Skocz do zawartości

Piwo, Pub, Piotrkowska


Velastir

Rekomendowane odpowiedzi

Velastir, za pozwoleniem ;) się dorzucę do tematu.. (Coprawda kilka miejsc znam, ale ciekawią mnie opinie kolegów motocyklistów [i koleżanek] :biggrin: ), jakie miejsca na Piotrynie i w okolicach polecacie na kolację dwa dwojga (on i ona), niekoniecznie z samym mięsem i piwem :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pub Biblioteka (rog kościuszki/struga)

 

Iron Horse (tuwima/sienkiewicza)

 

zależy co lubisz :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 6 sierpnia przy Pietrynie jest piwoteka też dobre piwka mają,zresztą na Piotrkowskiej jest sporo miejsc na wypicie piwka trzeba się przejść i na pewno coś znajdziesz

 

 

jakie miejsca na Piotrynie i w okolicach polecacie na kolację dwa dwojga (on i ona), niekoniecznie z samym mięsem i piwem :smile:

 

też na 6 sierpnia jest Manekin(naleśniki itp.) dobre.Pozytywka w budynku Grand hotelu.Ostatnio byłem też w Złoty Imbir(na sienkiewicza przy tuwima ) chińskie jadło tylko że w eleganckim wydaniu i fajnie podawane bo wszystko co zamówicie stoi na środku i każdego dania próbujesz,mi smakowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velastir, za pozwoleniem ;) się dorzucę do tematu.. (Coprawda kilka miejsc znam, ale ciekawią mnie opinie kolegów motocyklistów [i koleżanek] :biggrin: ), jakie miejsca na Piotrynie i w okolicach polecacie na kolację dwa dwojga (on i ona), niekoniecznie z samym mięsem i piwem :smile:

 
http://spoldzielnia-lodz.pl/bardzo dobre jedzonko szczególnie hamburgery, lepiej wcześniej zarezerwować stolik  :smile: 
Edytowane przez Juśka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velastir, za pozwoleniem ;) się dorzucę do tematu.. (Coprawda kilka miejsc znam, ale ciekawią mnie opinie kolegów motocyklistów [i koleżanek] :biggrin: ), jakie miejsca na Piotrynie i w okolicach polecacie na kolację dwa dwojga (on i ona), niekoniecznie z samym mięsem i piwem :smile:

Jaq ja Ci polecę te miejsca gdzie lubię jeść :

 

-bułgarska : przepyszne bułgarskie jedzenie i pyszne winko

-kamari : grecka z dobrym żarełkiem i średnim winem (jak dla mnie)

- in centro : pizzeria która jest dla mnie "od zawsze"

 

Chodzę tam najchętniej jak mam ochotę na coś dobrego ewentualnie masz jeszcze :  pozytywkę

 

Ewentualnie możesz zabrać ją/ jego do słynnego Kruszowa lub Tuszyna :biggrin: tam chociaż tanio się najecie :biggrin:

 

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Manekin" , bardzo polecam. Chyba najlepsze naleśniki na całej pietrynie , a i piwka można się napić :smile:

 

z barów to "klinika" bistro bar , duży wybór alkoholi , duży wybór soków do piwa więc można popróbować różnych wynalazków :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpiszę się pod Kajeciorka. 

Bułgarska jest pycha i super podana, ja bardzo lobię takie garczki. Tanie jakoś nie jest ale to nie jadłodajnia :smile:

 

A z innych miejsc mogę polecić Pomodoro na Rewolucji. Mega pyszne prawdziwe włoskie pizze pieczone w piecu opalanym drewnem i podawane z oliwą :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a skąd wiesz, że nie chcę zabrać Ciebie Kacha ? :whistling::riding:

:blush: aż się zawstydziłam :biggrin:

 

 

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..., jakie miejsca ... polecacie na kolację ..., niekoniecznie z samym mięsem i piwem :smile:

Pizza najlepsza tylko u mnie w domu, wpadaj Jacek  :decayed:

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś o pigwówce! przebiła wszystko :biggrin: jeszcze zostawiłem sobie kroplę na język :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jaq ja Ci polecę te miejsca gdzie lubię jeść :

 

To jak już polecamy... moje ulubione żarełko w Łodzi:

Wiele najlepszych IMO w Łodzi miejsc wcale nie jest na Pietrynie... 

 

1. Jeśli pizza to Pomodoro na Moniuszki (bardzo blisko Pietryny w sumie) - włoska pizza, a nie tzw "łódzka pizza" (do której nic nie mam i jest super), obiad dla dwóch osób ok 60zł.

2. Montenegro - czrnogórska restauracja na Wólczańskiej 51 - cudowne dania. Uwaga, tanio nie jest, ale rzeczy takie jak baranina marynowana w mleku albo karczek wędzony na drzewie bukowym są tego warte, obiad dla dwóch osób ok 120zł.

3. Trattoria - prawdziwy Włoch z prawdziwym włoskim jedzeniem, wszystko na miejscu robione od podstaw, więc czasem czeka się na zamówione danie i z 40 minut, ale warto. Lokalizacja... na dworcu Łódź Żabieniec :biggrin: obiad dla dwóch osób ok 80-100zł.

4. Gastromachina - najlepsze burgery w Łodzi, Piotrkowska 89, obiad dla dwóch osób ok 50-60 zł.

5. Stary dobry Irish Pub - zawsze fajne menu w którym da się coś znaleźć (gdzie żur w chlebie, gdzie tatar? kiedy wrócą? :sad2: ) dobrego do jedzenia, nigdy nie nudzący się Guinness :smile: i naprawdę fajne drinki (w sensie drinki drinki, a nie wódka z colą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na śniadanie, może jakaś kawiarnia?

 

Jako że Kolega z Bałut, to nie może być innego polecenia niż Cafe przy Ulicy na Łagiewnickiej, IMO zdecydowane odkrycie ostatniego roku jeśli chodzi o śniadania i kawiarnię :smile:

 

A jeśli centrum to może Montag na Piotrkowskiej, chociaż w mojej opinii znacznie się popsuł w ostatnim roku (i wywindował ceny w kosmos) to nadal warto rano wpaść na cappucio i ciepłą bułkę z serem.

Edytowane przez kabzior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co na śniadanie, może jakaś kawiarnia?

 

Drukarnia na Off Piotrkowska  :cheers:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a coś na kolację, gdzie niekoniecznie będą tony mięsa, ale by i osoba towarzysząca mogła wybrać coś bez mięsa, i niekoniecznie nudne już wszędobylskie naleśniki? :smile:

No i klimat być musi, bo nawet najlepsze żarcie w marnym klimacie średnio może smakować ;)

 

Przydałyby się też jakieś trunki wymyślne, niekoniecznie już alkoholowe ;)

 

Ps. Był ktoś w restauracji Rancho? Ceny widzę solidne, ale miejsce ciekawym zdaje się być (sorry, lekki oftop, bo to kawałek od Piotryny)

 

http://www.restauracjarancho.pl/

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tematu to nic się nie stanie jak go trochę rozszerzymy... :P
A co do klimatu...to fajnie by było usiąść obok siebie na wygodnej kanapie...zamiast na twardych krzesłach naprzeciwko siebie ^^  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o to mi właśnie chodzi :smile:

 

Ps. Kacha, jak wolisz twarde krzesła, daj znać :P

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do klimatu...to fajnie by było usiąść obok siebie na wygodnej kanapie...zamiast na twardych krzesłach naprzeciwko siebie

 

Chopie, jak marudzisz, zaproś dziewczynę do domu, będziesz miał warunki jakie sobie wymyślisz, jedzenie jakie ugotujesz i trunki jakie zakupisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...