Skocz do zawartości

Dobór Ramy


Jendrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcę zaznaczyć, że to mój pierwszy post, więc jeśli coś pokręcę, to wybaczcie.

 

Mam dość nietypowy problem ... Ojciec chciał mnie za młodu zarazić pasją do motocykli. Sam śmigał po lasach na jednej z KTMek. Zacząłem typowo, komarki i te sprawy, później yamaha dt 50tka. Po niej przyszedł czas na Husqvarne WRE 125 ale na niej jakoś stanęło. Poważniejsza nauka, wiecie, nie czas na motory ... Aż w końcu po latach, niestety już po śmierci ojca, poczułem nieodparte pragnienie przejechania się nim, nie raz czy dwa. Niestety jest ona bez możliwości zarejestrowania, gdyż papiery są ... nie ma ich, po prostu. Skończyłem m.in. technikum mechaniczne, więc wiem, że nieodpowiednia rama i mogę się poskładać jak zapałka na paru wybojach, a chciałbym wymienić starą na jakąś z dokumentacją, żeby go zarejestrować.

 

Tutaj moje pytanko do Was, czy ktoś kiedykolwiek się zetknął z wymianą ramy i mógłby coś sensownego wnieść do tematu?

Cholernie zależy mi na jakiejkolwiek pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić na parę sposobów.

- jako SAM

- można odtworzyć dokumentacje jeżeli był jeden właściciel to powinno być łatwiej 

 

Obydwie procedury są do ogarnięcia, ale zajmują trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to właścicieli było kilku ale nic więcej w tym temacie nie jestem w stanie napisać.

Myślałem sporo nad SAMem i chyba to będzie najlepsza opcja. Nie muszę mieć przecież wszystkiego na już.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...