Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2016


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

było fajnie, fajniej niż w Częstochowie 
tam to tylko tłok, przyjazd na górę, pierdu pierdu i do widzenia 

 

A tu wyszedł fajny event. Dobrze zorganizowany ruch, jak staliśmy to staliśmy, można było dać na off a nie grzać maszynę, a po ruszeniu to się jechało do końca. 

 

PIT - te fotki to robiłem z lotu ptaka czy masz takiego dużego kija    :P  ?

 

 

 

tu kilka fot ode mnie   https://www.facebook...23425249&type=3  udostępniajcie

Jacquzie, dałem Cie na fejsie bo nic nie widzę a bym zobaczył co tam wyszło  :riding:

 

a ochrona manu ... jak to ochrona, nic nie czają co się do nich mówi,  mi i Damianowi 3 razy mówił że wyprowadzenie maszyny "na piechotę" mimo ze mówiłem i pokazywałem że "MY, Jechać, Tam, Parada, Nie, Miasto, Pa - ra - da"  :laugh2:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla organizatorów tej mega imprezy! Było idealnie! Chcemy więcej i częściej! :smile:

LWG!!!

A co do ochrony to pewnie są Panowie na emeryturze z grupą inwalidzką więc ciężko się z nimi dogadać. :smile:

Edytowane przez Fresh (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacquzie, dałem Cie na fejsie bo nic nie widzę a bym zobaczył co tam wyszło  :riding:

 

 

dzięki Darek za info, robię album publiczny :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza, podziękowania dla organizatorów. Było co oglądać i podziwiać :smile: szkoda tylko ze na znaczek się nie zalapalem :-( pozdrowienia dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ok choć pewne błędy organizacyjne ze zjazdem się zdarzyły - gdy z Pietryny podążyliśmy za kolegami z flagami FŁM i na światłach przy Manu zapytali dokąd jedziemy bo oni jadą do domu - nasze miny - bezcenne , niemniej jednak wielki szacunek dla organizatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobało mi sie to że jednak mimo niedociągnięć nie było samowolki, nie było bydła ani palenia gumy  tam gdzie się tego robić nie powinno . Myślę że my motocykliści pokazaliśmy sie  z dobrej strony  Oby  za rok było lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobało mi sie to że jednak mimo niedociągnięć nie było samowolki, nie było bydła ani palenia gumy  tam gdzie się tego robić nie powinno . Myślę że my motocykliści pokazaliśmy sie  z dobrej strony  Oby  za rok było lepiej. 

 

Dobrze powiedziane. Kultura u motocyklistów na 6 :biggrin: Oby tak dalej, a może inni zmienią zdanie na nasz temat. Dzięki organizatorom i pogodzie było miło i sympatycznie.  :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...