Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2016


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

w kwietniu to ja też będę :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dawno nie było takiej imprezy?A rok temu motoserce to co?

Ja trzymam krew do 23 kwietnia i na pewno nie zawiodę dzieciaków w potrzebie :biggrin: . Może ktoś jeszcze się dołączy, to tylko 450 ml.

Pozdrawiam i do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanka drobne: 

 

1. Co się będzie działo pomiędzy 11 (koniec wjazdów) a 13 (wyjazd)? Czas wolny? :smile:

2. O 15:30 wpuszczą nas znowu do Manu? Gdzie jest planowany postój tych jak podejrzewam pewnie kilkuset maszyn?

3. Wiadomo kto wystąpi na koncertach? 

 

Ogólnie super sprawa, szykuje się gruba biba, wielkie brawa dla organizatorów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O imprezie informacje znajdziecie także na Facebook, na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/822905157820345/

 

Impreza wyjątkowa, ponieważ WSPÓLNIE organizowana przez 10 grup, stowarzyszeń, klubów motocyklowych :smile: Po raz pierwszy z tego co słyszałem. Mam nadzieję, że impreza wypali i będziemy takie organizować co roku.

 

Odpowiadając na pytania zadane przez @kabzior:

1. O 11.00 mamy powitania, prezentacje klubów i pokazy (wszystko na rynku Manufaktury). To czas na zbiórkę. Potem ustawiamy szyk i o 13.00 rusza WIELKA PARADA ULICĄ PIOTRKOWSKĄ.

2. O 15.00 ruszamy z Pasażu Schillera i jedziemy do Manufaktury. Tam koncerty.

3. Generalnie wiadomo. O 20.00 zagrają Normalsi, a wcześniej kilka grup. Szczegóły wkrótce.

 

Dla każdego znaczek i naklejka. W pasażu Schillera na wszystkich będzie czekał drobny poczęstunek. Myślę, że będzie nas sporo :smile:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nic ciekawego jak na Łódź.

 

No tak, bo wspólne spotkanie swoich to już żadna atrakcja. Będą ruscy cyrkowcy i wodotryski  :smile:

 

Zawsze znajdzie sie jakas menda ktorej sie nic nie bedzie podobac chocby nie wiadomo co zrobic... zycie :smile:

 

Miałem mu napisać wieczorem,ale mówię nie będę taki wyrywny.Pewnie tam gdzie mieszka po rej.EPI w okolicach Piotrkowa będzie miał lepsze rzeczy do roboty .Bedzie koniec kwietnia i będzie w polu zapitalał .Powodzenia AndrzejCBR i do niezobaczenia na drodze.A z resztą mam nadzieje się poznać i dobrze bawić na spotach i rozpoczęciu sezonu.A tak ciekawy jestem co by musiało się w Łodzi wydarzyć zeby takiemu dogodzić .LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co tyle zamieszania.

Kolega uważa, że nic ciekawego czyli raczej się nie zjawi. Wyraził swoją opinie.

Chyba wszyscy, którzy chcą wziąć udział, będą nie zależnie od tych co nie będą. Impreza jest dla tych co będą, a nie dla tych nieobecnych. Nie po to chłopaki się męczyli i ustalali, aby teraz tego nie doceniać. Po imprezie będzie pewnie widziana konstruktywna krytyka, ale nie jakiś durny hejt co nic nie daje.

Więc koledzy skupić się i szykować, a nie jakieś głodne kawałki pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie każda aktywność ponad powinna być nagradzna brawami. Sam pewnie siedzi w domu przed kompem i nic konstruktywnego nie robi. LwG dla organizatorów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zawsze znajdzie sie jakas menda ktorej sie nic nie bedzie podobac

 

Po cholerę komentujesz, zignoruj a nie rozdmuchujesz sprawę.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gównoburza za 3...2...1... no to się dorzucę ;)

Rozpoczęcie sezonu - spoko

Motoserce - spoko

Spotkanie ze znajomymi - spoko

 

A ja się zgodzę z AndrzejCBR bo ja tu wyczuwam trochę inny kontekst. Jak na Łódź to nie jest nic specjalnego. Motoserce jest co roku i przeważnie (nie wiem jak tu w ŁDZ ale w innych miastach na pewno) towarzyszą mu koncerty. W trakcie rozpoczęcia sezonu zawsze są parady motocykli i jakiś przejazd + spotkania ze znajomymi. Przy Motosercu i tak zawsze jest dużo motocykli - więc zrobienie "przy okazji" rozpoczęcia sezonu ułatwia sprawę :smile:. Czyli jak na Łódź - nic specjalnego. Koncerty w manu są nie tylko z okazji motoserca, są jeszcze z wielu innych powodów - rok temu bodaj dużą imprezę organizowała eska, co roku jest organizowany festiwal światła (jeśli się nie mylę jeden z największych w pl - nie w manu ale ogólnie w Łodzi). Fajnie, że tu się coś dzieje motocyklowego ale biorąc pod uwagę ogół - ot kolejna impreza, tyle, że dla nas :smile: Ale nie - hurr durr EPI to pewnie w polu będzie siedział :biggrin:. Chill out chlopaki i dziewczęta, jeszcze sezon się nie zaczął a już napinki.

 

PS: rejestracja nie zawsze mówi o miejscu aktualnego zamieszkania ;)

PSS: zamierzam być - mogę po tym co napisałem?

Edytowane przez Kefas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kazdy moze swoja opinie przedstawic nie mowie ze nie. Ale jesli juz to dajcie sie najpierw imprezie obronic samej. Jeszcze sie nie odbyla a jeden z drugim juz narzeka ze tylko tyle albo to nie takie. Nie bedzie sie podobalo OK nie ma sprawy, byles, widziales mozesz sie wypowiedziec ale na zasadzie takiej ze konkretnie mowisz co sie nie podobalo, ktory element i najwazniejsze, jezeli sie punkt imprezy nie podoba bo oklepane czy ze zawsze cos jest to podaj co wedlug ciebie bedzie innowacyjne, nowe, niespotykane na tego typu imprezach. Wypowiedz ze cos mi sie nie podoba bo nie to mozna zachowac dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...