Skocz do zawartości

Garaż/wiata Retkinia Szukam


GTwice

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję miejsca do parkowania moto (w grę wchodzi zadaszony parking zamknięty lub garaż, zarówno indywidualnie jak i współdzieląc z kimś) na Retkini, idealnie w okolicach skrzyżowania Retkińskiej i Wyszyńskiego (mieszkam na Sprinterów). Jest to jedyne co powstrzymuje mnie od zakupu moto w najbliższych tygodniach więc sprawa pilna (no chyba że uda mi się znaleźć jakieś mieszkanie z garażem, ale w Łodzi to niełatwe z tego co widzę).

 

Z ciekawostek: byłem zapytać o parking na Sprinterów (jest tam jeden strzeżony), od stróża usłyszałem że właściciele nie zgadzają się na parkowanie motocykli na parkingu... w którym wieku my żyjemy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod chmurką nie ma problemu na Armii krajowej  pierwszy parking za stacją benzynową jadąc w stronę górki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W którym miejscu dokładnie, bo mieszkam na Bat. Chłopskich i moto czas przyprowadzić

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boodgee ja też mieszkam na batalionów i pytałem o miejsca pod wiatami za blokiem nr 2 (188) wjazd ok AK. Człowiek na parkingu powiedział, że zbierają zamówienia na miejsca od marca, 50 zł/mc. Jest to parking spółdzielni "Sympatyczna" i co roku wydzielają kilka miejsc pod motocykle. Jak dla mnie jest to najlepsza opcja na ten moment, więc jak wrócę z wyjazdu to idę klepać miejsce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boodgee ja też mieszkam na batalionów i pytałem o miejsca pod wiatami za blokiem nr 2 (188) wjazd ok AK. Człowiek na parkingu powiedział, że zbierają zamówienia na miejsca od marca, 50 zł/mc. Jest to parking spółdzielni "Sympatyczna" i co roku wydzielają kilka miejsc pod motocykle. Jak dla mnie jest to najlepsza opcja na ten moment, więc jak wrócę z wyjazdu to idę klepać miejsce :-)

 

Nie masz do końca racji. Nie jest to parking spółdzielni, a oddzielnego stowarzyszenia. Tam każde miejsce jest prywatne i ludzie mają na nie akt notarialny. Nie ma oddzielnych miejsc parkingowych dla moto, miejsca są wynajmowane przez właścicieli (o ile wyrazili na to zgodę) innym pojazdom, gdy właściciele wyjeżdżają na dłużej (zazwyczaj na swoje działki na całe wakacje, itp.). Kasa zmniejsza wartość tego, co sami płacą właścicele za swoje miejsce. Ja mieszkam w wieżowcu za parkingiem i staram się własnie tam trzymać moto, ale czasami się nie da i wtedy trzymam kawałek dalej na Maratońskiej pod wiatami (analogiczna zasada wynajmu). Pan Marek (szefu na parkingu i mój sąsiad) robi co może, żeby zawsze mnie gdzieś wcisnąć ;)

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to człowiek na parkingu wprowadził mnie w błąd i tyle. Wrócę za tydzień o Łodzi to przejdę się tam jeszcze raz i upewnie. Bo inaczej to zostaje chyba tylko miejsce pod chmurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również szukam miejsca dla moto ;) jak komuś brakuje do kompletu to sie zgłaszam ;) Również okolice skrzyżowania Retkińskiej i Wyszyńskiego (mieszkam na Rajdowej)

Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93 5*( Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8-->Honda NX650 Dominator '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobnie jest jedno miejsce na parkingu strzeżonym pod wiatą na Maratońskiej (parking Maratończyk). Obecnie na miejscu postojowym jest tylko Shadow, więc prawdopodobnie poszukwiany jest drugi sprzęt.

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Są wiaty do wynajęcia na kusocińskiego kawałek za rondkiem z juszczakiewicza w stronę smulska.

Ponoć 3 moto wchodzą.

Parking strzeżony.

Koszt to 135 PLN za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wystarczy podjechać i się zapytać, z kumplami już jedną wiatę od kwietnia zajmujemy.

Kumpel był rezerwować i umowę spisywać i osoba tam pilnująca mówiła że wiaty jeszcze są.

Przy 3 moto wychodzi 45 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Retkini ma blisko do bocianów to tam jest parking. Na stanowisku 32 facet trzyma moto sam, spokojnie zmieści się drugie. Niestety pod chmurką, ale tylko 50zl przy 2 maszynach. Można zawsze zapytać.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wystarczy podjechać i się zapytać, z kumplami już jedną wiatę od kwietnia zajmujemy.

Kumpel był rezerwować i umowę spisywać i osoba tam pilnująca mówiła że wiaty jeszcze są.

Przy 3 moto wychodzi 45 PLN.

Ok dzięki spytam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...