Skocz do zawartości

Obniżanie Moto


PięknyMarian

Rekomendowane odpowiedzi

 gaźnika, a autorka tematu ma wtryska który jest jeszcze wyższy

Tak sobie tylko pozwolę zauważyć, że według danych technicznych w internetach, to gaźnikowa jest o 5mm  wyższa od wtryskowej ;)

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, tylko że ty masz gaźnika, a autorka tematu ma wtryska który jest jeszcze wyższy. Ale ok ok nie czepiam się :smile: Tylko mówię, nie ruszać ustawień zawieszenia tylko kości albo kanapa + dobre wyważenie moto - przodu z tyłem. 

Roland i tak mam zamiar zrobić:smile:)

Kości już czekają w szufladzie- zacznę od nich. Jeżeli to nie wystarczy(ale myślę, że wystarczy) zainwestuję w kanapę. i już:smile: tragedii nie ma ale tego amora faktycznie ruszać nie będę:biggrin: poczytałam, doczytałam i ruszać nie mam zamiaru.

Fajnie i dzięki za wyczerpującą odpowiedz i podpowiedz.

 

hm.. bozia obdarzyła mnie innymi talentami niż wzrostem :biggrin: dlatego potrzebne są te niewielkie kombinacje alpejskie:)

no dobra, temat przerabiałam :biggrin: mam 149cm wzrostu więc dla mnie koniecznością było obniżenie motocykla, bo dosięgałam ledwo do ziemi, chociaż dawałam radę. Lepiej mieć grunt pod nogami, szczególnie kiedy staje się na jakimś nierównym podłożu ..

Odważna!!:smile:)

Zgadzam się, że lepiej mieć grunt pod nogami:)

 

P.S-Ty Ania to dopiero musisz mieć oddane w innych "talentach" skoro bozia na wzroście zaoszczędziła ;) ;)  !

 

A co do SVforum, to podaj mi nick, przekażę w facebookowej grupie, że czekasz na link ;)

zaraz odezwę się do Ciebie na pw.. hm.. tamten Administrator jakiś mało-dostępny ;):biggrin:

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...