Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2016


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie wtrącić.

Panowie jak komuś nie odpowiada to niech nie przyjeżdża, nic na siłę. Jak komuś nie "po drodze" to niech się nie męczy i nie poci bo po co?

Nie to nie!!!

Nikt nie będzie płakał, myślę że wyraz chęci bądź nie, przybycia można na tym zakończyć, po co bić pianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sie doczekać :P

Mam nadzieje że uda mi się załatwić wolny weekend w pracy :P

 

Apropo naklejek... będzie coś w stylu FŁM, czy okolicznościowym? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie mogę się doczekać :smile: 

To dla mnie będzie pierwsza taka impreza na moto i lekko się stresuje :smile: no ale kiedyś trzeba wyjść poza strefę komfortu ;) ,

no i jak dla mnie wrażeń aż ponad moje możliwości (więc punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ;) ) więc będę wdzięczna o duchowe wsparcie moto-nieśmiałka  :smile: 

Do zobaczenia :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie mogę się doczekać :smile:

To dla mnie będzie pierwsza taka impreza na moto i lekko się stresuje :smile: no ale kiedyś trzeba wyjść poza strefę komfortu ;) ,

no i jak dla mnie wrażeń aż ponad moje możliwości (więc punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ;) ) więc będę wdzięczna o duchowe wsparcie moto-nieśmiałka   :smile:

Do zobaczenia :smile:

To może śmigniemy razem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem czas i poczytałem....wątek.

Ponieważ zdarza mi się znaleźć na niektórych spotkaniach u Tomka i tak też było na tym pierwszym ze wszystkimi zaproszonymi klubami. to czuję się zobowiązany napisać Wam co następuje:

 

Rozpoczęcie sezonu w Łodzi jest wydarzeniem, które skupia środowisko motocyklowe w Łódzkiem.

Z tego co mi wiadomo na spotkanie zostały zaproszone wszystkie kluby i organizacje motocyklowe z regionu, znakomita większość się stawiła i zaakceptowała inicjatywę angażując się w pomysł. Wartością dodaną ma być pokazanie Łodzianom i nie tylko pozytywnej  strony motocyklizmu i szerzenie dobrego wizerunku motocyklistów, ale również miasta Łodzi jako przyjaznego motocyklistom. Przyznacie, że brzmi dobrze i miło będzie pokazać "cywilom" jacy fajni z nas motórzyści. (taki kontrast dla dawcy, szaleńcy, wariaci...).

 

          Organizacja tak dużej imprezy związana jest z zaangażowaniem ludzi i pieniędzy które trzeba wydać na sceny, drobne gadżety czy jakiś skromny poczęstunek. Powstają problemy związane z bezpieczeństwem, miejscem spotkania i przejazdem. Te czynniki wyznaczają ramy imprezy odbywające się w mieście więc nie można zrobić wszystkiego co by się wymarzyło.

         

Allleeee większość z nas pamięta imprezy z cyklu: "Urodziny FŁM", "FŁM Day", "Grillowanie z FŁM", "Paradę ulicą Piotrkowską" czy "Moto-serce" (przepraszam jeśli o jakiejś zapomniałem). Jest to świadectwo, że odpowiedni ludzie są na właściwym miejscu i wykazują inicjatywę tworząc różnorodne eventy tak aby każdy znalazł coś dla siebie i miał okazję do spotkania z innymi z pozytywnie zakręconymi ludźmi.

 

          Ja chcę w tym brać udział tym bardziej, że do tej pory się nie zawiodłem także DO ZOBACZENIA !   

 

 

To rozumiem że  odkurzyłeś swoja motorynkę i zamierzasz wyjechać  na ulice :P :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również będę i to już na nowej maszynce  gs500 :smile:
muszę tylko zdążyć z prawkiem :biggrin:

 

poza tym każdy kto cokolwiek coś organizował wie jak działa organizowanie czegokolwiek, zwłaszcza rozwiązanie pewnego rodzaju "zagrożenia", którym wyjazd iluś tam motocyklistów na pewno jest, a pamiętając że jednak to organizacja wydarzenia razem z miastem ... to musiało być strasznie ciężkie zadanie :smile: 
 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieram ekipę która pojawi się na zamkniętym zlocie blisko Łodzi...w sumie 37 maszyn i ok. 50 osób. Ludzie z całej Polski chętnie zwiedzą Łódź i okolice a w ramach rozpoczęcia sezonu kolejna atrakcja....Nie dajcie się malkontentom. LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jakieś bliższe info odnośnie tego, od której godzinki można wturlać się na rynek Manufaktury ???? Z tego co pamiętam to impreza na rynku jest od 10 ale wjazd możliwy od... ??? 


Dobra już wiem (doczytałem :-) ) Wjazd na Manufakturę jest od 10 do 11

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Radio Łódź" o naszej imprezie - https://www.radiolodz.pl/posts/24366-uroczyste-otwarcie-sezonu-motocyklowego-w-lodzi

 

Dzięki @chylon za udział w dzisiejszym evencie :smile:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po zimowym śnie i po dwóch dobach spędzonych w garażu, odpaliłem w końcu swoją maszynkę i jak tylko czas (praca) pozwoli, to obecność obowiązkowa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze strzał do DK i D i jestem.Zapierda..m jak mały samochodzik,żeby zdążyć. :sweatingbullets:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgierz się organizuje, czy każdy sobie? Ja lecę z Córką i synem (jak złożę mu XJ-tę) . To już 3szt. :smile:

Zgierz zbiera się o 10:00 na parkingu przed wejściem na stadion MOSiR

(https://goo.gl/maps/aWGsQxKtFtP2).

Około 10:15 wyjazd do Manufaktury.

Jak coś zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...