Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2016


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Taka okazja żeby się spotkać, a ja od 7 w robicie... A to by było moje pierwsze takie spotkanie :sad2: mimo wszystko widziałem Was na parkingu przy manufakturze jak wracałem z dostawą :biggrin: dobre i to!

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również było\ miło zapoznać brać Mo_Otocyklową choć mam pewne zastrzeżenia do organizatorów w tematyce INFORMACYJNE zarówno tuż przed rozpoczęciem jak i w trakcie ale poza tym cacy :-) 

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia też pozdrawiam :smile:

Pogoda dopisała to i motocykliści dopisali.

Masa ludzi :biggrin:

łuutututu.....

LWG

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odjazdowy dzień, przy okazji poznałem fajnych ludków :smile: tylko nie zalapalem sie na okolicznościowe znaczki , nalepki. Da radę to jakoś nadrobić? LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również było\ miło zapoznać brać Mo_Otocyklową choć mam pewne zastrzeżenia do organizatorów w tematyce INFORMACYJNE zarówno tuż przed rozpoczęciem jak i w trakcie ale poza tym cacy :-) 

Słuchaj  to było takie pierwsze otwarcie sezonu na następnym będziemy mieli wszystko dograne . Bynajmniej tak myślę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udane otwarcie sezonu, fajnie było i szacuneczek dla organizatorów, a gdyby w przyszłym roku dodatkowo zorganizować np, jakąś małą motogymkhane, może któraś z auto-szkół chciała by pomóc w organizacji, lub jakieś małe zawody w paleniu kapcia lub na najgłośniejszy wydech ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ok, choć w manu trochę ciasnawo...

Jak za rok przybędzie ludu, to może zrównajmy plac przed jakimś kościołem i będziemy mieć mini częstochowę :smile:

 

ps.

a znaczek jest naprawdę super, projekt i wykonanie, wygląda prawie jak medal ;)

Edytowane przez Mario (wyświetl historię edycji)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje!!

 

Ale fakt, odesłanie grupy motocykli przed paradą na inny parking za kino to już tak trochę nie zbyt fajnie wyszło.

 

Na pewno za rok, będzie lepiej :smile:

 

Z telefonu, przez tapatalk :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do podziękowań było zacnie, fajny pomysł z tą sceną i muzyką na żywo która nadawała klimat.

Sprawny szybki przejazd i oczywiście fantastyczne znaczki.

Ponadto "tetris" się udał czyli z wielu klocków wyszła spójna fajna impreza w której nawiązali współpracę motocykliści, władze i łodzianie.

Także szacunek dla Was wszystkich współtworzących to wydarzenie.  

 

 

 

Ma ktoś jakieś foty z dzisiejszej imprezy ??

Wrzuciłem kilka na szybko http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/1079-otwarcie-sezonu-%C5%82%C3%B3d%C5%BA-2016/ 


 

 

Ale fakt, odesłanie grupy motocykli przed paradą na inny parking za kino to już tak trochę nie zbyt fajnie wyszło.

Z moich dotychczasowych doświadczeń z firmą ochrony w Manu. śmiem twierdzić, że prawdopodobnie była to wewnętrzna decyzja pracowników tej firmy.

Byłem w tej grupie także komu mogłem to powiedziałem gdzie trzeba się przespacerować, a sam mimo, że filmowałem wyjazd parady to zdążyłem dołączyć się na sam ogon parady - także tragedii nie było. Warto jedna następnym razem ustalić pewne nieścisłości z ochroną Manu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem dojechać w środku parady, niestety z większością z was się nie spotkałem, a szkoda. Do zobaczenia innym razem :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...