Skocz do zawartości

Finał Akcji Motomikołaje 06.12.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie bym się podłączył i pomógł ale niestety moto mam już rozebrane i za garażowane... Czy przyda się pomoc w postaci przewiezienia czegoś autem? Latam zafirą A to coś tam bym upchnął...

 

Pytanie do organizatorów czy przyda się moja pomoc autem i czy np wpuszczą np na pasaż towarzyszące motocyklistom auto... ?

 

Jeśli przydam się to jak coś proszę o info na PW.

Edytowane przez Mark_Ka (wyświetl historię edycji)

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz przyjechać samochodem, tyle że nie będziesz mógł wjechać na miejsce zbiorki bo tam tylko motocykle mają pozwolenie. Nie mniej serdecznie zapraszamy, a co do pomocy z transportem to zapamiętam i w razie co sie odzwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial to razem z Velastir ruszamy spod parkingu manufaktury od strony leroy merlin,jak ktos chce dolaczyc to pisac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże  dopomusz   by było  przynajmniej  sucho , bo w Piątek dałem radę dojechać  50 km w  śniegu to  i teraz dam radę  te 30 na  moim bordowym reniferze :biggrin: :D  Do zobaczenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże dopomusz by było przynajmniej sucho , bo w Piątek dałem radę dojechać 50 km w śniegu to i teraz dam radę te 30 na moim bordowym reniferze :biggrin: :D Do zobaczenia

Spokojnie tak jak Jaqu pisał; pogoda mówi o 9-10 stopniach i bez deszczu także idealnie i nawet zimno nie będzie :biggrin:

Nigdy nie byłem na tego typu akcji bo nie miałem moto, ale teraz to co innego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a do której trwa cała impreza? Jak to było w poprzednich latach? O 11 mam chrzciny w rodzinie i nie dam rady na 10:30. Potem rozumiem jedziecie do domów dziecka, a czy po prezentach jest jeszcze jakiś wspólny przejazd? Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończymy w DD2. Zawsze po wręczenie prezentów zostajemy dłużej pogawędki z dzieciakami itp. Wiec wbijaj śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSIĄDZ NADAL BĘDZIE! Nie będziesz mi życia tą betą układać :biggrin:

To czekam na słittt foto :biggrin:

A w tej becie będziesz jeszcze czasem kask chciał położyć :biggrin:

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie gdzie kupić strój Mikołaja? A może ktoś pożyczy i wtedy kasa na strój wpadnie do puszki?

 

 

 Selgros , Carrefour itp.

 

Kupiłem w carrefour. Info dla tych którzy jeszcze nie kupili a chcą kupić. Przy pierwszym użyciu uważajcie , strój jest bardzo delikatny  :smile:

Zresztą, czego się spodziewać po komplecie za 15 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz się wyróżniał :smile:

Też się obawiam, że jak mi się uda w niego wbić, czy dotrwa do końca ;)

Przydały by się większe, XL -ke wciągnąć na kombi XXL ;)

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Użytkownik 12 postów Imię:Piotrek Napisano dziś, 13:56 Wolałbym zamiast kupowania stroju, który bankowo się znowu na mnie podrze i będzie do wywalenia, dać tą kasę lepiej do puchy.

popieram, ten za 15zł to szmata, lepszy to 45zł to juz na prawde dać na dzieciaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prosimy o nie wyprzedzanie prowadzących i zachowanie zdrowego rozsądku

NIE DOSTOSOWANIE SIĘ DO ZASAD BĘDZIE SKUTKOWAŁO BANEM NA FORUM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulba nie się zamętu na co dzień można jak się chce zwłaszcza jak cie SM nie widzi ale tego konkretnego dnia ma być pożądek bo więcej mas na Pietrynę nie wpuszczą. Dla tego weźcie sobie do serca że Tuwima - Piotrkowska to jedynie słuszna trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest póżno, kasa do was nie dojdzie ,więc może mogę coś kupić?  z listy

 

Dojdzie spokojnie nadal można dokonywać wpłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Tomahouk wpłaty cały czas mile widziane, zdecydowana wiekszość prezentów jest już spakowana i czeka na podstawienie sań mikołajowych.

Pamiętajcie że wasze pieniądze potrzebne są nie tylko na prezenty, jeżeli coś nam zostanie to znowu będziemy mogli zorganizować kilka fajnych imprez w ciągu roku.

Dla przypomnienia 

W tym roku dzieciaki były wożone terenówkami na terenie starej żwirowni pod Parzęczewem, gdzie jeżeli dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe to nasze były bardzo szczęśliwe, natomiast na koniec wakacji w okolicy Zelowa jeździły czołgiem. Poza tym było kilka mniejszych eventów jak choćby okazja żeby dzieci same zrobiły sobie pizzę w pizzerii. No i oczywiście była wspaniała dyskoteka w dd8.

Każdy taki wyjazd oznacza konieczność przynajmniej wynajęcia autokaru, a biorąc pod uwagę że mamy pod opieką ponad 50 pociech bus nie wystarczy czyli parę stówek leci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Tomahouk wpłaty cały czas mile widziane, zdecydowana wiekszość prezentów jest już spakowana i czeka na podstawienie sań mikołajowych.

Pamiętajcie że wasze pieniądze potrzebne są nie tylko na prezenty, jeżeli coś nam zostanie to znowu będziemy mogli zorganizować kilka fajnych imprez w ciągu roku.

Dla przypomnienia 

W tym roku dzieciaki były wożone terenówkami na terenie starej żwirowni pod Parzęczewem, gdzie jeżeli dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe to nasze były bardzo szczęśliwe, natomiast na koniec wakacji w okolicy Zelowa jeździły czołgiem. Poza tym było kilka mniejszych eventów jak choćby okazja żeby dzieci same zrobiły sobie pizzę w pizzerii. No i oczywiście była wspaniała dyskoteka w dd8.

Każdy taki wyjazd oznacza konieczność przynajmniej wynajęcia autokaru, a biorąc pod uwagę że mamy pod opieką ponad 50 pociech bus nie wystarczy czyli parę stówek leci. 

super bo już się bałem że tylko ja bez świecącej aureoli przyjadę  hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...