Skocz do zawartości

Killing The Streets


d1k3y

Rekomendowane odpowiedzi

Buahahahahahahahahahahahaha  :laugh2: sikam ze śmiechu  :laugh2: Lans, nie siej zamętu ;) Tomek jest tylko organizatorem KTS. Właścicielem Motodromu jest łódzki Automobilklub, którego prezesem jest rzeczywiście p. Krzysztof Dolder ;)

Julka jak Cię kiedyś przypadkiem rozśmieszę to nie będziesz zła na mnie bo Ci się mokro zrobi ??

to moze zgadamy sie jako uzytkownicy forum w celu malej integracji a pozniej w POMARANCZY FORUM TANCZY :smile:

Dobry pomysł !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahahahahahahahahaha  :laugh2: sikam ze śmiechu  :laugh2: Lans, nie siej zamętu ;) Tomek jest tylko organizatorem KTS. Właścicielem Motodromu jest łódzki Automobilklub, którego prezesem jest rzeczywiście p. Krzysztof Dolder ;)

 

Wiem kto jest prezesem motodromu.

Myślałem że młodemu chodzi o ,,prezesa'' motodromu - czyli organizatora imprezy.

 

Małe nie zrozumienie, ale za to jaki mokry efekt :biggrin: ...fujjj współczuje  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołączona grafika

 

Jak w temacie. Kto się wybiera?

 

Proponuję wjechać na KTS większą grupą z forum.

 

Z Kanzasu wyjeżdżam kilka minut po godzinie 11 i jadę pod BP przy Realu i będę tam czekał na chętnych do 11:30.

 

11:31 wyruszam spod BP na Drewnowską 147.

 

 Do zobaczenia!

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Suchy-wolk
post przeniesiony - ameryki nie odkryłeś :] (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypomnę o Motosercu w Manufakturze. Parada ulicami Łodzi planowana jest w okolicach godziny 13.00. Start od 10.00.

Ja z wielką przyjemnością dotrzymam towarzystwa BERSERKERSOM na Motosercu :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padać ma dziś i w nocy z dziś na jutro. potem pochmurnie i bez deszczu, więc na 2oo.

specjalnie się z pracy urywam o 10 (normalnie koniec o 14 ;)), co by podjechać.

11:30 BP?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...