Skocz do zawartości

Gfs 600N K3 '03 Czyli Mój Wymarzony Bandzior!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

W Bandicie zakochałem się już wiele lat temu i mówiłem zawsze, że kupię :-)

I kupiłem :-)

 

Póki co dołożyłem:

 

- szybka akcesoryjna

- wydech Huzar

 

W planie są ledowe kierunki i oplot na przód i tył.

 

Pozdrawiam i życzę bezpiecznego weekendu!

post-5175-0-08950700-1461321139_thumb.jpg

post-5175-0-10370100-1461321276_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony od przyjaciela, który miał go 4 sezony więc nie było stresu B)  Wolałem w ten sposób niż nadziać się na jakiś paździerz.

Stał trochę w stodole pod kocem bo kumpel miał kosę z żoną i nie jeździł  :biggrin:

 

No i jeśli ktoś zamierza się na tańszy tłumik to polecam Huzara. Bardzo ładnie gra, dolot idealnie spasowany.

Jedynym problemem była seryjna opaska na łączeniu kolektor - dolot ponieważ ktoś tam położył mały placek spawu i trzeba było

chwilę kombinować żeby tam się dostać i to zeszlifować.  :moto:

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię (piszę) to bez żadnej zgryźliwości, ale znając ten model Bandita, zaplanuj sobie lepiej zamiast ledowych kierunków, szybek i frendzelków wymiane sprężyn w przednim zawiasie na progresywne i zmianę oleju na świeży i bardziej gęsty, poznasz wtedy co to w miarę poprawna sterowność motocykla i satysfakcja z jazdy. A dopiero na koniec wieszanie "zabawek na choince"  ;)

Ale ogólnie gratuluję zakupu wymarzonego Lanosa... tfuu... Bandita  :wink:

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię (piszę) to bez żadnej zgryźliwości, ale znając ten model Bandita, zaplanuj sobie lepiej zamiast ledowych kierunków, szybek i frendzelków wymiane sprężyn w przednim zawiasie na progresywne i zmianę oleju na świeży i bardziej gęsty, poznasz wtedy co to w miarę poprawna sterowność motocykla i satysfakcja z jazdy. A dopiero na koniec wieszanie "zabawek na choince"  ;)

Ale ogólnie gratuluję zakupu wymarzonego Lanosa... tfuu... Bandita  :wink:

fajne to..... :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię (piszę) to bez żadnej zgryźliwości, ale znając ten model Bandita, zaplanuj sobie lepiej zamiast ledowych kierunków, szybek i frendzelków wymiane sprężyn w przednim zawiasie na progresywne i zmianę oleju na świeży i bardziej gęsty, poznasz wtedy co to w miarę poprawna sterowność motocykla i satysfakcja z jazdy. A dopiero na koniec wieszanie "zabawek na choince" ;)

Ale ogólnie gratuluję zakupu wymarzonego Lanosa... tfuu... Bandita :wink:

Jeśli mówimy tu i oleju w lagach to jest właśnie to co piszesz bo było robione uszczelnianie lagow w zeszłym roku na koniec sezonu.

 

Nie jestem z tych co najpierw bajery a później podstawy.

 

O sprezynach pierwsze słyszę ale zaraz doczytam. Dzięki!

 

P.S. Lepszy taki Bandzior w sumie niż miejsce zamieszkania Pabianice

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, to już grubo poleciales :smile:

 

W ogóle podobno w Pabianicach jest taki typ jak w Zgierzu i za 50zl zmienia Wam w dowodach miejsce zamieszkania żeby nie było wstydu jak komuś musisz dokument okazać, prawda to? :smile:

 

Chyba na wódkę trzeba się spotkać na Mariańskiej i wyjaśnić temat

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy tu i oleju w lagach to jest właśnie to co piszesz bo było robione uszczelnianie lagow w zeszłym roku na koniec sezonu.

Cieszę się, niemniej poczytaj o tym co napisałem wyżej (lepsze, progresywne sprężyny  + bardziej gęsty olej) jak zmienisz nie poznasz że to to samo moto. Po prostu Bandit ma, że tak powiem, bardzo słaby wersalkowy zawias z przodu. 

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, niemniej poczytaj o tym co napisałem wyżej (lepsze, progresywne sprężyny  + bardziej gęsty olej) jak zmienisz nie poznasz że to to samo moto. Po prostu Bandit ma, że tak powiem, bardzo słaby wersalkowy zawias z przodu. 

 

W weekend widziałem się ze znajomymi i jeden z nich ma bandziora już kilka sezonów. Wszystko niestety się potwierdziło. Plus cena tych sprężyn póki co zabija :-)

No ale to zapytam w innym dziale o opinie, dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Doszły klamki z Ali. Hamulec juz założony. Pasuje idealnie. Jutro powalcze ze sprzęgłem i w ramach testów wpadnę na spot :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

- przednia szybka out

- folia

- klamki akcesoryjne krótkie

- kierownica akcesoryjna TRW

 

Plan na najbliższe tygodnie:

- kierunki Led

- manetki i końcówki barracuda

- lusterka akcesoryjne

 

7aa4f6e032f2d587cda8d8a8e71cd86f.jpg

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi pryśnij na złoto razem z zaciskami i zdejmij folie to będzie cacy :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak nienaturalnie mi się wydaje, może kwestia tego, że rama jest nadal niebieska :smile:
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co kolej na sprzęgło. Jutro wymieniamy. Świece wszystkie 4. Jak zrobię podstawy to wrócę do wyglądu.

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie daj ponieść jak po wymianie podwoisz ilość pracujacych garów. :-P

 

Wysłane za pomocą kożucha z mleka :-D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...