Skocz do zawartości

Szkolenie Motopomocni W Łodzi 05.03.2016


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

OGŁOSZENIE PARAFIALNE


 


Na załączonych zdjęciach pokazane są miejsca, gdzie parkujemy na czas trwania szkolenia.


Jest to parking Urzędu Miasta.


Dojazd od ulic Tuwima i Sienkiewicza.


Wejście od ul.Piotrkowskiej 104 oraz od strony parkingu


 


flm_1456918377__zrzut1.jpg


 


flm_1456918338__zrzut.jpg


Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludki zgłaszać się ! Chciał bym nadmienić iż w pierwszej kolejności mogły by wziąć udział osoby które jeszcze nie były na takim szkoleniu . I fajnie by było aby te osoby miały na sobie koszulki forumowe . Jak będą jakieś pytania na miejscu to osoby ze stowarzyszenia będą miały niebieskie opaski na ręku . 

również należę do szczęśliwców:) może nie jest to czwartkowy spot ale dobrze będzie przybić piątkę zapoznawczą z kadrą stowarzyszenia, hm.. nie wiem czy będzie Prezes bo kwiatka bym przywiozła.. gdzieś wyczytałam, że macie taki zwyczaj :biggrin::biggrin: hahah ale w sobotę wchodzę i szukam:.. niebieska opaska,niebieska opaska,niebieska opaska ;)

Edytowane przez PięknyMarian (wyświetl historię edycji)

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również należę do szczęśliwców:) może nie jest to czwartkowy spot ale dobrze będzie przybić piątkę zapoznawczą z kadrą stowarzyszenia, hm.. nie wiem czy będzie Prezes bo kwiatka bym przywiozła.. gdzieś wyczytałam, że macie taki zwyczaj :biggrin: :biggrin: hahah ale w sobotę wchodzę i szukam:.. niebieska opaska,niebieska opaska,niebieska opaska ;)

Ada kwiatek Cię nie ominie jak prezesa nie będzie to my Mu przekażemy . A tak na poważnie to na pewniaka od razu mnie poznasz bo bardziej krzykliwego na forum to nie ma . Czyli do soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada kwiatek Cię nie ominie jak prezesa nie będzie to my Mu przekażemy . A tak na poważnie to na pewniaka od razu mnie poznasz bo bardziej krzykliwego na forum to nie ma . Czyli do soboty .

+

A jak ktoś będzie nie kompletnie ubrany to ja  :smile: Suchy na chwilę ma wpaść tyło pamiętaj że toleruje tylko czerwone róże  :biggrin: 

ok! czyli czerwone róże (jedna chyba wystarczy..??) a w sobotę kieruję się w najgłośniejszy kąt sali :hihi:  jakoś się znajdziemy.

Oczywiście zabieramy koszulki forumowe jak kto ma .

oczywiście:)

Edytowane przez PięknyMarian (wyświetl historię edycji)

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+

ok! czyli czerwone róże (jedna chyba wystarczy..??) a w sobotę kieruję się w najgłośniejszy kąt sali :hihi:  jakoś się znajdziemy.

oczywiście:)

Jak będziesz z różą w ręku to znaczy że to Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz z różą w ręku to znaczy że to Ty.

..o matko.. coś czuję, że zrobię z siebie debila :doofywave: :biggrin::D no ale trudno, tradycja to tradycja  :ph34r:

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..o matko.. coś czuję, że zrobię z siebie debila :doofywave:  :biggrin::biggrin: no ale trudno, tradycja to tradycja  :ph34r:

No dobra odpuśćmy sobie tą różę bo mnie prezes zwolni z funkcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra odpuśćmy sobie tą różę bo mnie prezes zwolni z funkcji .

 ohohoho to musi być bardzo groźny prezes  :whistling:

 

P.S- dobra, kończymy chyba bo nam Prezes nogi z du** powyrywa za niezwiązane z tematem wątki - do soboty!

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                      OGŁOSZENIE PARAFIALNE

 

 

 

Wejście jest możliwe również  od ul.Piotrkowskiej 104 natomiast parking dla aut i możliwość wjazdu motocyklem od strony pl.Komuny Paryskiej, również tam można wchodzić. Spotykamy się najwcześniej o godz. 08.30.

Edytowane przez chylon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że jeżeli ktoś NIE może przyjść na szkolenie bo mu/jej jednak coś wypadło dajcie znać.

Jest lista rezerwowa i ktoś może skorzystać.



 

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że jeżeli ktoś NIE może przyjść na szkolenie bo mu/jej jednak coś wypadło dajcie znać.

 

Jest lista rezerwowa i ktoś może skorzystać.

 

 

 

Już skorzystałem :biggrin:

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety brak poprawy ze zdrowiem. Wczoraj ktoś dzwonił potwierdzić mój udział ale dziś wiem, że muszę odwołać, bo o ile sam jakoś dałbym radę to pewnie zarażę pół towarzystwa. Mam nadzieję, że "cegiełka" nie pójdzie na marne ;-) Ech, a tak liczyłem na udział. :sad2:

Komu dać znać w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dzisiejszego spotkania. Ciekawe, extra atmosfera!

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...