Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2016


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla organizatorów, otwarcie sezonu zorganizowane profesjonalnie i bezbłędnie. 

Z tego co udało mi się policzyć to było nas około 1100 maszyn :riding: 

BRAWO  :decayed:

Kolejny rekord do pobicia na motomikołajach w grudniu.

Oglądając przed chwilą film z parady naliczyłem 969 maszyn :smile:

 

Biorąc pod uwagę, że nie każdy w niej jechał to sądzę, że mogło tyle być :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sezon się zaczął i warto pomyśleć o jeździe, a nie o zakończeniu :smile: A tak na poważnie to powoli myślimy jak zorganizować przyszłoroczne Rozpoczęcie. Na zakończenie się nie piszę. Za dużo roboty :riding:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie... ale troszkę się nudziłem gdy już dojechałem i zaparkowałem w Manu i czekałem na dalszy rozwój wydarzeń.

Wybaczcie ale występy na scenie i przed nią, nie zainteresowały mnie :smile: zresztą tłumów przed nią nie było...

 

Wydaje mi się że to my (motocykliści) byliśmy największą atrakcją w Manu...

 

Miejsca jeszcze troszkę było... można było pomyśleć o zorganizowaniu np. jakichś konkursów, pokazów motocyklowych itp.

Ogólnie szacun za zorganizowanie takiej dużej imprezy. Warto było :smile:

 

Do zobaczenia na kolejnych imprezach! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie... ale troszkę się nudziłem gdy już dojechałem i zaparkowałem w Manu i czekałem na dalszy rozwój wydarzeń.

Wybaczcie ale występy na scenie i przed nią, nie zainteresowały mnie :smile: zresztą tłumów przed nią nie było...

 

Wydaje mi się że to my (motocykliści) byliśmy największą atrakcją w Manu...

 

Miejsca jeszcze troszkę było... można było pomyśleć o zorganizowaniu np. jakichś konkursów, pokazów motocyklowych itp.

Ogólnie szacun za zorganizowanie takiej dużej imprezy. Warto było :smile:

 

Do zobaczenia na kolejnych imprezach! :biggrin:

Też trochę debatowałem i fajnie byłoby jakby tez i jakieś sklepy motocyklowe się wystawiły. Fakt, scena kulała ale ważne, że coś tam grało :smile: Myślę, że wszystko do dogrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym mieście na rozpoczęcie wystawiają się sklepy, raczej pokazy krosowe lub coś w tym stylu w manu by to nie przeszło, ale pomyślimy o tym na przyszłość :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym mieście na rozpoczęcie wystawiają się sklepy, raczej pokazy krosowe lub coś w tym stylu w manu by to nie przeszło, ale pomyślimy o tym na przyszłość :-)

No więc dlaczego nie być pierwszym? Żeby nie było, mi się bardzo podobało o jestem pod mega wrażeniem. Luźno debatuje. W środę relacja :-)

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza godna podziwu :smile:  Pogoda również dopisała.

Frekwencja także na wysokim poziomie  :smile:

Wielki szacun dla organizatorów  :riding:

 

Poniżej film z początku spotkania w Manu

 

 

 

Pozdro :moto:  LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, najbardziej rozwalił mnie tekst, że na scenie słabo się działo, moze warto było podejśc bliżej i posłuchać jak graja kapele i ile energii przekazują :sad2:

Jednemu się podoba matka, drugiemu córka :smile: Nie moje klimaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mnie to nawet bawi bo na innych spotkaniach często niema gdzie d..y posadzić nie wspominając o napojach czy hot-dogu. Organizacja tej imprezy pozwalała wygodnie usiąść w restauracji zamówić sobie obiad, kawkę czy lody i napawać się widokiem i atmosferą z przyjaciółmi (wiem bo Was widziałem spryciarze ;-)). W wersji eko był żurek na Piotrkowskiej za darmochę. Uprzedzając kolejne pytania, nie wiem czyja to wina ale striptizerki nie dojechały.

 Tak tu masz racje z knajpami. Fajnie bo można było pójść wypić kawę i zjeść co się chce (choć chyba większość poszła do Mc :biggrin:)

 

Co do striptizerek... no cóż ja przyjechałam naked-em  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy żeby zróżnic jakieś głupie hejty i narzekanie od swoich rad i spostrzeżeń. Z takiej burzy pomysłów zawsze na przyszłość coś fajnego wychodzi. Do zobaczenia za rok!

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W intro mogłeś jeszcze dodać że był to dzień rocznicy śmierci autorów Don Kichota i Hamleta 😊

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super! Wielkie podziękowania!! A filmiki extra!

Edit: Zapytać nie zaszkodzi:

 

Czy ktoś z Was zauważył może fotografa, który zrobił mi zdjęcie/filmik aparatem z zbliżeniem do moich oczu? :P Na razie do tej pory nie znalazłam takiego zdjęcia/filmiku ;)

Edytowane przez madzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje tylko jakieś tu tututu (te intro z warner bros, czy jak im tam), ewentualnie ten lew co warczy ... tudzież wersja moto więc jakiś moto z "wrrr, wrrrrrrrrrr"  i już produkcja hollywoodzka  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...