Skocz do zawartości

Plecak


krasus

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zaopatrzyłem w XLmoto....na razie wizualnie zaskoczenie na plus. Za 50 złotych spodziewałem się czegoś gorzej wykonanego. Zobaczymy w praniu jak się będzie spisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, aby był wykonany z dobrej jakości materiału, fajnie gdyby był wodoszczelny, ale w sumie tak myślę sobie, że nie jest to warunek konieczny, bo kto jeździ podczas deszczu.

Fajne są te z oznakowaniem i emblematami patriotycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pitrx napisał:

Nic z tych rzeczy kolego. Przecież autor tematu, pytał o plecak, a nie o żadną saszetkę.

A co linki do tych saszetek mają wspólnego z plecakiem na moto ?

Edytowane przez eramus (wyświetl historię edycji)

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak xlmoto dotarł, wygląda lepiej niż myślałem (design), zobaczymy jak będzie przydatny i wytrzymały.

trzeba pamiętać, że jest to plecak, ktòry "wypycha" się w stronę plecòw, więc im bardziej go będziemy pakowali, tym nasze plecy bardziej to odczują ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pitrx napisał:

Ale jakich saszetek?

To przecież nie jest saszetka: https://gmoto.pl/oxford-plecak-x-b52-kolor-czarny,91752.html

To zresztą też nie jest saszetka, tylko pełnowymiarowy plecak: https://www.fightershop.com.pl/6567,plecak-wielofunkcyjny-patriotic-woodland-camo

W pierwszym swoim poście dałeś 2 linki do saszetek, a teraz debila z kogoś robisz ?!

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony niską ceną również zamówiłem plecak z xlmoto. Pierwsze wrażenie całkiem spoko. Dobrze wydane 50 zł :-) Teraz tylko czekać aż mi wingsy oddadzą maszynę i będzie można testować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, do wożenia piwa na moto jak znalazł ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś zmieści laptopa 17 cali + ciuchy na przebranie?

czy muszę się nastawić na zmianę laptopa?

wszystkie plecaki, które oglądam w sieci mają w opisie kieszeń na laptopa, ale 15.

ktoś coś słyszał lub posiada taki duży plecak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A no tak, jedno, może dwa piwka zawsze warto mieć przy sobie, oczywiście 0% :biggrin: Ale co do plecaka to mimo wszystko postawiłbym na taki troszkę lepszy, na pewno wodoszczelny. Wiadomo, że nie wybieracie się na jazdę jak pada, ale nigdy nie wiadomo co może się podczas jazdy przydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym stawiał na wodoszczelny plecak mimo wszystko. Ja mam już taki porządniejszy z Alipinetars i służy mi już 5 sezon. Chyba lepiej wydać konkretniejszą sumę i mieć plecak na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...