Skocz do zawartości

Wypad Do Porszewic Do Domu Dziecka 18.06.2016


Buziak

Rekomendowane odpowiedzi

To już w tą sobotę nie zapomnijcie być. Dajmy trochę radości tym co jej za dużo nie mają. Zapraszam godzina 11:20 stacja lukoil Pabianicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, nie wiem jak mi czas pozwoli, ale można później wpaść na mecz Wilków Łódź.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprzęgło wygrało. W sobotę od rana wymieniamy. Jest realna szansa ze do 12 się wyrobie i podlecę.

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a napiszcie czy tam się cuchy takie na 2-3 lata przydadzą ?

Mam tego wielki worek ładne uprane szkoda do pojemnika bo zmielą

Paweł.

 

Tego nie wiem ja tego nie organizuje. Zostałem zapytany czy była by możliwość podjechać w parę motocykli. Najwyżej zapytasz na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie, Wybaczcie że było trochę drętwo. Szkoda że nie zostaliście dłużej bo był grill i słodkości.   Jeszcze raz dziękuję wszystkim tym co byli. 

 

Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem organizator bardziej niech się skupi na dzieciakach a nie na paleniu gumy przez godzinę a one dłubały w nosie albo rzucały kamieniami ;) no ale uczymy sie całe zycie . Za to poczęstunek pierwsza klasa :smile: dzięki. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to organizatorzy chcieli wozić dzieciaki ale dyrekcja placówki się nie zgodziła, niestety odpowiedzialność jest tak duża ze często dyrekcja woli nie dać na coś zgody niż mieć potem problemy. Nie mniej fajnie ze grupa BMW organizuje imprezy dla dzieciakow, tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salat, ja rozumiem że bali się pozwolić wozić dzieciaki, ale one nawet nie podeszły do motorów.

Ogólnie czułem się trochę zbędny, ale nie zrazi mnie to od kolejnych takich imprez :smile:

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom imprezy znacząco się różnił od tego, co robimy w ramach FŁM. My byliśmy tam po prostu zbędni, to nie tylko nasze wrażenie. Szkoda, bo czekałem na uśmiechy tych dzieciaków, chciałem z nimi porozmawiać, itd. Na przyszłość będę lepiej dobierał imprezy ;) Ale jeśli chociaż jedno z dzieciaczków się ucieszyło z naszej obecności to nie żałuję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...