe klocki i oplot HEL póki co na przód. Zamówiłem też nowy komin. Będzie jeszcze głośniej :smile:

 

Live my life like I'm a beast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to rozumiem. Na tym kominie latałeś chyba z db killerem w minionym sezonie.. To czemu zmiana na głośniejszy?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Db killer był tylko na trasy. Po mieście terror na pełnej kur... :smile:

Jaram się jak world trade center jak mam teraz lejce i nie będę musiał oglądać się za siebie na każdym skrzyżowaniu :biggrin:

 

Live my life like I'm a beast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...