Skocz do zawartości

Honda Cbr 600Rr


Piuriel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rzuć cenę za te wentyle. Dobry patent.

Cena jak za spinki do mankietów :biggrin:

https://www.puig.pl/hi-tech-koncowki_podnozki/zaworki_do_kol_90_stopni-c009009.html

Ale przynajmniej nie będę się brudził lub parzył ręki o tarcze.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wentyli to słyszałem kilka opinii że jest problem z wyważeniem koła przez takie gówienko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wentyli to słyszałem kilka opinii że jest problem z wyważeniem koła przez takie gówienko

Szczerze mówiąc to mi to przez myśl przeszło nawet..

 

Zobaczymy jak będzie. Jak coś to odeślę.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wymiana oleju w lagach oraz przy okazji uszczelniaczy i ustawienie zawiasu wstępnie pod moją wagę

 

Jak już robisz przód to zrób i tył. Jak przód będzie po serwisie a tył nie to tylko możesz pogorszyć sprawę. Przód bez tyłu i na odwrót nie będzie dobrze pracować. Jak i tak moto będzie rozbierane to tylni zawias wyślij go do BFG albo LTD34 - 5 dni ze wszystkim i masz pro zrobione. (w sumie na Twoim miejscu przód też bym tam wysłał) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś spitolą to wtedy tak zrobię. Zagaję o zrobienie tyłu jak będą brać moto na warsztat.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak coś spitolą to wtedy tak zrobię. Zagaję o zrobienie tyłu jak będą brać moto na warsztat.

 

Przód to jeszcze pół biedy, można nawet samemu ogarnąć w garażu bo to prosta sprawa jest ale do tyłu trzeba już mieć maszyny (próżniowe) i specjalne klucze, już nie mówiąc o maszynach dzięki który tak na serio można ustawiać pod Ciebie dobicie i odbicie (bo SAG to przed domem się ustawia). Więc jak nie mają tego a powiedzą że zrobią to olej ich bo istnieje możliwość, że mogą coś popsuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więc jak nie mają tego a powiedzą że zrobią to olej ich bo istnieje możliwość, że mogą coś popsuć


Zapytam jak to robią i podejmę decyzję.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do wentyli to słyszałem kilka opinii że jest problem z wyważeniem koła przez takie gówienko

 

Wujas, jak ktoś się ch*ja zna to takie bzdury gada :biggrin: Jeździłem z tymi wentylkami, które fabrycznie Triumph zamontował i zero problemów przez ponad 3 sezony, a wygoda pompowania kół niewyobrażalna. Dla osób, które planują jechać na tor - tym bardziej, bo tarcze hamulcowe gorące jak gimnazjalistki w walentynki, a opony obite w koce grzewcze zabierają sporo przestrzeni = dostępności do wentyla standardowo ustawionego, jak siusiak 9'letniego chłopca na Komunii siedzącego w ławce z dziewczynami. 

 

Minus taki, że jak nie masz zamiaru zmieniać opon w najbliższym czasie, to montaż takiego wentylka przewyższa kwotę jego zakupu, bo trzeba zdjąć aktualne opony z felg, wyważyć na nowo itd. 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Minus taki, że jak nie masz zamiaru zmieniać opon w najbliższym czasie, to montaż takiego wentylka przewyższa kwotę jego zakupu, bo trzeba zdjąć aktualne opony z felg, wyważyć na nowo itd.

Wymieniam tył i przód na Metzeler  m7rr i własnie dlatego kupiłem je, bo ciągle ręka oparzona lub ufajdana jak jechalem na tor :biggrin:
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszi dla tego powiedziałem tylko że słyszałem i nie potwierdzam tego żadnymi badaniami :biggrin:

a co śmieszniejsze słyszałem to od jednego z łódzkich "serwisantów" motocyklowych :P

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moto odebrane.

Pełen serwis zrobiony czyli, nowe gumy tył i przód Metzeler m 7 rr, olej w lagach plus uszczelniacze nowe, zawory i rozrząd sprawdzone i nie wymagały ingerencji więc silnik po otwarciu i rewizji został zamknięty i oceniony na miodzio.

Doszły gadżety w postaci Stomgripow i frotki na zbiorniczek plynu hamulcowego

Nawinąłem ok 40km i nowe nastawy zawieszenia są spoko na ulice, ale będę musiał utwardzić trochę, gumy są rewelacyjne. Mimo niskiej temperatury dawały czytelny feedback i fajnie trzymały. Szybko łapią temp.

 

73d140960c71be8385ea026a5bf38736.jpg

Sezon się rozpoczął.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very Nike ...:smile:

 

 

Sent from my iPhone; spelling might vary because I have fat fingers.

A frotka na łokieć , jak sie pot pojawi na czole dobrze mieć :smile:

 

 

Sent from my iPhone; spelling might vary because I have fat fingers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w internetach kupuje.

 

Stompy są chyba z owiewki24.pl czy jakoś tak.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w necie, bo taniej ;)

Dla mnie to też oszczędność czasu.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche polatane, moto się fajnie trzyma.

Mała awaria wczoraj wyszła, a mianowicie podczas dobrego upalania z Mateuszem, Radkiem i Ewelina wywaliło mi Two Brothersa 😀

 

b9052defac5509af4c4d5f618a32ecae.jpg

 

Moto juz sie składa.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Dzis byłem obczaić, ale nie miałem jak odebrać. Dźwięk się zmienił. Jutro odbieram.

naprawiony?

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche polatane, moto się fajnie trzyma.

Mała awaria wczoraj wyszła, a mianowicie podczas dobrego upalania z Mateuszem, Radkiem i Ewelina wywaliło mi Two Brothersa

 

b9052defac5509af4c4d5f618a32ecae.jpg

 

Moto juz sie składa.

Nie to żebym nie mówił :/ W związku z karbonowym wydechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

 

Jakbyś wykrakał wtedy w sklepie

Ale juz ogarnięty i przetestowany.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnie pierdoły dotarły.
Tankpad i paski na koła.

 27ea1a7b290299b085a7efb4ba100cd5.jpg5071538e408bafcdd41feb573532e220.jpg

 

Teraz już tylko dbanie i jeżdżenie a na koniec sezonu poszuka nowego pana.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...