Skocz do zawartości

Finał Akcji Motomikołaje 06.12.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz przekazać jakąś kasę to najlepiej na konto, na miejscu będzie za duże zamieszanie

 

Natomiast naświeższe wiadomości z frontu rowerowego są takie że przekazaliście nam w sumie 25 rowerów, a to znaczy że obydwa domy dziecka będą w pełni zaopatrzone w rowery, dodatkowo dzisiaj @piterbike przywiózł mi 2 komplety narzędzi rowerowych dzięki czemu drobne awarie będą niwelowane na miejscu w dd - dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobić z misiami. ... mam je jakoś spakować? Nie mam worka na prezenty, lepiej by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki :smile:

a tak przy okazji,bedzie ktos jechal od okolic manufaktury? :P zachodnia,limanowskiego ?;p

ja bede ale skuterem jesli Ci nie wadzi to :decayed: chetnie

Witam wybieram się pierwszy raz, leci ktoś z Bałut ??? podłączył bym się. Pozdrawiam

ja lece ob gdanskiej przy mafie jesli chcesz tylko skuterem

Edytowane przez picek33 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial to razem z Velastir ruszamy spod parkingu manufaktury od strony leroy merlin,jak ktos chce dolaczyc to pisac:)

witam. a o ktorej bedziece, moze dolaczymy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ta chwile z Archi jade ze szparagowej spod Carfeeoura(kolo 9.00 sie spotykamy);potem  jedziemy pod manu na parking od strony leroy merlin gdzie czekac maja Velastir i Kristo74 kolo 10-10.10 i jedziemy juz na miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ta chwile z Archi jade ze szparagowej spod Carfeeoura(kolo 9.00 sie spotykamy);potem  jedziemy pod manu na parking od strony leroy merlin gdzie czekac maja Velastir i Kristo74 kolo 10-10.10 i jedziemy juz na 

czy ja na skuterze moge dowas dojechac :blush:

Edytowane przez picek33 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadążysz - tempo będzie dostojne  :riding:

Dostojne tzn. ? :P 

Aż tak dostojne jak to było podczas przejazdu z żużlowcami Orła? :biggrin: 

Nie chcę znowu zagotować Kata ; < 

Choć całe szczęście temperatura otoczenia powinna być bardziej sprzyjająca :P 

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pogodzie już było - sprawdzi się - 10 stopni i słoneczko ;) więc "postaram się" nie przyjmujemy :smile:

zresztą, z Łowicza sama przyjemność podjechać ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż tak dostojne jak to było podczas przejazdu z żużlowcami Orła?  

 

No może po Pietrynie będzie podobnie, ale później ogień na tłoki więc jeszcze gluty w nosie Ci zamarzną  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś miejsca w autach macie? Bo my będziemy jako turyści, bez moto :sad2: Może jak ktoś by miał 2 wolne miejsca w puszce, to byśmy się dołączyli.

Swoją nie pojedziemy!.... bo ten szykuje się udana sobota i szkoda prawka :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś miejsca w autach macie? Bo my będziemy jako turyści, bez moto :sad2: Może jak ktoś by miał 2 wolne miejsca w puszce, to byśmy się dołączyli.

Swoją nie pojedziemy!.... bo ten szykuje się udana sobota i szkoda prawka :smile:

Lepszą połówkę to pewno ktoś zabierze choćby na plecak a ty cóż...... Do kiosku po bilet za 2,6 ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak by ktoś zaproponował mojej dziewczynie ,,plecak" to pewnie by mnie zostawiła :smile: hahahahah

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do galerii :smile: wszystkie zdjęcia ma ze mną więc się nie ślinić :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko pogoda się sprawdzi, to też postaram się przyjechać :smile:

 

Ja dzisiaj specjalnie przyprowadziłem moto do Łodzi z okolic Łowicza na jutrzejsze wydarzenie :smile: trochę zmarzłem ale, dla chcącego ... :P

Ubierz się ciepło i wpadaj :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ja pojawię się tylko z paka misiów w worku, a bardzo chciałam też brać udział w tym wydarzeniu. Akurat się rozchorowalam i przy okazji starszy syn. Także misie dojadą na czas ;-) Zostaje mi życzyć Wam udanych MotoMikołaje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...